Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Náměty a připomínky SGA-PROJECT.COM 9.1.2006 - stránky o hercích z SGA

9.1.2006 - stránky o hercích z SGA

Vaše náměty a připomínky, když fórum patřilo ještě pod starší stránku, která byla zrušena roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak jsem dostal napad :idea:, ale na kolik dobry je, posudte sami....

coz takhle udelat samostatne stranky o hercich z SGA, ktere by behaly na domenach typu elizabeth.sga-project.com, sheppard.sga-project.com, joeflanigan.sga-project.com a tak podobne... pro zacatek by se ani nutne nemuseli udelat stranky na kazdou hlavni postavu....

na tech strankach bych si predstavoval, ze by bylo info o herci, postave, kterou ztvarnuje v SGA a pak by tam pribyvali novinky prave jak z hercova zivota tak "ze zivota" jeho postavy... abyste si udelali blizsi predstavu o co mi jde tak uvedu jako priklad stranku herecky Kristin Kreuk, predstavitelky Lany Lang, jedne z hlavnich roli serialu smallville... http://kristinkreuk.smallville-cz.com/ , samozrejme podobnych prikladu by se dalo najit jeste mnoho avsak ne s nasimi oblibenymi herci z sga :cry: a prave proto tento navrh....

takze co vam nabizim :wink:
- hosting zdarma
- domenu zdarma
- patricnou propagaci ze strany sga-projectu jak jinak nez zase zdarma :D
- a vlastni rubriku na foru...

a co za to na oplatku budu chtit?
- opravdovy zajem o tematiku a skutecne chtit udelat pekny web o vasem oblibenem herci... predpokladem jsou zaklady tvorby webu a webdesignu, aby jste nam nedelali nehezkym designem ostudu :lol:

kolik lidi by na konkretnim webu o herci delalo, uz necham na vas, jak se domluvite... (muzete pro tento ucel vyuzit tento topic)

pro pripad ze by se navzdory ocekavani :) primo roztrhl pytel se zajemci, tak sanci dostane ten, kdo jako prvni zasle zadost na webmasteruv (tedy muj) email nebo jako soukromou zpravu (samozrejme zase me) s vypisem vsech lidi (nicku ve foru), kteri by se na tom danem webu o nekterem z hercu chteli podilet jako tym... zbytecne me tedy nepiste zpravy typu: "ja bych do toho sel ale neumim delat stranky"... od toho je tady toto tema, aby jste nasli spriznenou dusi, ktera by vam s tim pomohla...

tak co? pujdete do toho nekdo? :roll:


EDIT: nakonec to vypada ze to dopadlo tak, ze se vyrabi spolecny redakcni system a stranky o hercich budou jako jeho jednotlive sekce... tudiz (pokud se podari redakcni system vytvorit dostatecne jednoduchy :) budou nam stacit uz jen redaktori bez nejakych vetsich schopnosti pri tvorbe webu)

takze jiz zamluveni herci:
Dr. Rodney McKay (David Hewlett) - Klenotka
Podplukovník John Sheppard (Joe Flanigan) - VcheaterV
Dr. Carson Beckett (Paul McGillion) - Ashrak
Naposledy upravil Saix dne 13.2.2006 18:23:22, celkově upraveno 3

Příspěvek 08.1.2006 18:47:41
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No já bych do toho šla, ale neumím dělat webové stránky :lol:
Ale klidně bych se na to vrhla. A o kom že by to bylo? Hádejte :wink: Potřebuju ale někoho, kdo se v tom fakt vyzná, abychom nedělali saxovi ostudu.
Takže chtěl by se někdo podílet na stránkách o Davidu Hewlettovi? :D Mám dobré kontakty, takže by to mohlo i hodně přibývat.
Tak co? (smutně koukám) Help!
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 08.1.2006 18:51:05
Anubiss Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 166
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
hmm, zajímavé. Já bych do toho aj šel, HTML, PHP, CSS není problém :P
ale grafiku moc neumím
Obrázek

Příspěvek 08.1.2006 19:03:13
Hemi First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1270
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Hehe grafika je celkem jednoduchá protože těžko budeš na web cpát 3d modely vytvořený v 3d maxu :lol: na to ti bude stačit photoshop nebo i paintbrush (teda v něm něco tvořit je občas o nervy ale je dost jednoduchej). Jinak ja vim akorát základy HTML takže já bych žádný extra stránky nesestrojil :( Ale když budu moct pomoct tak neni problém
Obrázek

Příspěvek 08.1.2006 19:24:40
A.I.Ghost Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 90
Bydliště: Milky Way (M-31); Solar System; Earth(Tauri); European Continent
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Napad je vcelku zajimavy a dobry.
Navrhoval bych pro zacatek, dokud nebude informaci o hercich tolik, ze by to zkutecne vystacilo na jeden cely web pro jednoho, ze by se udelali stranky ve stylu anticke databaze atlantis (konec koncu jsme tu u SGA :) ).

Pokud by se tu nasli zajemci - posledni slovo ma stejne Saix - tak by bylo mozne cely tento projekt rozlozit na ramena dvou tymu :

1) sberatele informaci, a web update
2) web design/programming

Jestli se tu najde dost lidi, kteri by byli ochotni se na tom spolecne podilet, proc ne. Zalezi na ochote.

Dobrovolne se hlasim do "dvojky" - Flash + AS 2.0; PHP/ASP .NET. Kdyby byl zajem opravdu veliky, pak klidne udelam nekolik 3D modelu (k vytvoreni obrazku) v patricnem stylu. Ale rikam rovnou, ze nemam dostatek volneho casu to cele utahnout sam.

PRAETORIANNI NONNUMQUAM IN PROELIO NUMQUAM IN BELLO SUPERANTUR
  • GA-965P-DS3
  • IC2D E6400 @ 3.2Ghz
  • gSkill 800Mhz, 2048Mb
  • INNO3D 7600GST
  • 2xSeagate 10.320Gb RAID1
  1. Mac OS X 10.4.8 ; JaS + Semthex + Pion + Terminal
  2. Windows XP SP2 ; build 2180 + nLite + selfpatch

Příspěvek 09.1.2006 15:11:00
VcheaterV

Odpovědět s citací
 
napad, to neni spatnej, zvedlo bylo jeste vic nadprumernou nastevu stranek, ale jak rikaj ostatni, museji byt na to lidi, ja zvladam CSS, HTML, i nejakou tu grafiku, a pridal bych se k webu o Joe Flaniganovi :roll:

Příspěvek 09.1.2006 15:16:34
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no tak koukam ze zcela necekane se tu hlasi sami tvurci stranek a temer zadni redaktori... jsem cekal opacnou situaci 8) tak aspon pro zacatek ma Klenotka z ceho vybirat :D

Příspěvek 09.1.2006 15:16:37
powerpetan Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Umim programovat,grafiku bych zvladl,ale neznam postavy.....ale mam kamose,kterej je zna hodne,takze zadnej problem...;-)

Příspěvek 09.1.2006 16:57:18
Shorty

Odpovědět s citací
 
Ja bych byl ochotnej psat o nejakych postavach, ale potreboval bych korektora :D

Příspěvek 09.1.2006 17:47:16
tRover Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 24
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No já zvládám PHP (s MySQL), HTML, CSS... klasika

Jiank pokud by mě někdo chtěl, třeba jako pomocného redaktora a programátora.. Tu jsem

Příspěvek 09.1.2006 18:31:05
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já vím o Davidu Hewlettovi všechno, a mám kontakty na tvůrce zahraničních stránek o něm. Takže potřebuju někoho, kdo se vyzná v tvorbě stránek. Já mám totiž informace o herci, ale žádné o tvorbě stránek. Ale učím se rychle. :D
Jestli má někdo tady z těch lidí fakt zájem a čas (který se i pro mě stává vzácností), tak do toho můžeme jít.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 09.1.2006 19:02:17
Honzy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 12
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
pokud by mel nekdo dost informaci o herci, a nejaky krasny design.. tak s cimkoli pres php at jde za mnou pokud chce...

s php rad pomuzu...

edit: jen navrh zvazte:

podle me by si ty stranky mely byt podobne.. prece jenom sou to stranky jednoho serialu... takze by bylo lepsi, aby meli spolecnou kostru.. tutiz kdyby nekdo dobre (a pekne) udelal html, kazdy by si jen pomenil CSS.. stranky by si byly podobne, ale ne stejne.. Navic by pri zmene designu sli lehce pomenit vsechny... tim by vlastne stacil nekdo kdo napise html, par lidi co napisi CSS, nekdo kdo napise "redakcni system" spolecny pro vsechny stranky (treba ja) a hromada redaktoru :)

jen muj nazor.. zvazte...
ObrázekHallowed are the OriObrázek

Příspěvek 09.1.2006 19:12:55
Pepca Airman
Airman

Příspěvky: 16
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ahoj, ten nápad se mi celkem líbí. Vzhledem k tomu, že už jsem se tvorbou webů zabýval tak trošku profesionálněji, tak vám dám jednu radu: udělejte ty weby stejné. Nemyslím grafiku, myslím strukturu... Ideální by bylo plně využít kódu, kterými je generován www.sga-project.com. Jen vyměnit grafiku, obsah menu atak podobně. Ušetříte si tím spoustu času při vývoji a zjednodušíte orientaci a navigaci uživatelů/čtenářů...

Příspěvek 09.1.2006 19:21:07
Eset Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 156
Bydliště: Bakov nad Jizerou
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Chmm, samí programátoři :shock:
Já bych se klidně obětovala pro tu skrbličí práci shánět nějaké informace, stejně toho nemám moc na práci

Příspěvek 09.1.2006 19:43:20
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já bych toho zas tak moc shánět nemusela. Spousta věcí čeká v mém počítači na použití. Chce být někdo ve spolku s posedlou Hewlettgirl? :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 09.1.2006 20:03:00
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jestli by měl někdo zájem, tak bych mohl udělat nějaký to video sestříhané z epizod. Na herci v podstatě nezáleží, ale nevím, jestli bych měl hodně materiálu k použití, ale pořád sháním... Nedávno jsem začal vytvářet video (jen tak na zkoušku(, ale docela mě to chytlo. No, ale nechám na vás... Jenom jsem chtěl pomoct...

Příspěvek 09.1.2006 20:31:33
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak co? David Hewlett? Byla bych teda redaktor, ale potřebuju někoho na tvorbu webu. Chcete? Jen pište, já nekoušu. :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 09.1.2006 20:36:44
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jak už jsem řekl, ja budu spíš na tu tvorbu videí, jestli bys chtela... Né, že bych neměl nějaký ty základy, ale jsou tady rozhodně lepší...

Příspěvek 09.1.2006 21:00:55
tRover Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 24
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Auuuuuuuuuu...

Hele Klenotko, nekuš mě!

Jinak páni programátoři? Kdo chce jít do spolku s Klenotkou? Já bych šel, jenže se obávám, že bych časově neutáhl tvorbu CMSka .. :(

EDIT: Jinak bych si klidně vzal tvorbu stránek té antičky v holgramu (The Rising) :)

Příspěvek 09.1.2006 21:31:41
Anubiss Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 166
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, tak jak jsem řekl, pomůžu s PHP, HTML, CSS. Což dělám pasivně.
Aktivně hacking/cracking, to je moje. Takže až budete chtít něco hacknout, třeba maila, není problém :P
Obrázek

Příspěvek 09.1.2006 22:06:38
Coudy_no1 Airman
Airman

Příspěvky: 10
Bydliště: Rožmitál p.Tř.
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já bych klidně taky s něčim pomohl ............shánět informace, doplňovat, přepisovat prostě bych s něčim pomáhal:-))

Příspěvek 10.1.2006 00:20:01
Ted Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 113
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ja bych si klidne vzal Dr.Zelenku;)

Myslim ze nejlepsi by stejne bylo udelat jedno graficky rozhrani pro vsechny postavy, aby to bylo takovy prehlednejsi, kazdej muze mit treba jinou barvu (to je jenom muj napad;) )

To anubiss: to si budu pamatovat, hacker se cas od casu hodi:-D
Meiles: "I had the most amazing idea last night"

Příspěvek 10.1.2006 16:41:56
tRover Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 24
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ted: Tak to myslím bude nejlepší.. Stejenej layout, jenom změnit barvy a bannery..

Příspěvek 10.1.2006 16:45:49
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jo, ještě jednou čistě a jasně. Kdo chce dělat stránky o DH? Potřebuju programátora, materiály mám, takže pro začátek by tam nebylo jen "under construction".
Ten nápad, aby všechny stránky byly stejné, je výborný, aspoň se to sladí.
Takže, čekám a čekám a čekám....pak začnu opravdu kousat :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 10.1.2006 17:53:27
Shorty

Odpovědět s citací
 
To by bylo super, kdyby se to lisilo treba jen barvama...a je me docela jedno, koho bych delal...treba i Ronona...kdyby se nasel nejakej webmaster, tak bych sehnal info o nem, skouk vsechny epizody s nim a pak mu to poskytl, aby na ty strance neco bylo hned na zacatek...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron