Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Nabídka suvenýrů Originální předměty z natáčení

Originální předměty z natáčení

Máte možnost objednat či vytvořit zajímavé upomínkové předměty týkající se Stargate nebo sga-projectu a dále je nabídnout ostatním ke koupi? SGA-P nenese žádnou opovědnost za Vámi nabízené předměty ani za jejich prodej.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
danikr Airman
Airman

Příspěvky: 16
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Kdo by měl zájem koupit originální předměty, které byly použity při natáčení Stargate (i jiných seriálů), tak jsou k dispozici u Kanadského prodejce
http://www.stargateprops.com

Já jsem si od nich koupil brouka, který byl použitý při natáčení 9 série Stargate SG-1 v 17 dílu The Scourge. Je moc hezký a je k němu i certifikát, že byl opravdu použitý při natáčení. Poštovné + balné je u menších věcí 13 Kanadských Dolarů. Mají v nabídce i část replikátora, nebo zlacenou destičku z Goauldské mateřské lodě. Ceny jsou u menších věcí přijatelné.
Obrázek
Obrázek

Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no jestli je to vsecho tak pravi tak jakto ze toho maj vic kousku? :D

danikr Airman
Airman

Příspěvky: 16
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mají toho víc, protože třeba těch brouků bylo při natáčení použito několik desítek. A zlacených destiček na Goauldské lodi bylo taky spoustu.
Ostatní věci (různé předměty, kostýmy, vlastnoručně podepsané fotky...) mají většinou po jednom kusu - ty už jsou ale za celkem vysokou cenu.

Petroit Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 30
Bydliště: Tau'ri
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ja mam ze stargateprops koupeno Raovo oko. Ovsem samozrejme to neni presne to, ktere drzel Michael Shanks v Moebiovi nebo James Spader v puvodnim filmu. Je to pouze presna replika daneho predmetu. Nejsem si jisty, ale podle me to tak bude i s tema broukama atd. Certifikat k tomu mam, ze to je oficialni replika :-)

Kdyby to bylo presne ono, tak se minimalne ja nedoplatim :-)
Well,we´ll just have to cross that bridge when we come to it...

danikr Airman
Airman

Příspěvky: 16
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To Raovo oko vypadá moc hezky. Je tam ale psané, že je to oficiální replika takže to není to co bylo použito při natáčení, ale bylo to vyrobené přesně jako originál (asi i stejnou firmou).
Taky je tam rozdíl v tom certifikátu, že například ten brouk je "original props" - tedy originální díl použitý při natáčení, tak to Raovo oko je "authentic replica" - tedy autentická kopie.
Pročítal jsem jejich stránky důkladně a je to tak, že věci kterých se při natáčení používalo víc (třeba ti brouci, nebo zlacené obklady z goauldské mateřské lodě) jsou originály se kterými se točil seriál a filmy. To, čeho byl jenom jeden kus (třeba to raovo oko) se prodávají jenom jako repliky. Je to i rozčleněné na props a replicas.
Ty originální věci jsou taky mnohem dražší než repliky. Je to třeba vidět u podepsaných fotek. Kopii podepsané fotky můžeš na ebay koupit za cca 80,-Kč, ale originál je za 500,-Kč.

Sentello Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 130
Bydliště: Kladno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vypadá to fakt všechno dobře škoda že Goualdské zbraně jsou tam tak drahé :( ale něco si objednám určitě i když neví ještě co...
Jaffský vtip: Hadí, Horův a Sethův strážce se sejdou na neutrální planetě. Okamžik napětí.
Hadímu strážci žhnou oči.
Horovu strážci se leskne zobák.
A Sethovu strážci teče z nosu.
Obrázek

AloneJane Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zeptám se, asi hloupě, ale přece...jak lze něco z této stránky objednat, když mezi státy nemají ČR? A popravdě žádného příbuzného v zahraničí nemám... Ještě nikdy jsem tahle nic neobjednávala, tak nevím. :scratchanym: Díky za jakoukoliv odezvu...

danikr Airman
Airman

Příspěvky: 16
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Domluvil jsem se s nimi přes mejl a poštovné účtují stejné jako třeba do UK. Pak jsem normálně na jejich stránkách dal do košíku co chci a objednal to. Šlo to úplně bez problémů. Akorát musíš mít platební kartu, která má 3 nebo 4 místný kontrolní kód (nemusí být embosovaná).

lesnik Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 6
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ahoj schanim tyčovou zbran nevíte kde se da sehnat rad bych ji koupil díky

Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
http://www.stargateprops.com/catalogue/shopexd.asp?id=20022

lesnik Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 6
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
otom vim koukal jsem naní a asi ji i vemu akorat jsem se chtel ujistit jetli nekde neni jeste jinde nebo jestli ji nekdo neprodava ale diky

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Nabídka suvenýrů