Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Náměty a připomínky SGA-PROJECT.COM http://www.ttt.over.cz/s1.html Kopije SGTT

http://www.ttt.over.cz/s1.html Kopije SGTT

Vaše náměty a připomínky, když fórum patřilo ještě pod starší stránku, která byla zrušena roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
garyXpico Airman
Airman

Příspěvky: 2
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nevim jestly je to nekdo od vas ale ta stranka
http://www.ttt.over.cz/s1.html
je naprosto totozna z SGTT radsi vam to napisu nez aby to nekdo kopiroval ;)

Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no tak sem juknul a maj to skoro stejny aspon ze vam neukrad titulky a nevydava to za stargate stranku no ale i tohle je hrozny ale treba se s sgtt nak domluvil :) ja osobne pochibuju ale kdo vi jak to je? :D :D :D

Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Není to poprvé, co někdo vzal náš design webu a s lehkou úpravou (asi pro dobrý pocit) ho použil. Ono je to tak strašně jednoduché.

Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no mozna to je lehky ja bych moch sehnat addon do mozili sem nekde nasel skopiruje to vse co de v codu :D no a ja uz neco podobnyho procital ze vam to nekdo vzal a tam nekdo od vas psal ze si na to budete asi delat naky autorsky prava nebo sem si to z necim splet? jestli ne tak jak ste natom? protoze kdyz vy na tom makate nekolik let no presne nwm jak :( tak to je nefer kdyz to naky pako jen zkopiruje

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mně to teda moc podobný nepřijde. Inspirace možná, ale plagiát ani náhodou...
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

RomanArts Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1583
Bydliště: Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mě to moc podobný nepřijde, rozhodně ne zkopírovaný a lehce upravený, to ani náhodou.
Obrázek

Apple Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 638
Bydliště: Jižní Čechy, Strakonice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nevím, já si myslím, že zase insirace nějaká byla. Černý pozadí, což by nebylo nic divného. Ale písmo je stejné, i formátovaní, akorát jim nějak nefachá skript na počet stažení:-D. Obrázek má stejně tlustý a stejně barevný rámeček atd. Společných prvků je tam dost. A ještě pod tím má copyright, to už je moc...

Scorpio Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 106
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Co sem koukal tak některé části zdrojáku maj stejný maximlálně jsou tam nějaký změny v názvech.

Minule to vzal Knight Raider ted terminátor. Moc se mi nelíbí, když si tým který chce dobře zaujmout fanoušky ale použije k tomu takovouto metodu, že použije takřka totožné stránky jako má jiný tým. Nejhorší je, že se nikdy nikdo nezeptá původního autora. Mě by to třeba zas ani tolik nevadilo stejnak chystám uplně nový SGTT web, ale tohle mi vyloženě příjde jako jednání za zády.

S tím, že to prý není stejný... stejný to není, protože nedělaj titulky na serial SG ale na něco jinýho ale rozhodně se více než inspirovali.
Obrázek

Gogan.skokan Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 139
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mno ono s tou insparací by se dalo polemizovat všude... Nejen zde u tohoto týmu... :wink: :wink:

Apple Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 638
Bydliště: Jižní Čechy, Strakonice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jj, to by se určitě dalo, ale udělal jsem srovnání a to je opravdu kopie. Líší se to snad jenom v logu a v tématu, což je logické:
Obrázek

Vahisht Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 986
Bydliště: Na konci světa...nekecam, vypadá to tu tak
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Apple: Už jen ty informace o titulcích. Akorát přidali autory a znefunkčnili script na počítadlo stažení :smile:

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo, liší se to v logu, velikosti náhledů, stylu pozadí epizod, pozadí navigace, oddělovač jednotlivých dílů je taky jiný.. takže co je stejné? barva pozadí a uspořádání textu a obrázků u epizod... to je na kopii trochu málo, ne? ten knight raider nebo co to bylo byl horší...
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Apple Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 638
Bydliště: Jižní Čechy, Strakonice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Už jen to, jak Scorpio napsal, že části kódy jsou stejný. Šance je malá, že by to dva lidi napsali stejně, když by nevěděli, jak vypadá to dílo druhého. A hlavně kdyby to každý dělal za sebe, tak by to vypadlo úplně jinak a kód by byl taky jiný. A ne tak, jak to vypadá v tomhle případě... Prostě si myslím, že v tom byla více než inspirace.

Scorpio Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 106
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nehledě, že tím porušili, nyní již zveřejněné, licenční podmínky.
Obrázek

Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no mě jako největší drzost připadá copyright na konci stránky, to už je na :palka:

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nějaký céčko v kolečku znamená prd pokud jsi to ukrad...

Apple, Scorpio: Dobře no, do kodu jsem se nedíval... :) pokud to ale chcete nějak řešit tak máte jedinou možnost a to napsat ic.cz (doména over.cz je jejich) o smazání stránek. :wink:
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jo garyxpico (divny meno a ze mas jen jeden prispevek je taky divny :yahoo: ) :D no me by za jak si na to vlastne narazil? :D

garyXpico Airman
Airman

Příspěvky: 2
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Masster33 píše:
jo garyxpico (divny meno a ze mas jen jeden prispevek je taky divny :yahoo: ) :D no me by za jak si na to vlastne narazil? :D



vjecinou pouzivam bez toho xD ale to uz nekdo ma tak jsem tam rychle neco placl. 1 prispevek mam zdrejme z toho ze jsem tu napsal poprve jsem regly jen kvuly stahnuti epizody a titulku. x)
Nahodou jsem na to narazil kdyz jsem hledal jestly neni naka stranka naky team ktery vytvari titulky na terminatora a obevil jsem toto. :)

Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
aha ale na stahovani titulku a koukani na odkazi nemusis bejt reglej pokud ja vim
rikam to zpravne? teda pisu to zpravne? :)

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
kromě toho že tato debata je :offtopic: bys měl pravdu, kdyby garyXpico měl na mysli koukání na odkazy, ale on musí (jako všichni) být přihlášen aby se dostal do sekce kde sehnat nové/staré epizody a snad i do Sháním..., ale to už nevím jistě
:wink:
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM