Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Náměty a připomínky SGA-PROJECT.COM hodil by se na hlavni strance nejakej shoutbox:o))

hodil by se na hlavni strance nejakej shoutbox:o))

Vaše náměty a připomínky, když fórum patřilo ještě pod starší stránku, která byla zrušena roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
danny-13 Airman
Airman

Příspěvky: 11
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
je to docela slozity dostat se na forum a na to spravny oddeleni :-D proto by se hodil shoutbox :-) jinac na hlavni strance nefungujou odkazdyna forum, o ark of truth atd...

*nežádaný obsah smazán, vysvětlení níže*

Edit by Tar-ara: Prosím, správné dotazy do správných topiků. O 4x04 si můžeš přečíst jinde. Ví se tu o něm. Oficiálně ale venku ještě není. Titulky budou až na oficiální.

Příspěvek 15.10.2007 00:08:39
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak tohle bude chtít delší odpověď:

Tak jednak odkazy mimo fórum do CODE. A pak, topic o nových/starých epizodách tady už je a tam bys zjistil, že torrent na tuhle epizodu tady už dávno je a nejen ten.
http://www.sga-project.com/forum/viewforum.php?f=10

Titulky budou až epizoda oficiálně vyjde. Translation team pracuje na aktuální epizodě, která vyjde a ta je vždycky přednější. DG oficiálně vyjde v pátek (sobotu) a to platí i pro titulky.
Co se shoutboardu týče, to je rozhodnutí hlavně webmastera a na to já ti odpověď nedám.
Můj skromný názor je ten, že shoutoboard k ničemu moc není, protože tam lidi stejně většinou kritizují a nadávají, což můžou dělat i tady. Ale není tam nutná registrace, což je taky výhoda.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 15.10.2007 00:09:46
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mno, nevím, zda by se sem shoutbox hodil. Lidi by se tam akorát ptali na titulky či na nový díl. Pokud chtějí, mohou navšítvit fórum. Tedy alespoň tak to vidím já.

A s tím nefungujícími odkazy je to tak - konkrétně pod "Novinky na SG1 Project". Odkaz na fórum jako takové jde. Prosím povolané, aby to nechali opravit ;-).

Edit: :D...tak takhle to vypadá, když se moder a admin sejdou ve stejný čas ve stejném topiku ;-).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 15.10.2007 11:57:23
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Takže místo shoutboxu je na webu již nějakou dobu návštěvní kniha, jenom je ukrytá v menu pod Extras/návštěvní kniha nebo prostě http://sga-project.com/guestbook.php A jak praví přede mnou, stejně by tam jenom byly samé dotazy na titulky a odkazy na 4x04 - ano jsme si vědomi, že se epizoda omylem dostala na internet, ale zajímat se o ní budeme až vyjde oficiálně. Takže bude muset stačit buď forum (pokud je tu něco nepřehledně, napiš mi soukromou zprávu a uvidím, co se s tím bude dát udělat) nebo již zmiňovaná návštěvní kniha.

A odkazy na novinky SG-1 projectu opraveny :king:
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron