Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra FanArt Nabídka suvenýrů Stargate BANG

Stargate BANG

Máte možnost objednat či vytvořit zajímavé upomínkové předměty týkající se Stargate nebo sga-projectu a dále je nabídnout ostatním ke koupi? SGA-P nenese žádnou opovědnost za Vámi nabízené předměty ani za jejich prodej.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 01.12.2012 17:58:32
Xaron Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 37
Bydliště: Laugarício
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zdravím, českých kolegov.
Som si istý, že mnohí z vás poznajú známu a úspešnú kartovú hru BANG na motív divokého západu. Už v roku 2007 sme sa v rámci komunity SciFi-Guide.net rozhodli urobiť SG verziu tejto hry. Neviem či ju už niekto z vás postrehol, preto trochu zhrniem info.

Od toho dňa uplynulo už aj 6 rokov a možno by sa ani nič stým už nestalo, keby na nedávnom SciFi cone sa tieto karty neobjavili a pár ľudí sa spýtalo, či by ich bolo možné ešte zohnať. To mi vsadilo do hlavy myšlienky ich ešte raz a asi aj (ktovie;) naposledy oživiť. Aby to aj stálo zato, rozhodol som sa spolu s pôvodnými tvorcami rozšíriť pôvodné vydanie o niekoľko nových kariet a okrem iných teda zahrnúť nové karty a postavy zo Stargate Universe.

Aby som teda dodal viac k hre:
V pôvodnej hre je 48 postáv z SG-1 a SGA, ktoré mali vlastnosti prebrané aj z pôvodného bangu, ale veľa z nich dostalo vlastnosti nové. Rovnako Time of Ascension (Mesto duchov) má 21 kariet z ktorých je 7 nových a u hnedých kariet boli pridané 3. Inak všetky karty majú obrázky, ako aj názvy prevzaté zo seriálov. Karty so mnou pocestovali toho už dosť, v gumičkach a takom malom obale nevyzerajú zničeno a ani opotrebovane takže kvalita dobrá.

Karty vyzerajú takto:
http://s16.postimage.org/61md6sjqr/sample.jpg
Pôvodná séria aj s SG/BSG verziou hry UNO (ktorá sa ale vydávať znova zatiaľ neplánuje)
http://s8.postimage.org/8usre60n7/IMG_3463.jpg

V jednom balíčku bolo dohromady 202 kariet. Tento počet bude v novej re-edícii o niekoľko kariet vyšší. Predpokladám, že tak ako sa tlačila pôvodná verzia bude skrz veľkosť papiera obmedzená na maximálny celkový počet balíčkov, čo bol a pravdepodobne bude 21 balíčkov na sériu.

P.S: Na najdôležitejšiu otázku za koľko to bude však zatiaľ odpoveď nepoznám, pretože len plánujem vyraziť do copy centier, budem sa to snažiť promptne teda vyzistiť! Na otázku ktorú som dostal viackrát, či by sa to stihlo do Vianoc odpovedať zatiaľ neviem, potešilo by to, ale sľúbiť sa to nedá.

Bol by teda pontencionálny záujem? :wink:
"Sine amore, nihil est vita.."
Obrázek
I'm not just a Timelord. I'm the last of the Timelords!

Příspěvek 20.12.2012 18:21:04
Xaron Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 37
Bydliště: Laugarício
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak po dlhšiom čase doplním, že nové obrázky boli zaslané nášmu grafikovi aby ich osadil do "kariet" a dokončil avšak bohužiaľ i keď to už bolo pred niekoľkými dňami tak má srz prácu toľko povinností, že sa to bohužiaľ do Vianoc nestihne dať do tlače..čo ma mrzí:/

Anyway, cena jedného balíčka by mala byť po infe od tlačiarní stanovená na 25,00€ za balíček, čo je aktuálne cca 650 CZK.
Ten zahŕňa dokopy po úprave 234ks kariet z toho:
57 kariet postáv.
89 hnedých kariet.
25 modrých kariet.
17 zelených kariet.
34 Ascendent time kariet.
11 Charakterových kariet (4x Tauri, 4x Ori, 2x Jaffa, 1x Merlin)
1kus Fialová karta stáza.


Vieme, že to nie je najmenej avšak pri pohľade na počet kariet a cenu originálneho BANGu spolu s rozšíreniami je balíček stále výhodnejší s oveľa vyšším počtom kariet. Deadline na objednávky stanovený nie je, bude akonáhle sa vrátia karty od grafika a začne sa robiť zoznam s tými ktorý sa už ozvali :wink:
"Sine amore, nihil est vita.."
Obrázek
I'm not just a Timelord. I'm the last of the Timelords!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Nabídka suvenýrů