Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Nabídka suvenýrů Trika SGC a SGA

Trika SGC a SGA

Máte možnost objednat či vytvořit zajímavé upomínkové předměty týkající se Stargate nebo sga-projectu a dále je nabídnout ostatním ke koupi? SGA-P nenese žádnou opovědnost za Vámi nabízené předměty ani za jejich prodej.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 19.1.2010 18:07:32
Bren Airman
Airman

Příspěvky: 46
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak už má možnost se přihlásit. Jsem zase tady. Hezké tričko. :D
Naposledy upravil Bren dne 31.1.2010 18:12:45, celkově upraveno 1

Příspěvek 29.1.2010 12:26:02
rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
tak tady slibene fota vypada to celek dobre coz 8) motivu se da vymyslet jeste spousta..
zadni strana

Obrázek

predni strana

Obrázek
" IMMORTALITY "

Příspěvek 02.2.2010 18:09:30
Lukinsons Airman
Airman

Příspěvky: 6
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
to modrý tričko je pěkný, akorát na tu přední stranu bych bral radši nápis Stargate (podtrženo) a pod tím uprostřed Sg-1

asi jako na tomto tričku :-)

http://img263.imageshack.us/img263/309/stargateern.jpg


Kolik by to stálo ? Platil bych převodem na účet bo bych si pro to dojel, btw: ta otázka kolik by to stálo je myšlana na to modrý tričko i na to černý :))

To černý tričko: nešlo by to dát na košili ? :-)

Příspěvek 03.2.2010 19:44:55
rossi001 Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 784
Bydliště: Janus's secret lab:-), jinak Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ja za to daval 270 i s postovnym a balnym, Napis si Brenovi...Jinak mohl jsme to vyplnit tu spodni cast at to neni taky prazdne ale tak to se da cimsik dodatecne:-)ale jinak je moc fajn a tiko je kvalitni
" IMMORTALITY "

Příspěvek 04.2.2010 20:01:31
Bren Airman
Airman

Příspěvky: 46
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zdar - moc jsem nepochpil, jak by sis to představoval. :box2:

Příspěvek 05.2.2010 14:36:47
Lukinsons Airman
Airman

Příspěvky: 6
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Myslel jsem to nějak takhle...

Toto tričko

http://img263.imageshack.us/img263/309/stargateern.jpg

bych bral určitě, tak jak vypadá, akorát kdyby to šlo, tak jako košili, ale jestli to nepůjde tak nevadí, tričko stačí :)

A to modrý tričko se znakem atlantis je taky pěkný, ale na přední stranu, místo toho obrázku města) bych chtěl spíš ten nápis Stargate Sg-1 jako je u toho černýho trička na zadní straně :)

Příspěvek 06.2.2010 09:40:35
Bren Airman
Airman

Příspěvky: 46
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nejlepší by bylo spojit se přes skype nebo ICQ a řádně si to vysvětlit. Moje ICQ 437 671 878.

Příspěvek 12.3.2010 01:09:49
hemmond Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 46
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
spíš bych tam dal "wraith steve". :) nebo "steve the wraith", ale to už je asi moc dlouhý. :-D
Kuk zde.
Zelenka: Ježiši kdo to zase vymyslel, že budeme točit pod vodou...
Sheppard: I think my czech skill is getting better, because I know what you mean.

Příspěvek 16.3.2010 19:00:38
Bren Airman
Airman

Příspěvky: 46
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tady to nějak usíná. Nic se neděje?

Příspěvek 02.4.2010 20:25:31
MC Michael Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 34
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Neděláš taky aukce na aukru? To prostřední tričko (to černé) mám doma a kupoval jsem ho z aukra za stejnou cenu. A je totální! Fakt n1ce. Možná si jednou koupím na každý den v týdnu jiné :wink:
So, I'm (normal?) SG Watcher...OK don't lie... I'm SG maniac xD My other favourites serials are The Simpsons, MacGyver, Knight Rider, Futurama, Star Trek..... for now I'm looking for new episodes of SGU.

Příspěvek 02.4.2010 20:59:20
Bren Airman
Airman

Příspěvky: 46
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo jsou moje. Jen bych chtěl dělat i jiné, ale nemám moc času je vymýšlet. Kdyby jste měli chuť nějaké obrázky a texty vyhledat a navrhnout bylo by to fajn. Kdyby jste měli představu tak bych ji mohl realizovat, není problém.

Příspěvek 28.10.2010 16:29:12
sticka Airman
Airman

Příspěvky: 17
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
čus lidi, jsem tu nový, ale na tuto stránku chodím asi týden, udělal jsem menší návrh na triko... ale není moc dobrý ale ukážu ho sem... Písmo jsem udělal podle antického fontu co jsem tu našel. ale zdá se mi, že není správný, znaky podle naší klávesnice je špatně... ale co.. Zde je:Obrázek
pokud chcete, můžete upravit. Jó av nápise má být napsáno toto:
Jsme antikove, stavitele bran. Opustili jsme atlantidu. Lide z tauri ji nasli a staraji se nam o ni. Znicili replikatory, brzi znici i nasi hrozbu, Wraity! Uvidime jestli udelaji stejne chyby jako my. Nase kreslo jim pomuze, na atlantide jsou adresy nasich kolonii, kde mame vyrobny, lide z tauri nas poznaji! Je to jiste.
ano, je to blbost... ale nic jinýho mě nenapadlo xD

EDIT: Ten rámeček okolo toho nemá být... a zezadu také něco napsátno, buď anticky nebo asgardsky...
Nováček z paralelního vesmíru, kde byl veřejně představen projekt Star Gate.

Příspěvek 01.11.2010 20:28:29
Bren Airman
Airman

Příspěvky: 46
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hm...to je dobré. Já mám odněkud stažený antický font. Možná by to stálo za to to dotáhnout do konce.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Nabídka suvenýrů

cron