Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Nabídka suvenýrů Objednávky nášivek

Objednávky nášivek

Máte možnost objednat či vytvořit zajímavé upomínkové předměty týkající se Stargate nebo sga-projectu a dále je nabídnout ostatním ke koupi? SGA-P nenese žádnou opovědnost za Vámi nabízené předměty ani za jejich prodej.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 23.12.2009 14:12:55
Alteran Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 111
Bydliště: Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Prave dosli pred sekunkou JUpI diky

Příspěvek 29.12.2009 15:59:01
Clovícek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
nejnovější zprávy - zbývající nášivky budou zhotoveny hned z kraje roku, takže čekání snad nebude dlouhé...
Pokud sháníte nášivky ze Stargate, koukněte se na
 http://www.webareal.cz/clovicek
otevřel jsem oficiálně e-shop a nášivky nejen SG budou jeho součástí ...

Příspěvek 29.12.2009 20:55:57

Příspěvky: 4
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
clovicek: To je super, už se těším na zbylé dvě nášivky a samozřejmě na další kolo objednávek!:)

Příspěvek 31.1.2010 22:50:44

Příspěvky: 96
Bydliště: Krupka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ahoj Človíčku, chtěl bych se Tě zeptat, zdali jsou nějaké nové informace o dodělávce nedodělaného z objednané objednávky, ??? .... Děkuju za informaci

(pro odlehčení : doufám, že u mé nášivky bude výrobcův vlas, a já začnu praktikovat woodoo, :palka: ... on si pak rozmyslí podělávat nás :D )

No, mějte se ! :bye:
O´neill : ,,Řeknu Ti Tiel´cu, že jestly brzy nezjistíme jak z toho ven, tak se cvoknu.Zcvoknout, to znamená přijít o rozum, zbláznit se,zešílet, zmagořit, přestat se ovládat, mít o kolečko víc, plácat pátý přes devátý, ZBLBNOUT !!!!!!

Příspěvek 05.2.2010 20:42:49
Clovícek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak mi dneska bouchly saze ... :x ... pan výšivka se po skoro měsíčním urgování ráčil ozvat, že má moc práce a na ty zbylý nášivky ani nesáhl ... :shooting: fakt bomba.

No co ... neváhal jsem, zasedl k internetu a našel jinou firmu - fakt už mám pána dost. :box2:

Domluvil jsem se s jednou velmi ochotnou paní na té dodělávce a nášivky budou nejpozději koncem příštího týdne. Další kolo už se bude realizovat u ní. V nabídce bude i možnost dodat nášivky se suchým zipem, abyste ho nemuseli shánět. A možná se pustím i do jiných seriálů, než je SG, ale to už zbytečně předbíhám :offtopic:
Naposledy upravil Clovícek dne 07.2.2010 12:47:15, celkově upraveno 1
Pokud sháníte nášivky ze Stargate, koukněte se na
 http://www.webareal.cz/clovicek
otevřel jsem oficiálně e-shop a nášivky nejen SG budou jeho součástí ...

Příspěvek 06.2.2010 23:49:18

Příspěvky: 96
Bydliště: Krupka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
OCH, panu Výšivkovi se opět podařilo nemožné,.. a to pohnout davu lidí žlučí na vzdálenost několika kilometrů,......

Bůh žehnej té nové paní !!! A Tobě Človíčku za nervy !
O´neill : ,,Řeknu Ti Tiel´cu, že jestly brzy nezjistíme jak z toho ven, tak se cvoknu.Zcvoknout, to znamená přijít o rozum, zbláznit se,zešílet, zmagořit, přestat se ovládat, mít o kolečko víc, plácat pátý přes devátý, ZBLBNOUT !!!!!!

Příspěvek 09.2.2010 14:34:12
ladinek Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 15
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
hej lidi bude další kolo

Příspěvek 09.2.2010 15:33:48

Příspěvky: 96
Bydliště: Krupka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
to ladinek : hej, při vší úctě, umíš číst ? :scratchanym: nerad bych tu ze sebe zase dělal chytráka, ale odpověď se nachází přímo ZDE :shock: stačilo by se podívat o dva řádky výše,... :ok: bych se nedivil, kdyby s tímhle :jako: našim :jako: přístupem další kolo nebylo a Človíček, kterému jsem moc vděčný, by s tim seknul :wall: .. ale nic ve zlém :yes: mějte se :bye:
O´neill : ,,Řeknu Ti Tiel´cu, že jestly brzy nezjistíme jak z toho ven, tak se cvoknu.Zcvoknout, to znamená přijít o rozum, zbláznit se,zešílet, zmagořit, přestat se ovládat, mít o kolečko víc, plácat pátý přes devátý, ZBLBNOUT !!!!!!

Příspěvek 09.2.2010 20:53:43
Clovícek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak dobrá zpráva :yahoo:
... paní u které jsem objednal zbylé nášivky se dneska ozvala, že jsou hotové a zítra je posílá. :bravo: Konečně se to pohnulo správným směrem. Teď ještě aby byly alespoň v takové kvalitě jako doteď. :pst:
Zatím předpokládám, že ty zbytky v pátek rozešlu ... tak držte palce :hmmm:
Pokud sháníte nášivky ze Stargate, koukněte se na
 http://www.webareal.cz/clovicek
otevřel jsem oficiálně e-shop a nášivky nejen SG budou jeho součástí ...

Příspěvek 09.2.2010 22:25:28

Příspěvky: 96
Bydliště: Krupka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
to je skvělá zprává, Človíčku :bounce: :bravo:

zachytil jsem drobný rozdíl, mezi paní nášivkou a panem nášivkou,...

Paní Nášivkářka : Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra
Pan Nášivkář : Co můžeš udělat dnes, můžeš odložit na zítra

ani nevíš, jak se těšííím :yahoo:

DĚKUJU !! :bye:
O´neill : ,,Řeknu Ti Tiel´cu, že jestly brzy nezjistíme jak z toho ven, tak se cvoknu.Zcvoknout, to znamená přijít o rozum, zbláznit se,zešílet, zmagořit, přestat se ovládat, mít o kolečko víc, plácat pátý přes devátý, ZBLBNOUT !!!!!!

Příspěvek 14.2.2010 21:41:48
sasa.cz Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 459
Bydliště: Kladno, Destiny
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
budou se od příštího kola (jestli bude) prodávat ty nášivky se suchým zipem ? A jestli ano tak budou za stejnou cenu nebo dražší ?
Obrázek
My Battlefied II Online Profile :
http://www.bf2stats.net/player/93988026/

AS Vápenka....
Co Máte v plánu ?
Mít plán....

Příspěvek 19.2.2010 20:40:27
Clovícek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
vloudila se drobná chybička ... nášivky dorazily, ale měly špatný rozměr, takže se předělávaly :roll: jako by to bylo zakletý :cry:

Ale dneska konečně dorazily a jsou v pořádku ... :yahoo:

... a co víc ... jsou v ještě lepší kvalitě, než jsem vůbec doufal :lol: takže definitivně měním výrobce 8) a vy se můžete těšit na další kolo.

P.S. zainteresovaným zbylé nášivky odešlu pravděpodobně v pondělí ...
Pokud sháníte nášivky ze Stargate, koukněte se na
 http://www.webareal.cz/clovicek
otevřel jsem oficiálně e-shop a nášivky nejen SG budou jeho součástí ...

Příspěvek 22.2.2010 10:24:53

Příspěvky: 96
Bydliště: Krupka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
dobré zprávy :ok:
O´neill : ,,Řeknu Ti Tiel´cu, že jestly brzy nezjistíme jak z toho ven, tak se cvoknu.Zcvoknout, to znamená přijít o rozum, zbláznit se,zešílet, zmagořit, přestat se ovládat, mít o kolečko víc, plácat pátý přes devátý, ZBLBNOUT !!!!!!

Příspěvek 22.2.2010 19:08:41
Clovícek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
uff ... právě jsem se vrátil z pošty ... a paní pošmistrová všechny nášivky tak jak jsem je zabalil, přijala :yahoo:

Jinými slovy ... můžete očekávat zásilku :)
Pokud sháníte nášivky ze Stargate, koukněte se na
 http://www.webareal.cz/clovicek
otevřel jsem oficiálně e-shop a nášivky nejen SG budou jeho součástí ...

Příspěvek 23.2.2010 17:37:48

Příspěvky: 4
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Díky moc! Nášivky už dorazily...:) Jen musím uznat, že Icarus Base jsem čekal lepší...:) A těším se na další kolo...:)

Příspěvek 27.2.2010 00:19:29

Příspěvky: 96
Bydliště: Krupka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ahoj Človíčku, dneska jsem se vrátil ze školy a na stole jsem měl milé překvapení v podobě Icarus Base :) jsem rád, že tto konečně dorazilo :) a děkuju Ti,.... jen si myslím, že je nášivka oproti seriálové verzi malá,... ale nevim no,..možná to je jen pocit ;) .. každopádně ještě jednou děkuju :!: :) je senzační :ok:

Ahoj :bye:
O´neill : ,,Řeknu Ti Tiel´cu, že jestly brzy nezjistíme jak z toho ven, tak se cvoknu.Zcvoknout, to znamená přijít o rozum, zbláznit se,zešílet, zmagořit, přestat se ovládat, mít o kolečko víc, plácat pátý přes devátý, ZBLBNOUT !!!!!!

Příspěvek 05.3.2010 14:40:58
Jan Kotouček Airman
Airman

Příspěvky: 2
Bydliště: Rudoltice 615 Lanškroun
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ahoj všichni a ahoj človičku děkuji za sebe a za svůj airsoft tým 1.SGT-LA
http://1sgt-la.wbs.cz/Uvod.html
diky tobě má náš tým našivky sg-chci tě poprosit kdy zase bude laší kolo ma sice par našivek ale přijmame nový členy a nebudou mě stačit moc diky za odpověd a jen tak dal dobra prace !s podravem velitel týmu Boris

Příspěvek 14.4.2010 08:57:50
RawenWerwolf Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 3
Bydliště: Kladno
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Vím, že jsem asi jedna z mnoha a mnoha, co se blbě zeptají :sorry: , ale přesto - Plánuje se další kolo nášivek? Pokud jo, je nějaký předběžný, orientační termín?

Příspěvek 14.4.2010 20:15:59
Clovícek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No ... tak nějak pro sebe jsem si plánoval, že udělám další kolo až začnou zase vysílat SGU ... ale mám teď trochu blázinec v práci, takže nemám čas na nic jiného a budu to muset ještě odložit ...
Pokud sháníte nášivky ze Stargate, koukněte se na
 http://www.webareal.cz/clovicek
otevřel jsem oficiálně e-shop a nášivky nejen SG budou jeho součástí ...

Příspěvek 14.4.2010 21:27:46
sasa.cz Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 459
Bydliště: Kladno, Destiny
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
nazdar, jsem taky z kladna a dneska sem jel z tebou v buse... jen tak pro info.. taky hraju airsoft a dokonce za stargate.. jestli chceš nějaké sg nášivky tak ti můžu doporučit stránku kde si je můžeš objednat hned... objednával sem si je tam taky a sou lépe zpracované než tady od človíčka na sga foru...
Obrázek
My Battlefied II Online Profile :
http://www.bf2stats.net/player/93988026/

AS Vápenka....
Co Máte v plánu ?
Mít plán....

Příspěvek 15.4.2010 11:06:43
RawenWerwolf Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 3
Bydliště: Kladno
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
to: sasa.cz
Tak to by bylo super :ok: díky moc! Můžeš mi ho prosím poslat jako zprávu tady na fóru a nebo na e-mail, nerada bych aby nás nařkli, že kazíme Človíčkovi kšefty :)
Máš můj obdiv - jak jsi zjistil, že jsem to já?

Příspěvek 24.5.2010 22:30:19
Apofish21 Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zdravím všetkých nadšencov SG1, fanúšikov airsoftu a zberaťeľov!!! Koňečne sa mi podarilo zohnat na nete originálne nášivky SG1. Pretože nie su v SR ani v ČR k zohnaniu bol som celý "happy" keď som ich našiel....počet nášiviek je limitovaný na 25 párov v prvom kole....kto bude skôr vyhráva.... vac info na: http://www.sgc.es...-stargate- ..... Blahoslavený Budiš Stargate.....

Příspěvek 12.6.2010 12:44:11
PR0V0CATEUR Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 5
Bydliště: Radějov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Clovícek píše:
No ... tak nějak pro sebe jsem si plánoval, že udělám další kolo až začnou zase vysílat SGU ... ale mám teď trochu blázinec v práci, takže nemám čas na nic jiného a budu to muset ještě odložit ...


Tchuss, můžu taky poprosit o tu stránku? Potřeboval bych aspoň nášivku Icarus ještě před FF2010 a se človíčkem se mi nedaří domluvit... :scared:

Příspěvek 20.6.2010 22:59:48
Wochy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 4
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
to: sasa.cz

Ahoj, napsal bys mi tu stránku pro nášivky do sz? díky moc :)

Příspěvek 02.11.2011 19:27:13
Rodney54 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ahoj bude ještě někdy nějaké další kolo já sem to našel až teď a měl bych zájem :)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Nabídka suvenýrů

cron