Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Náměty a připomínky SGA-PROJECT.COM SGA-Project na Facebooku

SGA-Project na Facebooku

Vaše náměty a připomínky, když fórum patřilo ještě pod starší stránku, která byla zrušena roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 22.12.2008 13:34:05
Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vzhledem k tomu, že v poslední době je Facebook docela populární a spousta lidí, organizací a různých sdružení (třeba i festival fantazie) na něm mají své profily, napadlo mě, proč ne SGA-Project? Vytvořil jsem tedy zatím jakýsi jednoduchý profil, který by podle mě mohl sloužit k bližšímu poznání lidí, kteří se tady potkají. Když samozřejmě budou mít zájem.
Pokud to někomu přijde jako blbost, nebo tím porušuju nějaká pravidla, tak to samozřejmě okamžitě smažu :) .
http://www.facebook.com/group.php?gid=41249198748
Living is easy with eyes closed.....

Příspěvek 02.1.2009 19:05:05
Widlička Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1177
Bydliště: Šaľa (Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Podľa mňa to blbosť vôbec nie je :wink: Aj keď na facebooku nefungujem, ale je to super nápad :)

Příspěvek 04.1.2009 02:35:01
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jenom by to tu stránku SGAP chtělo dodělat ;-) Ale toho by se možná už měli ujmout admini...
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 04.1.2009 11:24:35
Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No jestli chce někdo přidat mezi správce, tak stačí říct. Akorát tam můžou i běžní uživatelé dělat prakticky všechno, takže se mi zdá že to ani není nutné. Jedině že by tam někdo vypisoval ty události typu srazy a tak :). Jinak jsem to trochu upravil, tak snad je to už lepší.
Living is easy with eyes closed.....

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron