Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Náměty a připomínky SGA-PROJECT.COM IE7 Ready!

IE7 Ready!

Vaše náměty a připomínky, když fórum patřilo ještě pod starší stránku, která byla zrušena roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 14.12.2006 02:04:00
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
nechtel jsem o tom psat novinku takze to udelam touto cestou...

ackoli vlastne ani nevim, zda uz je nove IE7 distiribuovano pres windows update automaticky hromadne do vsech pocitacu, ja se rozhodl nainstalovat si testovaci standalone verzi tak, abych web videl i ve starsi 6tkove verzi (normale instalacka puvodni verzi nahradi)...

mno a zjistil jsem, ze jak uz mi nekdo rikal, tak se nezobrazovalo vysouvaci menu, ktere podlezalo pod hlavni text, tak to jsem napravil a k memu prekvapeni vse ostatni zda se funguje a to je s podivem hlavne diky faktu, ze nove ie ignoruje podtrzitkovy css hack a tudiz verze naseho webu, ktera se zobrazi v ie7 je, co se tyka zdrojaku, prakticky totozna s tim co se zobrazi v ostatnich prohlizecich (firefox, opera), tedy neni na ie7 treba aplikovat specialne jinak nastavene vlastnosti v css, aby to zobrazilo spravne, jako je tomu treba u sestky... nechci predbihat, ale zda se tedy, ze precejen neco mrkvosoftaci vylepsili :D

mno a po tech vedeckych recech, kterym mozna spousta z vas ani neporozumi :D nasleduje jeste jedna poznamecka.. zjistil jsem totiz, ze se menu vubec nevysouva na podstrance s galerii v ie6... v sedmice a jinych browserech to jde a ja nevim co s tim.. nicmene to znamena, ze to nemohlo jit ani doposud, ale nikdo mi to neoznamil coz je vice nez podezrele :D takze ted bych byl rad kdyby jste veskere abnormalni chovani v nekterem z browseru (hlavne tedy v ie7) hlasili v tomto threadu.. dekuji predem ;)
"Gods are selfish beings who fly around with little red capes and don't share their powers with the mankind." Lex Luthor

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron