Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Náměty a připomínky SGA-PROJECT.COM Názvy novinek jako spoilery

Názvy novinek jako spoilery

Vaše náměty a připomínky, když fórum patřilo ještě pod starší stránku, která byla zrušena roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 06.4.2007 21:55:12
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
KuciX: jako tyhle obecný názvy jsou dobrý jen do té doby, než ti dojdou možnosti nebo když je takhle několik novinek za sebou tak to taky nepůsobí nejlíp. Ale jestli sis všiml tak něco podobného jsem použil u těch starších novinek, akorát jsem tam místo informací dal střípky :) ale občas to chce trochu změnu a jak je vidět, tak opravdu minimální a radši zůstat u puzzlů než riskovat Jackovy poznámky...

Příspěvek 06.4.2007 21:55:33
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To ale příliš neoznačuje zda jde o informace typu "Zemře Sheppard" nebo zda jde o datum vysílání episod ;)

EDIT: Hemi, není snad nutné za kritiku odsuzovat...
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 06.4.2007 22:08:47
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jsem tam zapoměl napsat smajlíka :D

Raynor: tak datum vysílání epizod je úplně jinde, takže ten by se ve sloupci s novinkama objevit neměl. Ale základní myšlenku jsem pochytil (teda aspoň v to doufám, když tak mě oprav), že by se měly takhle heslovat jenom ty závažnější spoilery (obsazení vedlejších rolí, děje) a zbytek (třeba názvy epizod a jejich pořadí) se může psát normálně. Je to tak?

Příspěvek 06.4.2007 22:13:37
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
On to bych jen příklad, že. A v podstatě ano, je to tak. Na Gateworldu to řešili, když tam v nadpisu vyspoilerovali, že v Moebiu(su) bude Ra. Tohle je podobný. Nikdo nechce, aby se v nadpisu spoileru na Reunion nepsalo o tom, že tam bude Ronon, protože co když proboha tím vyspoilerujete, že Ronon nějak v úvodu 4. řady neumře. O co mi jde je, aby se prostě v případě jako je Carterová jako velitel nedávaly vedle toho fotky Carterový a napsalo se to trochu více tajemněji ;-) Prostě aby to nešlo odhalit po kouknutí na fotku a přečtení nadpisu.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 06.4.2007 22:44:10
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Oukej díky za postřehy, zkusím podle toho přizpůsobit další novinky. Takže to abych začal různě googlovat obrázky Atlantis - jsou takové neutrální a hodí se prakticky ke všemu :)

Příspěvek 06.4.2007 22:47:24
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
http://thescifiworld.net/
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 06.4.2007 22:50:38
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jj odkud myslíš že je většina těch ikonek? Akorát je docela problém tam pak najít nějakou nepoužitou bez těch serepetiček okolo - jako třeba rámeček, nápis atd. U některých to vyřeší chvilka strávená u Photoshopu, ale zbytek je nepoužitelnej. Třeba tuhle ikonu Carterový musela najít Klenotka na livejournalu, protože na scifi worldu žádné vhodné nejsou, od Harryho jsem si ji pujčovat nechtěl a pan google taky zrovna žádnou ideální nenašel (nebo byla někde zahrabaná). Někdy je hledání ikonky daleko těžší než napsat tu novinku :D

Příspěvek 07.4.2007 07:51:48
spike kree Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1012
Bydliště: Staré Hodějovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ikonky, můžete dávat takový neutrální, jako třeba malý městečko Atlantis, pro ty kteří rejpou, mě osobně to nevadí a klidně bych přiostřil(nejen v novinkách) a začal servírovat fotky z natáčení, z blogů a webů scénáristů, herců atd na hlavní stránku :D
To never die.... and to conquer all. That is winning

If you enter a room intending to assassinate someone, and there is a treecat in the room, either abort your mission immediately, or switch to nuclear weapons.

Příspěvek 07.4.2007 16:14:45
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No nevím mě se zdá, že na tyhle fotky bysme potřebovali nějaké povolení, ale není to špatný nápad.
A ohledně toho přiostření - no nevím zase nechceme vymýšlet nějaký vlastní nápady, přeci jenom není apríla :D

Příspěvek 07.4.2007 21:35:36
Jack_xy

Odpovědět s citací
 
Koukám že už se tu i mažou příspěvvky, které jsou pro někoho nic neříkající.
Kdo ovšem řiká že ti kteří o tom rozhodují ve vlastní (ne)omezenosti chápu jeho význam...

Příspěvek 08.4.2007 14:40:02
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak doufám, že tahle novinka je dostatečně neutrální a neprozrazuje žádný spoiler (snad jenom to, že jsou Velikonoce) a ani ikonka nic neprozrazuje :)
Obrázek

Příspěvek 08.4.2007 18:53:04
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Podle ohlasu na novinku by tam mohla být ikonka rozmnožování Wraithů :lol: :lol:
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 08.4.2007 18:57:45
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nehodláme tu zveřejňovat naskenované stránky z wraithské kamasutry 8) :biglol:
Obrázek

Příspěvek 16.4.2007 23:53:13
wallker Airman
Airman

Příspěvky: 7
Bydliště: Budejovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hemi ja ji viděl u tebe doma ;) To by byla good ikona:)

EDIT: Necituj příspěvek bezprostředně nad tvým. WiX
WoW forever
SG forever
Kroužek forever:D

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na SGA-PROJECT.COM