Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Náměty a připomínky SGA-PROJECT.COM Nová antihodnost???

Nová antihodnost???

Vaše náměty a připomínky, když fórum patřilo ještě pod starší stránku, která byla zrušena roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Jste pro novou antihodnost za hrubky?

ANO - Neumým šéski
29
63%
ANO - jiná (napište Váš návrh)
2
4%
NE - Co se to tu zas vymějžlý ;)
15
33%
 
Celkem hlasů : 46

Příspěvek 01.8.2007 14:12:21
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ale s i/y (v koncovkách) a čárkami mi bohužel nepomůžou.

Taky mě nutí psát spisovně a neznají (kupodivu) slovo "naquadah" :lol:
Obrázek

Příspěvek 01.8.2007 16:43:18
Zizi Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 532
Bydliště: Piešťany (Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ja netuším ako sa mám k tejto téme vyjadriť. Česky viem akurát tak rozprávať, s písanou verziou by som asi mala problémy, tak radšej píšem slovensky. Ešte sa mi tu nikto nesťažoval, že mi nerozumie. Chápem, že napísať 4 chyby v 5 slovnej vete je dosť kruté ale zas na druhej strane je to dotyčného vizitka. A ešte zo zaujímavosti ako by ste to chceli riešiť s cudzokrajnými členmi fóra? :) teda napr. so Slovákmi. To máme začať písať česky?
I´m damn proud member of SheppofilclubObrázek
Obrázek

Příspěvek 01.8.2007 16:49:24
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pokud sama nechceš psát česky tak nemusíš, nikoho nemůžeme a ani nechceme nutit. :wink:
Lidí ze slovenska tady chodí celkem dost a nikdy nebyly žádné takové problémy, že by jsme si nerozuměli nebo podobně. Návštěvnící z jiných zemí se nám tady zatím neprojevují. Takže žádný problém. :wink:

Příspěvek 01.8.2007 17:00:33
Apple Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 638
Bydliště: Jižní Čechy, Strakonice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem určitě proti této hodnosti, je to zbytečné to rozdělovat podle toho, kdo umí a neumí psát. Je to každého věc. Sice když vidíte u někoho 5 chyb ve větě, kde jdou udělat tři, tak je to docela k zamyšlení, ale můžem si myslet svý. Ale aby za to dostával hodnost: "Já neumím česky", je zbytečné.

to Zizi: Jseš Slovačka, tak po tobě nemůže nikdo chtít, aby jsi sem psala česky. Sice máme podobné jazyky, ale je to jako kdyby jsem psal Polák a někdo mu řekl, že sem musí psát česky nebo dostane hodnost: "Já neumím česky".

Příspěvek 01.8.2007 17:02:26
Jenda.SG-1 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 892
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Co dodat, přesně jak napsal Pomeranč, nutit někoho psát česky je hovadina...

Šlo jen o to, aby zde byla nějaká "motivace" pro jedince, co píší česky a pravidla českého pravopisu zcela ignorují, protože 3 hrubky v jednom slově... to je děs.

Ale jak jsem napsal hned na začátku... otázka je, zda by to mělo vůbec nějaký efekt
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Albert Einstein

Příspěvek 01.8.2007 17:19:49
Zizi Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 532
Bydliště: Piešťany (Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No zas na druhej strane keď už niekto napíše takú kravinu ako "Neumým šéski" tak ten by si tú hodnosť asi aj zaslúžil ale kto vie, možno by sa z nej nepoučil ale naopak bol by na ňu hrdý :) . Inak takú kravinu by som nevypotila zo seba ani ja tak klobúk dole tomu, kto sa tak zvýraznil :)
I´m damn proud member of SheppofilclubObrázek
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron