Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Náměty a připomínky SGA-PROJECT.COM Neexistujici avatary

Neexistujici avatary

Vaše náměty a připomínky, když fórum patřilo ještě pod starší stránku, která byla zrušena roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 03.12.2007 13:34:51
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak jsem cirou nahodou chtel ted ve skole (nevim prave jestli to neni tim) otevrit tema urcene pro aktualni novinku, ale nechtelo se me vubec nacist.. pak jsem zjistil, ze je treba jen pockat, ale neskutecnou minutu... pritom ostatni temata se nacitala okamzite...

snazil jsem se zjistit proc a nakonec jsem to vyresil smazanim neexsitujici avataru jednoho nejmenovaneho uzivatele...

nevim jestli je to jen problem tohoto skolniho pocitace nebo fora nebo noveho serveru, na ktery jsem web o vikendu prenesl, takze uvitam jakekoli vase postrehy... vsiml si nekdo takovehoto divneho chovani fora jiz predtim? dela to nektere konkretni tema i ted?
"Gods are selfish beings who fly around with little red capes and don't share their powers with the mankind." Lex Luthor

Příspěvek 03.12.2007 13:43:29
no.7 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 261
Bydliště: Brno :-)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jsem tady od nedele skoro nepretrzite a zda se mi zatim vsechno ok :wink:
Obrázek
*Co myslis ze se stane po smrti?
*Bude ze me duch, dojdu k mrtvole a ozivim se
*Zajimave, z jake viry to pochazi?
*World of Warcraft

Příspěvek 03.12.2007 17:35:06
Sevca Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 138
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no tím jsme byl asi já, ale nechápu to ještě den předtím tam byl ten avatar, tak se ho pokusím někde pohledat.

Příspěvek 03.12.2007 21:11:32
Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
No já měl kolem 13 hodiny problém se ve škole dostat do povídkářské sekce. :scratch:
Přitom jsem se tam dostal vždycky i ze školy. Jinak nic jiného jsem nezaznamenal. :dontknow:
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Příspěvek 03.12.2007 21:37:34
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo me se to taky obcas stavalo, ale vetsinou pomohlo nechat to nacist znova.

Edit: Uz se to delo delsi dobu, jen jsem to povazoval za normalni opotrebeni phpBB, dvou a půl letým chodem

Příspěvek 03.12.2007 21:56:40
Sevca Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 138
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak jsem to zkusil a napsalo mi to, že je to velkej formát obrázku. Neměnili, jste ho ?

Příspěvek 03.12.2007 22:02:02
Shial Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 467
Bydliště: Nevěřili byste...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ashrak_22 píše:
Jo me se to taky obcas stavalo, ale vetsinou pomohlo nechat to nacist znova.


U mě to bylo stejně jako píše Ashrak. Občas se mi to stalo, ale spravilo to znovunačtení fóra.

Sevca - To je trochu mimo ne? :bounce:

Příspěvek 03.12.2007 22:16:14
Sevca Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 138
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To Shial: Ani ne. včera když jsem napsal do té novinky o Stargate Odyssey, tak mi to místo avataru hodilo tu hlášku, co napsal na začátku Saix. No a když jsem ho tam chtěl odpoledne vrátit, tak mi to zase místo něj hodilo, že je moc velkej. tak jsem se jenom Saixe chtěl zeptat jestli se to neměnilo. Nic víc nic míň ;-)

Příspěvek 03.12.2007 22:21:11
Shial Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 467
Bydliště: Nevěřili byste...
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo tak to jo, dneska jsem mimo nějak já, pardon. :wink:

Příspěvek 03.12.2007 22:24:18
Sevca Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 138
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vpohodě možná to nebylo hned na první pohled jasné, proč to sem píšu, tak jsem to aspoň ujasnil ;-)

Příspěvek 04.12.2007 12:35:02
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sevca píše:
To Shial: Ani ne. včera když jsem napsal do té novinky o Stargate Odyssey, tak mi to místo avataru hodilo tu hlášku, co napsal na začátku Saix. No a když jsem ho tam chtěl odpoledne vrátit, tak mi to zase místo něj hodilo, že je moc velkej. tak jsem se jenom Saixe chtěl zeptat jestli se to neměnilo. Nic víc nic míň ;-)


avatar jsem ti nemenil, proc bych to delal? jen jsem ti ho smazal protoze se misto nej stejne zobrazovalo "avatar nenalezen" a to celou situaci vyresilo..
"Gods are selfish beings who fly around with little red capes and don't share their powers with the mankind." Lex Luthor

Příspěvek 04.12.2007 17:54:48
Sevca Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 138
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
já netvrdím, že jsi mi ho změnil. Jenom se ptám jestli jsi neměnil na foru velikost avataru. Nic víc. Protože když jsem ho tam chtěl nahrát, tak mi to napsalo, že je moc veliký. Tak si to neumím vysvětlit. ;-)
Jinak si hodím jinej a až budu mít čas tak si ho upravím. Jenom by mě zajímala příčina, jinak nic.

Příspěvek 04.12.2007 21:36:04
Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já žádné změny nepozoruju. Pořád mi to načítá rychle a nemam žádný problém se někam na fóru dostat. :thumright:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM