Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Náměty a připomínky SGA-PROJECT.COM 9.1.2006 - stránky o hercích z SGA

9.1.2006 - stránky o hercích z SGA

Vaše náměty a připomínky, když fórum patřilo ještě pod starší stránku, která byla zrušena roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 27.1.2006 20:03:03
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já o tvorbě webu taky nic moc nevím, ale pánové mi to upraví tak, abych s tím neměla moc práce. Někdo tu nabízel, že se Flanigana ujme, ale jestli už není zájem, tak bys to mohla dělat. Já moc času taky nemám, i když to podle příspěvků tak nevypadá (mít počítač a neomezený net doma má svá plus).
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 27.1.2006 20:32:38
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vždyt' já myslel, že Flanigana má VCheaterV...

Příspěvek 27.1.2006 20:34:48
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Všechno je to pod jednou stránkou,nebude extra stránka pro každého. Tak jestli ano, já o tom nevím. Nejsem organizátor, pouze budu redaktorka sekce o DH. Jestli mluvil s někým z tvůrců webu, to se musíš zeptat jeho.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 27.1.2006 21:51:08
enchanted Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 27
Bydliště: krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Klenotka píše:
Já o tvorbě webu taky nic moc nevím, ale pánové mi to upraví tak, abych s tím neměla moc práce. Někdo tu nabízel, že se Flanigana ujme, ale jestli už není zájem, tak bys to mohla dělat. Já moc času taky nemám, i když to podle příspěvků tak nevypadá (mít počítač a neomezený net doma má svá plus).


Neomezený internet a laptop na posteli se mohou stát drogou, především v páteční promrzlý večer... O tvorbě webu nevím NAPROSTO nic, proto jsem nabízela materiál někomu, kdo to umí, a taky pomoc s překládáním.

To Jelča - nechci se nikomu cpát na jeho teritorium :( , pouze nabízím pomocnou ruku.
McKay: Proč nejsi mrtvý??
Sheppard: Taky tě rád vidím, Rodney.

Příspěvek 27.1.2006 23:18:59
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
enchanted píše:
Klenotka píše:
Já o tvorbě webu taky nic moc nevím, ale pánové mi to upraví tak, abych s tím neměla moc práce. Někdo tu nabízel, že se Flanigana ujme, ale jestli už není zájem, tak bys to mohla dělat. Já moc času taky nemám, i když to podle příspěvků tak nevypadá (mít počítač a neomezený net doma má svá plus).


Neomezený internet a laptop na posteli se mohou stát drogou, především v páteční promrzlý večer... O tvorbě webu nevím NAPROSTO nic, proto jsem nabízela materiál někomu, kdo to umí, a taky pomoc s překládáním.

To Jelča - nechci se nikomu cpát na jeho teritorium :( , pouze nabízím pomocnou ruku.


jediny kdo zatim oficialne (pres email nebo pm) pozadal o "zabrani" si sveho herce :) byla klenotka a spol... a pokud to udelaji jako komplexni system pro vsechny herce s moznosti redakcniho rozdeleni pro kazdeho z nich, je to jen dobre... takze pokud jsem to teda spravne pochopil, situaci zmenime a to tak, ze se jiz hledaji "pouze redaktori" na dane sekce (samozrejme jiz mimo zabraneho DH)... ovsem nevim nakolik kvalitni redakcni system bude aby jednolive sekce mohli spravovat i opravdovy www analfabeti :wink: ale zato zdatni redaktori samozrejme :D

Příspěvek 27.1.2006 23:51:26
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Doufám, že bude kvalitní, protože já jsem opravdu analfabet :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 28.1.2006 14:45:35
tRover Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 24
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Saix píše:
enchanted píše:
Klenotka píše:
Já o tvorbě webu taky nic moc nevím, ale pánové mi to upraví tak, abych s tím neměla moc práce. Někdo tu nabízel, že se Flanigana ujme, ale jestli už není zájem, tak bys to mohla dělat. Já moc času taky nemám, i když to podle příspěvků tak nevypadá (mít počítač a neomezený net doma má svá plus).


Neomezený internet a laptop na posteli se mohou stát drogou, především v páteční promrzlý večer... O tvorbě webu nevím NAPROSTO nic, proto jsem nabízela materiál někomu, kdo to umí, a taky pomoc s překládáním.

To Jelča - nechci se nikomu cpát na jeho teritorium :( , pouze nabízím pomocnou ruku.


jediny kdo zatim oficialne (pres email nebo pm) pozadal o "zabrani" si sveho herce :) byla klenotka a spol... a pokud to udelaji jako komplexni system pro vsechny herce s moznosti redakcniho rozdeleni pro kazdeho z nich, je to jen dobre... takze pokud jsem to teda spravne pochopil, situaci zmenime a to tak, ze se jiz hledaji "pouze redaktori" na dane sekce (samozrejme jiz mimo zabraneho DH)... ovsem nevim nakolik kvalitni redakcni system bude aby jednolive sekce mohli spravovat i opravdovy www analfabeti :wink: ale zato zdatni redaktori samozrejme :D


Ano ano, musí to být extra blbuvzdorné ;-)

Příspěvek 29.1.2006 15:45:05
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem zapracoval a mám pro tebe to video o Carsonu Beckettovi (o Rodnym jich máš určitě spoustu, ale jestli budeš chtít,tak bych byl ochotnej udělat nějaký i o něm <na ty stránky> ...).

Sice jsem měl původně v úmyslu tam dát jinou písničku, ale ta měla licenci a neměl jsem na ni práva, tak jsem s ní nemohl dělat...
Ale doufám, že se tobě i ostatním bude líbit nynější konečná verze...

Dyštak se ozvi (SZ) a já bych ti ho co nejdřív poslal přes BlueTone na e-mail...

To enchanted: Já vím, promin, ale já myslel, že chceš dělat další...



Tak co? Mám ti to video poslat..?

Příspěvek 08.2.2006 17:20:58
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jak to všechno pokračuje??? :wink:

Příspěvek 08.2.2006 20:35:27
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jelča píše:
Tak jak to všechno pokračuje??? :wink:


Viz Saix o pár příspěvků výš...
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 10.2.2006 17:42:01
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže se to moc nemele, co?

Příspěvek 10.2.2006 20:54:22
A.I.Ghost Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 90
Bydliště: Milky Way (M-31); Solar System; Earth(Tauri); European Continent
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ja pracuji na designu skoro kazdy den, ale ve volnych hodinach + prubezne precitam toto forum a uzpusobuji konecnou podobu tak, aby vysla vstric vsem (dobre kecam - vetsine) "obyvatelum" techto stranek. Vim jak tezke to ma Saix, i kdyz ja sam tu vecne neco kritizuju.

PRAETORIANNI NONNUMQUAM IN PROELIO NUMQUAM IN BELLO SUPERANTUR
  • GA-965P-DS3
  • IC2D E6400 @ 3.2Ghz
  • gSkill 800Mhz, 2048Mb
  • INNO3D 7600GST
  • 2xSeagate 10.320Gb RAID1
  1. Mac OS X 10.4.8 ; JaS + Semthex + Pion + Terminal
  2. Windows XP SP2 ; build 2180 + nLite + selfpatch

Příspěvek 10.2.2006 23:01:11
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Promin, já jen, že se zdálo, že se z toho tak trochu upustilo, ale vono to taky není tak jednoduchý, co? :wink:

Příspěvek 11.2.2006 01:26:00
A.I.Ghost Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 90
Bydliště: Milky Way (M-31); Solar System; Earth(Tauri); European Continent
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jelča píše:
Promin, já jen, že se zdálo, že se z toho tak trochu upustilo, ale vono to taky není tak jednoduchý, co? :wink:


Nejde o to zda je to jednoduchy, ci nikoliv - chce to cas a trpelivost. A s tou prvni "komoditou" mam vazne problem. :) :(

PRAETORIANNI NONNUMQUAM IN PROELIO NUMQUAM IN BELLO SUPERANTUR
  • GA-965P-DS3
  • IC2D E6400 @ 3.2Ghz
  • gSkill 800Mhz, 2048Mb
  • INNO3D 7600GST
  • 2xSeagate 10.320Gb RAID1
  1. Mac OS X 10.4.8 ; JaS + Semthex + Pion + Terminal
  2. Windows XP SP2 ; build 2180 + nLite + selfpatch

Příspěvek 12.2.2006 18:02:52
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A taky nám chybí redaktoři. Už se to trochu hýbe, Ashrak dneska říkal něco o PMG a jedna má kamarádka by možná dělala sekci o Torri, ale pořád jsou to samá možná.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 13.2.2006 12:02:44
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže mám dělat mezitím musicvidea a pak vám je poslat.... :wink:

Příspěvek 13.2.2006 18:48:49
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže už je to oficiál, mám Paula McGilliona.
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 13.2.2006 20:23:27
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Udělal jsem o něm pro jistotu jedno musicvideo, takže ti ho můžu poslat e-mailem?

Pravděpodobně bude rozdělený na více dílů, protože je moc velký, ale i tak... :wink:

Příspěvek 14.2.2006 15:03:49
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jelča píše:
Udělal jsem o něm pro jistotu jedno musicvideo, takže ti ho můžu poslat e-mailem?

Pravděpodobně bude rozdělený na více dílů, protože je moc velký, ale i tak... :wink:


Pošli mi to ale, používám jinej mail. Domluvíme se po PM.
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 14.2.2006 17:23:05
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jáký PM???

Příspěvek 14.2.2006 17:25:36
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Personal mesage....osobní zpráva na fóru, já totiž používám jinej mail než mám zapsanej v profilu.
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 23.2.2006 15:41:08
Jamesonkkk Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 350
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dotázek, kdy přibližně plánujete rozjetí stránek?
So say we all.
Obrázek

Příspěvek 23.2.2006 15:56:58
SkullTAP Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 358
Bydliště: Earth
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mám takovej malej dotaz: Jaká bude doména ? :oops:
Obrázek

Příspěvek 23.2.2006 19:39:11
Anubiss Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 166
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
to už se tady řešilo, že to bude nějaká subdoména typu herci.sga-project.com
Obrázek

Příspěvek 24.2.2006 01:05:51
A.I.Ghost Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 90
Bydliště: Milky Way (M-31); Solar System; Earth(Tauri); European Continent
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jamesonkkk píše:
Dotázek, kdy přibližně plánujete rozjetí stránek?

Ptate se porad dokola, rikam, ze se na tom pracuje.
Ja ted uz pomalu dokoncuji design, ale delam jej ve volnem case a snazim se aby to bylo jak hezke, tak i nenarocne na inet. pripojeni. Ale s tim volnym casem je problem. VS + zakazkove projekty, ktere jak jiste chapes maji pro mne vetsi prioritu.

Stranky budou, to si pis. Budou na php, pokud to po mne kluci zvladnou (o cemz v nejmensim nepochybuji :P ).
Redaktoru podle slov Klenotky mame 4, coz je ale porad malo, nikdo se nehlasi... :?

Zodpovezeno vsechno? :)

PRAETORIANNI NONNUMQUAM IN PROELIO NUMQUAM IN BELLO SUPERANTUR
  • GA-965P-DS3
  • IC2D E6400 @ 3.2Ghz
  • gSkill 800Mhz, 2048Mb
  • INNO3D 7600GST
  • 2xSeagate 10.320Gb RAID1
  1. Mac OS X 10.4.8 ; JaS + Semthex + Pion + Terminal
  2. Windows XP SP2 ; build 2180 + nLite + selfpatch

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na SGA-PROJECT.COM