Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Náměty a připomínky SGA-PROJECT.COM Antihodnosti

Antihodnosti

Vaše náměty a připomínky, když fórum patřilo ještě pod starší stránku, která byla zrušena roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 10.2.2007 00:06:42
Roadse Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 412
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Co takhle zavést téma, kde by se uvádělo za co který uživatel dostal tu či onu Antihodnost? Na warforu takové téma myslím je.. a bylo by to dobré.. lidi by si možná na ty věci dávali pozor, kdyby viděli, že za to můžou dostat ban.

Jediný o kom vím že dostal Ban byl Damacon za kopírování textů a vydávání je za svoje ale víc nevím.. a že jich je zde už docela dosti:-)
Naposledy upravil Roadse dne 10.2.2007 00:10:41, celkově upraveno 1
Carterová :"Pane??"
O'neill: "To je moje zbraň, přísahám."

Obrázek

Příspěvek 10.2.2007 00:08:57
Dr. Malas Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: U PC
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To zní dobře. :idea:
Obrázek

Příspěvek 10.2.2007 00:14:10
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
podle me to neni spatny napad, ze admini (Hemi + Klenotka), at si uzivatele mohou davat pozor...
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 10.2.2007 00:16:10
noximo Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 462
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, slušný nápad. Občas narazim na zabanovaného uživatele a docela by mě zajímalo, copak lump jeden provedl...
STARGATE: PORTMOLIOR
14. díl nejdéle kontinuálně vycházející povídky
Naleznete zde:
http://www.sga-project.com/forum/viewtopic.php?p=80803

Příspěvek 10.2.2007 00:27:13
Apple Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 638
Bydliště: Jižní Čechy, Strakonice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jj, někdy by mě to občas zajímalo. Vím jen, že Bob_1 to měl ta spam a Anubis_22 za náklonost k Adromědě nebo něco takovýho.

Příspěvek 10.2.2007 00:30:57
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Err takže popořadě. Jako nápad to není špatný, jenom by se pořád dokola opakovaly stejné důvody 8)

takže Anubis22 dostal BAN za vyvolávání flamewaru - hádky mezi uživatelama. Prostě tak moc prudil s tou Andromedou až si z toho všichni začali dělat legraci a to se mu nelíbilo a tak se hádali.
Obrázek

Příspěvek 10.2.2007 00:32:15
Roadse Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 412
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A co Sokoro a Cahotic?
Carterová :"Pane??"
O'neill: "To je moje zbraň, přísahám."

Obrázek

Příspěvek 10.2.2007 00:38:35
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sokoro měl k lecčemu velmi nevhodné poznámky a Chaotic si o to zažádal (resp. žádal smazání příspěvků, ale s tim se mu nikdo dělat nebude).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 10.2.2007 00:39:26
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Chaotic si o ban v podstatě řekl. Úmyslně, k čemuž se mi dokonce přiznal, vyvolal v SGA spoilerech flame a když jsem ho napomenula, začal mi posílat dost provokující SZ. Pohrozila jsem mu banem a on řekl jako že tomu nevěří a že by to bylo zábavné. Takže teď se asi moc nebaví, jelikož se ho to asi dotklo (nechápu teda proč), tak požádal Saixe o smazání svého účtu. Ten mu smazán nebyl, za to to dostal slušivý trvalý ban.

A Sokoro? Za ty jeho nechutné kecy, kdy, uvedu jeden příklad z mnoha, si Raynor stěžuje, že se mu sestra pokusila o sebevraždu a on tam napíše svůj mail, že jí příště s tím zabitím rád pomůže. Takových příspěvků bylo hodně a nakonec to dorazil vysloveně provokujícím podpisem
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 10.2.2007 09:41:43
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, od takových lidí rychle pryč, to nemá na fóru co dělat! Naprosto s tebou souhlasím...
http://jelda.deviantart.com/gallery

Příspěvek 12.2.2007 00:45:50
Vamp_ Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 223
Bydliště: České Budějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jsem taky pro.. s takhle profilovanyma lidma rychle z fora pryc....

taky bych daval antihodnosti za sprosta slova a vulgarizmy.... nekteri lide to pouzivaji v kazde zprave co pisou a kdo to ma potom cist....
Ehhh.... spolknul jsem svoji relaxační knížku....

Příspěvek 12.2.2007 00:52:28
upi Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 390
Bydliště: mrtě daleko
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jeste ze ja vulgarizmy nepozivam......... :D
Obrázek
--- stargate.sk ---

Příspěvek 16.2.2007 20:03:26
Sokoro Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 230
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ja sem prej dostal ban za podpis, kterej vubec nebyl nejak myslen proti vam :evil:
Rodney: "Patnact? Kam chodite na tyhle nesmyslny cisla?"

Příspěvek 16.2.2007 20:30:36
GLORIOUS Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 395
Bydliště: MĚSTO Planá nad Lužnicí
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Náhodou to prase v hodnosti je hrozně hezký :D :D :D
Obrázek

Příspěvek 16.2.2007 20:37:44
Shorty

Odpovědět s citací
 
Sokoro píše:
ja sem prej dostal ban za podpis, kterej vubec nebyl nejak myslen proti vam :evil:
Důležité je slůvko "prej", protože jsi mimo. Dostal jsi ban za své provokující a hloupé příspěvky.

Příspěvek 16.2.2007 20:42:33
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, to není úplně pravda. Sokoro tady provokoval nevhodnými příspěvky a ten podpis byla ta pověstná poslední kapka. A těžko, Sokoro, někomu vysvětlíš, žes tím nic nemyslel, když jsi předtím provokoval. Takže "jen" za podpis to nebylo, to bys z toho vyvázl moc snadno.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 19.7.2007 21:39:47
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
zajímalo by mě co udělal Jack_xy
Bobe, dobrá rada a souhlasím že osvěta je důležitá, avšak umístění takové zprávy na fóru, které navštěvují osoby mladší 15 let, je dosti nevhodné, proto byla odstraněna. Jenda.SG-1LoLwut ale já si už nepamatuju co jsem v podpisu měl, škoda.

Příspěvek 19.7.2007 22:02:08
MaxCz Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 10
Bydliště: Zderaz
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A co to měl Sokoro za podpis, že tak pobuřoval?

Příspěvek 19.7.2007 22:09:37
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
sice mě zato už roztrháte ale musim to napsat:neblázní posledním rokem toto forum ? :)
Bobe, dobrá rada a souhlasím že osvěta je důležitá, avšak umístění takové zprávy na fóru, které navštěvují osoby mladší 15 let, je dosti nevhodné, proto byla odstraněna. Jenda.SG-1LoLwut ale já si už nepamatuju co jsem v podpisu měl, škoda.

Příspěvek 19.7.2007 22:20:28
Shorty

Odpovědět s citací
 
Víš, tohle fórum není založené na anarchii. Má pravidla, která zaručují, aby si tu nedělal každý co se mu zachce. Pokud se ti to nelíbí, tvoje mínus.

Příspěvek 19.7.2007 23:00:39
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
MaxCz píše:
A co to měl Sokoro za podpis, že tak pobuřoval?


On nepobuřoval. Bylo to nedorozumění. Někdo z moderů mu to smazal, ale celkově na tom nebylo nic špatného (jen měl špatné rozměry, tuším) a tak si ho tam mohl nechat.

zajímalo by mě co udělal Jack_xy


To, co dělal už dlouho. Debata v sekci Sháním se smazala, protože to bylo naprosté a zbytečné napadání a kopání nožičkama. Jeden člověk se tam na něco zeptal a Jack mu prostě napsal, že je to debil. Sám rád tvrdí, že říká pravdu. Jistě, kdo se nepodívá o stránku dopředu a nenajdte si to a pak se pitomě ptá, dá se nazvat i debilem. Problém je v tom, že kdybychom se takhle vyjadřovali všichni a o každém, za chvíli by tady byla džungle. Člověk se dá usměrnit i slušně, bez vulgárních výrazů a nadávek.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 20.7.2007 10:59:40
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
hmm aha to zní zajímavě až na to že sem to u něj nikdy neviděl že by to dělal :lol: no nevadí
Bobe, dobrá rada a souhlasím že osvěta je důležitá, avšak umístění takové zprávy na fóru, které navštěvují osoby mladší 15 let, je dosti nevhodné, proto byla odstraněna. Jenda.SG-1LoLwut ale já si už nepamatuju co jsem v podpisu měl, škoda.

Příspěvek 20.7.2007 12:54:27
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
bobe, to si děláš srandu, že jo? :roll: Necháme jeho vulgární a urážlivé příspěvky na fóru tak dlouho, aby si to bob mohl přečíst? :roll: Hned to mažeme! Přemýšlej trochu.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 20.7.2007 17:23:52
bob 1 Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 917
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:oops: já myslel že jo že je tam necháte :lol: ,ale jako docela mě štve to že prolejzám forum a vidim u človka kterej mi připadá v pohodě "na dobro vypovězený uživatel fore" :roll:
Bobe, dobrá rada a souhlasím že osvěta je důležitá, avšak umístění takové zprávy na fóru, které navštěvují osoby mladší 15 let, je dosti nevhodné, proto byla odstraněna. Jenda.SG-1LoLwut ale já si už nepamatuju co jsem v podpisu měl, škoda.

Příspěvek 20.7.2007 17:32:49
Shorty

Odpovědět s citací
 
Pokud tě to štve, tvoje mínus, ale ty radši na toto téma pomlč. Jen jsme tě zbavili prasátka, tak už zase vystrkuješ růžky?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na SGA-PROJECT.COM