Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Náměty a připomínky SGA-PROJECT.COM 9.1.2006 - stránky o hercích z SGA

9.1.2006 - stránky o hercích z SGA

Vaše náměty a připomínky, když fórum patřilo ještě pod starší stránku, která byla zrušena roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 02.6.2006 15:05:26
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A to by musel ten dotyčný umět dělat v Java Scriptech nebo grafiku www stránek? Nebo by stačilo pracovat v grafických editorech a pak to posílat tomu, kdo to dělá a ten ba to hodil na stránky..? :?:

Příspěvek 02.6.2006 15:07:15
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To se ptáš proto, že bys to chtěl dělat nebo to jen nevíš a jsi zvědavý? Na tomhle by ses asi musel domluvit s Ashrakem, jak by to chtěl on.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 02.6.2006 15:15:18
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jsem zvědavý...
No na druhou stranu se necítím na to, že bych zvládl nějakou složitou grafiku... :dontknow:

Příspěvek 02.6.2006 15:16:27
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Aha. Tak nic :(

Umí tu někdo dělat grafiku?
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 02.6.2006 15:17:56
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jelča píše:
A to by musel ten dotyčný umět dělat v Java Scriptech nebo grafiku www stránek? Nebo by stačilo pracovat v grafických editorech a pak to posílat tomu, kdo to dělá a ten ba to hodil na stránky..? :?:


Ne tady stačí pouze udělat grafiku (ale pokud chceš nějakou animovanou tak už musíš umět v JavaScriptu, nebo to udělat v gifu [ale ten zase nesmí být moc velký])
Ale musel bys vytvořit komplet grafický rozvržení stránky.
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 02.6.2006 15:19:58
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:wink: Na to se právě necítím... Začínám s grafikou, úpravou obrázků atd. a chtěl jsem zeptat co a jak...

Příspěvek 02.6.2006 15:22:06
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak kdokoliv se bude chtít podílet na stránkách tím, že bude dělat grafiku, má nahoře instrukce.
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 03.6.2006 21:31:59
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hledáme grafika pro stránku o Davidu Hewlettovi! No tak lidi, všichni tady máte plno řečí, tak co zkusit se zapojit?!
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 03.6.2006 21:34:04
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já nevím, ale možná bych tu grafiku zkusil...
Když to pak někdo dá dohromady...
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 03.6.2006 21:39:37
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ashrak dělá kódování, ale na grafiku si netroufá. Tak se zkus domluvit s ním. Já jsem redaktorka a zatím umím vytvořit jen stránku s větou "tohle jsou mé první stránky" :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 03.6.2006 21:42:55
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To jsi teda fakt dobrá.. já se zmůžu maximálně na web z front page.

to Ashrak: Pošli mi nákresy rozvržení stránek... já vypracuji jakýs takýs koncept.
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 03.6.2006 22:22:48
Roadse Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 412
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Grafiku bych mohl zkusit.. zrealizovat, ale ne vymyslet, protože na to vymíšlení já fakt nejsu... jedině když mě někdo přesně říká co a jak... :lol:
Carterová :"Pane??"
O'neill: "To je moje zbraň, přísahám."

Obrázek

Příspěvek 03.6.2006 22:26:17
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak Ashrak mi psal, že udělá nějaký návrh, jak by to mohlo vypadat. To by se pak dalo nějak udělat, ne? :wink:
Ja potřebuju někoho, kdo mi ukáže, co mám přesně dělat, abych pak mohla stránku dělat popř. sama. Nechce mě někdo učit? :wink: :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 03.6.2006 22:27:43
Roadse Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 412
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na administrování stránek bych vřele doporučil buď systém e107 a nebo pcw... ale jde o to že už to nejsou originální stránky, ale jsou to už navržené schemata..
Carterová :"Pane??"
O'neill: "To je moje zbraň, přísahám."

Obrázek

Příspěvek 03.6.2006 22:30:58
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Aha :scratch: Jak říkám, teprve se učím. Už vím, co je třeba tag a to je úspěch :D Každopádně jsem to zatím nechala na Ashrakovi. Ať mi zkusí vytvořit něco blbuvzdorného :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 03.6.2006 23:04:24
Inkvizitor Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Dolní Břežany
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A co je to tag?? :lol:
Obrázek
Ale já sem nuzák. Mám jen své sny. Rozprostřel jsem své sny pod tvé nohy. Našlapuj lehce, neboť šlapeš po mých snech.

Příspěvek 03.6.2006 23:06:37
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak grafika už máme. Takže můžu říct, že na stránkách o Davidu Hewlettu dělá Ashrak, Roadse a moje maličkost. :wink:

Inkvizitor: A ty to víš? :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 03.6.2006 23:24:18
Inkvizitor Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Dolní Břežany
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ne. :lol:

V začátcích vývoje HTML se každý tag

lišil svou funkcí a lišil se vzhledem.
Například tag <h1> znamená nejdůležitější nadpis a zobrazuje se velkým tučným písmem. Tag <address> znamená adresu a sám od sebe se v prohlížečích kreslí kurzívou.
Obrázek
Ale já sem nuzák. Mám jen své sny. Rozprostřel jsem své sny pod tvé nohy. Našlapuj lehce, neboť šlapeš po mých snech.

Příspěvek 03.6.2006 23:32:01
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Teorie je hezká věc. :D

Ale to je OT. Děkuju Ashrakovi a Roadsemu, že mi pomůžou. :wink:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 03.6.2006 23:34:42
Inkvizitor Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 311
Bydliště: Dolní Břežany
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ja vim az praxe dela mistry :lol:
Obrázek
Ale já sem nuzák. Mám jen své sny. Rozprostřel jsem své sny pod tvé nohy. Našlapuj lehce, neboť šlapeš po mých snech.

Příspěvek 04.6.2006 09:00:58
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Roadse píše:
Na administrování stránek bych vřele doporučil buď systém e107 a nebo pcw... ale jde o to že už to nejsou originální stránky, ale jsou to už navržené schemata..


Když mluvíš takhle tak bych rovnou moh použít phpRS, ne tak to neudělám, uděláme si vlastní.
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 04.6.2006 09:57:17
Roadse Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 412
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Právě .. mít vlastní to je nejlepší...
Carterová :"Pane??"
O'neill: "To je moje zbraň, přísahám."

Obrázek

Příspěvek 04.6.2006 10:34:38
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Inkvizitor píše:
Například tag <h1> znamená nejdůležitější nadpis a zobrazuje se velkým tučným písmem. Tag <address> znamená adresu a sám od sebe se v prohlížečích kreslí kurzívou.


maly OT: sem se normalne lek ze uz sem zaostal :D ze address neznam tak jsem nakouk k yuhuovi na jakpsatweb a cituji: "Vymezení adresy. Další tag, který se časem ukázal být zbytečným. Zobrazuje se stejně jako odstavec, akorát že kurzívou. Nemá žádné atributy.", takze nastesti jsem o nic neprisel :) a mimochodem jsem na tom vazeni asi jako vy, s grafikou jsem teda umel ale ted budu zacinat asi nanovo protoze jsem si uz tehda v praveku zvyk na jeden skvelej grafickej editor, kterej se daval zadarmo ke skeneru a v tom jsem byl schopen udelat prakticky vsechno, vcetne grafiky tohoto webu, jenze ted jsem si instaloval system na novej komp a rek sem si ze si uz konecne nainstaluju i ten service pack 2 a co se nestalo, uz pod xp ten program nebeha (prej malo RAM a mam ji tam 1GB)... tak to abych se zacal ucit s necim novym, asi photoshopem, ke kterymu jsem ale nejak neprilnul (ani sem doted nepochopil jak se tam prepinaj vrstvy :))
"Gods are selfish beings who fly around with little red capes and don't share their powers with the mankind." Lex Luthor

Příspěvek 04.6.2006 10:48:29
Edems Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 42
Bydliště: Veselí nad Lužnicí
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To je jeden z duvodu, proc jsem si SP2 nenainstaloval, ikdyz se mi pres rok vali original z invexu na stole... Je toho vid co se pak pod SP2 nerozchodi...

Sorry, za OT
Carterová: "Jak to, že ještě žijete?"
Aris: "To chce talent."
O'Neill: "Právě... jak to, že ještě žijete?"

Příspěvek 04.6.2006 15:07:15
A.I.Ghost Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 90
Bydliště: Milky Way (M-31); Solar System; Earth(Tauri); European Continent
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ja jsem tady - ziju.
K tem strankam - uz delsi dobu mam rozpracovany (ale pochopitelne nedokonceny navrh ve flashi - paac s ni prednostne delam).

To, ze jsme si se Saixem o tom jak to vypada mluvili je pravda, a take je pravda, ze jsem nemel vubec cas - vsechno co chci stihnout nejde :(
Pokud ashrak na tom dela, tak at' se mi ozve na ICQ - on ji zna.
Rad proberu imlementaci jeho navrhu - pokud je to teda porad aktualni.

P.S. Lenko, kdyz ja se neozyvam, to neznamena, ze se mi ty nemuzes ozvat na ICQ :D

PRAETORIANNI NONNUMQUAM IN PROELIO NUMQUAM IN BELLO SUPERANTUR
  • GA-965P-DS3
  • IC2D E6400 @ 3.2Ghz
  • gSkill 800Mhz, 2048Mb
  • INNO3D 7600GST
  • 2xSeagate 10.320Gb RAID1
  1. Mac OS X 10.4.8 ; JaS + Semthex + Pion + Terminal
  2. Windows XP SP2 ; build 2180 + nLite + selfpatch

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron