Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Náměty a připomínky SGA-PROJECT.COM Obrázky na fóru

Obrázky na fóru

Vaše náměty a připomínky, když fórum patřilo ještě pod starší stránku, která byla zrušena roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 22.10.2007 11:59:57
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Proč si sakra nikdo nestěžuje do příslušné sekce, že nefungují miniatury obrázků v starších příspěvcích? Takhle jsem na to úplně zapomněl.

Příčinou je vymazání všech miniatur obrázků, kterých se tu za tu dobu přítomnosti modu nahromadilo. Bylo jich asi 15000 a dohromady zabíraly asi 130 MB. Většina z nich už stejně nebyla platná vzhledem k promazávání fóra, ke změně několika uživatelských jmen atd. Tudíž jsem udělal tento radikální krok - ano, výjimečně za to můžu já - a miniatury smazal.

Ovšem není třeba se obávat, o obrázky jste nepřišli. Stačí jen editovat příspěvek, kde jste nějaký obrázek dávali a již je tam jenom prázdné místo, a z tagu img umazat tuto část:
[images/thumbs/nazevobrazku]


Tím dojde k vytvoření nové miniatury a vše bude jako dřív.

Omlouvám se za způsobené potíže :oops:

Příspěvek 22.10.2007 13:47:15
RomanArts Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1583
Bydliště: Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jsem si říkal kam se poděly všechny obrázky ze sháním oblečení na téma stargate :lol:
Obrázek

Příspěvek 22.10.2007 15:36:08
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hmm, asi tě... ehm...modeři si vyhrají, zvláště "určití" v topiku o hoších...tos udělal schválně, že jo? :lol:
Ale ne všude to jde :?.
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 22.10.2007 20:33:38
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak samozřejmě u dávno nefunkčních obrázků to nefunguje, stejně tak u těch hostingů, které vyvolávají tu chybu při odesílání nebo jsou v rekonstrukci. Ale co jsem zatím zkoušel ve wallpaperech, tak většina funguje bez problémů.
A ne, neudělal jsem to schválně. Jenom jsem měl takové menší podezření, že kvůli tomu vzniká ta chyba a tak jsem se to pokusil odstranit. A navíc Tar-aro co já bych z toho měl? Jestli si myslíš, že jsem to udělal pro pobavení, nebo abych dal moderátorům nějakou práci, tak jsi na omylu. Zas taková s**** nejsem. :roll:

Příspěvek 23.10.2007 18:22:58
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pro všechny bohy, Hemi...to byl vtip. Samozřejmě, že nepředpokládám, žes to udělal naschvál. Co si myslíš? Kdybych to myslela vážně, tak tam nebude ten lol smajlík, ale nějakej naštvanej. Za koho mě máš?! Ty nějak poslední dobou ztrácíš smysl pro humor...
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 23.10.2007 19:07:57
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tar-aro nechci to zvrhnout v nějakou ostrou výměnu názorů, vlastně jsem sem původně ani nechtěl psát. Já vlastně za tu dobu co dělám pro web jsem nečetl na fóru ani jedinou kladnou věc, poděkování nebo uznání... všichni si jenom stěžují nebo do mě rejpou a mě už to prostě nebaví brát s humorem. Vlastně jediné co mě tu stále drží, je to, že jsem tomu věnoval tolik času a parta dobrých přátel.

A teď jestli se to tu zvrhne v několika příspěvkovou nebo nedejbože několika stránkovou diskuzi, která nesouvisí s tématem, tak si mě nepřejte :biglol:
Obrázek

Příspěvek 23.10.2007 19:44:47
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No Hemi, tak to ale je, lidi si prostě furt stěžujou :) Kritika se píše furt, chvála málokdy, ale věř, že těch spokojených je tu víc než kritizujících... Ono by to forum blbě vypadalo ;)

Blbce je nutný to brát s nadhledem, jinak z toho zcvokneš ;)
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM