Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Náměty a připomínky SGA-PROJECT.COM konkurz na sga redaktora lexikonare

konkurz na sga redaktora lexikonare

Vaše náměty a připomínky, když fórum patřilo ještě pod starší stránku, která byla zrušena roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak po velkem uspechu konkurzu na moderatora fora tu mame dalsi... tentokrat si vsak nedelam prilis velke nadeje na stejny zajem jaky byl o post moderatora, protoze redaktor uz musi precejen vykazovat vyssi tvurci schopnosti ;)

takze kdyby mel nekdo zajem, potrebujeme nekoho kdo by pravidelne doplnoval a aktualizoval lexikon sga... samozrejme se o to muze starat i vice lidi... a po nejakych rekneme 6-ti dodanych zaznamech do lexikonu se stanete plnohodnotnym clenem tymu uvedenym v kontaktnich informacich a hodnosti redaktora ve foru...

samozrejme si vyhrazuju pravo nesverit to kazdemu, takze jista vyjadrovaci schopnost a psani bez pravopisnych hrubek je na miste...

a jeste upozornim, ze diky me neskutecne lenosti :D porad neni v provozu uz nekolikrat zminovany redakcni system na lexikon takze texty a obrazky mi normalne budete muset posilat pres mail a ja uz to tam dam sam...

tak co... troufa si nekdo? :)
v pripade zajmu mi napiste soukromou zpravu...

Příspěvek 27.2.2006 19:55:13
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ted už takový zájem asi nebude :)
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 28.2.2006 14:10:27
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jen tak mimochodem, mě se zdá, že v Lexikonu je toho docela dost, co by se tam mělo ještě přidávat?

Příspěvek 28.2.2006 15:43:53
Jamesonkkk Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 350
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nevím přesně co nového by se do lexikonu dalo přidat, ale můžeš my Saixy zadat nějaké téma a já se ho pokusím zpracovat. Pak se rozhodneš jestli to má vůbec cenu dát na web.
So say we all.
Obrázek

Příspěvek 28.2.2006 15:47:50
Aegir Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 961
Bydliště: Havířov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já bych pár příspěvků k přidání měl.
- What do you say?
- Exterminate!
Obrázek

Příspěvek 28.2.2006 15:50:00
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
** Major General I.Heger píše:
Já bych pár příspěvků k přidání měl.


Jsem docela zvědavej, co tam přidáte...už se těším, protože Lexikon se mi líbí... :wink:

Příspěvek 28.2.2006 16:17:56
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jelča píše:
Jen tak mimochodem, mě se zdá, že v Lexikonu je toho docela dost, co by se tam mělo ještě přidávat?


tak ted si me zaskocil protoze sem sga uz delsi dobu nevidel a dost sem z toho vypad ale treba Orion (tady by nekdo moh namitat ze tam neni o cem psat protoze o ni nic nevime, ale takovy obrazek, informace kde se objevila, jak ji atlantis ziskal, od koho, ze byla znacne poskozena apod. se nikdy neztrati...) a hlavne temer v kazde epizode navstivi nejakou planetu (jeden zaznam) kde potkaji nejakou kulturu (hups a dalsi zaznam :)) a ze takovych tam chybi...

jo a kdyz jsme tak u toho tak ono by bylo treba doplnit i obsahy epizod prvni sezony (nektere jsou jen naznaky deje, nektere chybi uplne) jenze je mi jasny, ze uz by to nikoho nebavilo zpetne dopisovat tak jsem to ani nenavrh....

Příspěvek 28.2.2006 16:20:23
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak to pak jo. Orion mě vůbec nenapadl. :cry:

Příspěvek 28.2.2006 19:35:30
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, Saixi, já bych ty epizody zrovna docela brala. Jestli teda k mému Infernu a Allies nic nenamítáš...Inferno bylo trochu delší, uznávám, ale u Allies jsem se už moc, moc snažila. :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 28.2.2006 19:41:44
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka píše:
No, Saixi, já bych ty epizody zrovna docela brala. Jestli teda k mému Infernu a Allies nic nenamítáš...Inferno bylo trochu delší, uznávám, ale u Allies jsem se už moc, moc snažila. :D


PM me ;) a rovnou si vyber epizodu... a ty uz jsi si stejne o hodnost redaktora zaslouzila, teda jestli ji budes chtit.. je mene graficky vyvedena :D

Příspěvek 28.2.2006 19:46:21
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:oops: supéér :D Beru.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 28.2.2006 21:08:18
Aegir Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 961
Bydliště: Havířov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To Saix: Tak jsem se napsal o pár technologiích Atlantis. Poslal jsem ti to na mail, když se ti to bude zdát přijatelné, tak dej vědět. :wink:
- What do you say?
- Exterminate!
Obrázek

Đark-Rider Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ty technologie tam chybi dost kdyztak na PC udelam par veci ktery tam jeste nejsou a poslu je GM mam toho dost udelam to gramaticky dobre a pokud budete spokojeni tal drobne podekovani by stacilo ted to pisu na rychlo takze bez diakretiky a pravopisu

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM