Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Nabídka suvenýrů Originální DVD Stargate SG-1

Originální DVD Stargate SG-1

Máte možnost objednat či vytvořit zajímavé upomínkové předměty týkající se Stargate nebo sga-projectu a dále je nabídnout ostatním ke koupi? SGA-P nenese žádnou opovědnost za Vámi nabízené předměty ani za jejich prodej.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 21.5.2008 18:33:58
izzy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 75
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Prodám originálně zabalené DVD Stargate SG1 8. sérii

DVD obsahuje: anglický dabing i anglické titulky. 5 dvd s bonusy.
DVD jsou v 1. regionu, který ne všechny stolní dvd přehrávače umí přehrát - pokud ne, stačí vygooglovat "multiregion dvd" a informovat se o možnostech nastavení na 1.region.

Příspěvek 21.5.2008 21:27:50
Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno


Příspěvek 21.5.2008 21:29:43
Vahisht Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 986
Bydliště: Na konci světa...nekecam, vypadá to tu tak
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A je tam vůbec něco jako čeština? (vim, dá se stáhnout, ale pro případ že nechci stahovat)

Příspěvek 21.5.2008 21:43:57
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Čeština tam určitě nebude vůbec žádná. A jinak by se hodila nějaká fotka toho setu a ta cena samozřejmě taky. :wink:

Příspěvek 21.5.2008 21:49:54
izzy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 75
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No kolik byste tak dali :). Já bych to viděl tak na 6-7 stovek. Čeština tam neni protože origo dvd s češtinou se nedělaji;)

Příspěvek 21.5.2008 22:07:48
Ches_X Airman
Airman

Příspěvky: 5
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Za 6-7 stovek hm... A neni vyhodnejsi si to za 25$ (+nejakejch 7$ za potovne) koupit na amazonu? Pri aktualnim kurzu dolaru by to bylo cca 500,-.
Pripada mi, ze jsi to tam koupil a az tady zjistil, ze je to na Region 1 a ted se toho chces pokud mozno vyhodne zbavit... Ale mohu se plest.

http://www.amazon.com/Stargate-SG-1-Season-8-Thinpak/dp/6302020190/ref=sr_1_3/002-6566952-8801646?ie=UTF8&s=dvd&qid=1211399734&sr=1-3


S ceskym dubbingem a titulkama se budou prodavat zatim akorat Stargate Filmy Ark of Truth a Contiuum.

Příspěvek 22.5.2008 15:22:10
izzy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 75
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nevim jestli si slyšel otom že když ti přijde z ciziny zásilka ktera stoji vic jak 20$ platiš clo ted nevim přesně kolik. Jinak kupoval sem to přes známou a prej tam měli nějaky slevy kdy jedna serie byla za 600 ale museli se vzit dvě tak tu jednu ted prodávám. Stála mě 600 a poštovny máš tak kolem 100 takže bych na tom vidělal tak +-20 Kč :thumbsup: - super to se hodí :) A že je to v regionu jedna sem věděl, jakej jinej region by tak mohli prodávat na americkym eshopu :? Navic si filmy pouštim na PC nebo notebooku takže mě nějaky regiony netrápijou. Takže tě mužu ujistit že si se opravdu spletl. :wink:


Příspěvky: 96
Bydliště: Krupka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nabízím k prodeji 1.,2.,3.,4.,5.,8., sérii SG1. originálky, US dovoz, 650 Kč/série (poštovné a balné započítáno), každá serie má svůj papírový box, kam se dvd v obalech strkaj. Zájemcům mohu poslat foto. email : delmak1@centrum.cz , nebo PM,...

RA
O´neill : ,,Řeknu Ti Tiel´cu, že jestly brzy nezjistíme jak z toho ven, tak se cvoknu.Zcvoknout, to znamená přijít o rozum, zbláznit se,zešílet, zmagořit, přestat se ovládat, mít o kolečko víc, plácat pátý přes devátý, ZBLBNOUT !!!!!!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Nabídka suvenýrů