Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Náměty a připomínky SGA-PROJECT.COM Přihlašování

Přihlašování

Vaše náměty a připomínky, když fórum patřilo ještě pod starší stránku, která byla zrušena roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 24.1.2007 15:31:06
Asgard007 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 121
Bydliště: agardská válečná loď
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nevím, jestli to sem přesně patří (= jestli nebudu přesunut na hřbitov), ale mam připomínku k přihlašování do diskusního fora. Nevím, jestli se to děje i někomu dalšímu, ale já se musím přihlašovat 2x. Otevřu sga-project, pak zvolím "Extras" - "diskusní forum" a zadám jméno a heslo, dám přihlásit a vykoukne na ně obsah fora a já musím znova zadat jméno a heslo. Mam Firefox 1.5.0.2, toto se mi děje i když předtím vymažu komplet historii a spol.

Vzhledem k tomu, že dnes (27.1.07) je toto téma bez reakcí, vypadá, že problémy s přihlašováním mam akorát já. Tím hůř pro hledání řešení :(
Thor : „...senátor Kinsey. O’Neill navrhoval, abych vás za vaše činy poslal na nějakou vzdálenou planetu. Ale jsem si jistý, že to myslel jen jako žert.“
Kinsey: „To určitě, veliteli...“
Thor: „‘Nejvyšší’ veliteli!

Příspěvek 18.4.2007 22:16:04
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zkoušel si automatický přihlašování ? Šetří to práci i normálně, tobě by mohlo dvojnásob ;)
Obrázek

Příspěvek 18.4.2007 22:24:17
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A není nutné lézt přes Extras, používej lištu nahoře, je to mnohem rychlejší. :wink: Vedle kolonky na přihlášení si odklikni "automaticky přihlásit při příští návštěvě". A nevím jak tobě, ale mně se na to FF zeptal, jestli chci být na tohle fórum přihlášená automaticky :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 19.4.2007 07:25:29
dastr Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 559
Bydliště: Atlantis (ŠPK)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jj, ušetří to velice práci, nemusíš furt vypisovat nick a heslo :)
" Líza: Tati, provedli jsme něco hrozného!
Homer: Rozbili jste auto?
Bart: Ne.
Homer: Probudili jste mrtvé?
Líza: Ano!
Homer: Ale auto je celý...
Bart a Líza: Hmm...
Homer: No tak sláva! "

Příspěvek 19.4.2007 08:44:26
Asgard007 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 121
Bydliště: agardská válečná loď
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Sice nemám rád funkci ukládání hesel z hlediska bezpečnosti, ale v tomto případě se to jeví jako nejlepší řešení.
Thor : „...senátor Kinsey. O’Neill navrhoval, abych vás za vaše činy poslal na nějakou vzdálenou planetu. Ale jsem si jistý, že to myslel jen jako žert.“
Kinsey: „To určitě, veliteli...“
Thor: „‘Nejvyšší’ veliteli!

Příspěvek 19.4.2007 11:33:24
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pokud doma nemáš někoho, kdo by ti tu chtěl kazit pověst, tak se nemáš čeho bát.
Obrázek

Příspěvek 19.4.2007 17:24:08
kronos Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 349
Bydliště: Ostrava, Země
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Air Force píše:
Zkoušel si automatický přihlašování ? Šetří to práci i normálně, tobě by mohlo dvojnásob ;)
Hele, když už jsme u toho automatického přihlašování, mě to nefunguje, já to zaškrtnu, pak dám odhlásit, ale příště, mě to nepřihlásí, zkoušel jsem to už bez odhlášení, čím to může být? Možná to bude tím, že mám veřejnou IP adresu.

Příspěvek 19.4.2007 18:02:48
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
IP adresa by na to vliv mít neměla. Spíš se koukni, jestli máš povolený cookies.
Obrázek

Příspěvek 20.4.2007 16:13:06
kronos Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 349
Bydliště: Ostrava, Země
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Cookies mám povolené, teda myslím, že jo, ale asi špatně, protože to pořád nefunguje, ale mohl bys mi poradit, jak to nastavit spráně( mám Firefox 2.0.0.1)?

Příspěvek 20.4.2007 16:23:16
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já to mam takle:

Obrázek

Jinak nevim čim by to mohlo bejt :dontknow:
Obrázek

Příspěvek 20.4.2007 16:33:41
kronos Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 349
Bydliště: Ostrava, Země
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo tak takhle to mám, ale nefunguje. Takže to bude něčím jiným. Neví někdo jiný, čím to je?

Příspěvek 20.4.2007 16:37:32
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já teda netuším, čím by to mohlo být. :? A zkoušel si jiný prohlížeč? Tam to taky nefunguje?

Příspěvek 20.4.2007 16:49:55
kronos Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 349
Bydliště: Ostrava, Země
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Zkoušel jsem to v IE i v Opeře( v té se moc nevyznám), ale nefunguje :cry:

Příspěvek 20.4.2007 16:53:58
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak to už je divné, v jiném prohlížeči by ti to fungovat mělo, to naznačuje, že by mohla být chyba někde jinde. Bohužel nevím kde by to mohlo být. :?

Příspěvek 20.4.2007 17:03:12
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A na jinejch servrech ti to funguje ?
Obrázek

Příspěvek 20.4.2007 18:47:56
kronos Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 349
Bydliště: Ostrava, Země
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nn, ani na jiných servrech. Fakt mě nenapadá co by s tím mohlo být.

Příspěvek 22.4.2007 20:57:20
Anise23 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 91
Bydliště: Chtelnica
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mne to robí tiež. :(
Vedoucí výslechu: Viděl jsem jak jste tu zbraň použil- působivé, jak se jmenuje?
Jack O'neill: To vám bohužel nemůžu říct.
Vedoucí výslechu: Vojenské tajemství ?
Jack O'neill: Ne, prostě se to špatně vyslovuje.

Příspěvek 22.4.2007 21:05:10
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To už bych se asi zkusil zeptat ISP, jestli by neporadil.
Obrázek

Příspěvek 22.4.2007 21:12:42
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A zkoušeli jste jiný prohlížeč než Firefox? Myslím tím ten bug s tím dvojím přihlašováním. Mě to u Firefoxu jeden čas dělávalo taky, takže jsem pak nevěděl, které příspěvky jsou nové. Už ani nevím jak jsem to vyřešil, snad jenom, že to blblo nárazově - chvíli to blblo, chvíli to šlo normálně.
Nevím, teď mám Operu a zatím to neblbne.

A k tomu automatickýmu přihlašování - no nevím úplně přesně jak to funguje, ale imho by tě to mělo nechat přihlášeného když třeba omylem zapneš prohlížeč, nebo tě to sice odhlásit, nebo tě odhlásit, ale po znovuotevření prohlížeče znovu přihlásit. Takhle jsem to jeden čas dělal u war fora, zašrtl jsem si automatický přihlašování a pak už jenom zadal link na téma a automaticky mě to přihlásilo. A pokud se odhlásíte ručně, tak už by vás to automaticky přihlašovat nemělo.
Obrázek

Příspěvek 23.4.2007 06:33:07
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, tak automatický přihlašování využívá cookies, takže jestli jsou ve Firefoxu zapnutý, tak bych se podíval, jestli cookie neblokuje třeba firewall. Že by to blokoval přímo ISP, o tom pochybuju.


Taky jsou používal Firefox, a auto přihlášení mi fungovalo normálně. Ale to dvojí se taky občas objevilo. Teď mám Operu a žádný problém ;)
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 23.4.2007 08:27:02
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak nemyslel sem že by to blokoval přímo ISP, ale ten by věděl o tom, kdyby to blokoval modem/ router.

Já v FF s přihlašovánim nikdy problémy neměl, tak nevim :dontknow:
Obrázek

Příspěvek 23.4.2007 10:29:18
kronos Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 349
Bydliště: Ostrava, Země
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Quinix píše:
No, tak automatický přihlašování využívá cookies, takže jestli jsou ve Firefoxu zapnutý, tak bych se podíval, jestli cookie neblokuje třeba firewall.
Zkusil jsem to (jako firewall) a funguje to, ale jenom jednou, jakože dám "Přihlásit automaticky při příští návštěvě" přihlásím se, pak vypnu prohlížeč a znovu zapnu, zajedu na forum a jsem přihlášený, pak ho znova vypnu, a jak ho pustím už přihlášený nejsem.

Příspěvek 23.4.2007 12:16:42
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
heh, tak to netušim, asi nějaká veselá správa cookies v FF :)
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 24.4.2007 11:18:31
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jestli má cookies nastavený jako na tom obrázku, tak by to nemělo dělat potíže :dontknow:

Snad akorát - zkoušels ten FF přeinstalovat ?

Pak mě ještě napadlo, že jsem před časem používal takovej program co při každym restartu, nebo jiný příležitostu mazal historii, temp, cookies...
To by mohlo způsobovat podobný problémy, tak kdyžtak zkus kouknout (přes msconfig) jestli v "po spuštění" nemáš něco podezřelýho.
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron