Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Náměty a připomínky SGA-PROJECT.COM Ne-sledování

Ne-sledování

Vaše náměty a připomínky, když fórum patřilo ještě pod starší stránku, která byla zrušena roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 03.1.2009 22:16:59
Vahisht Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 986
Bydliště: Na konci světa...nekecam, vypadá to tu tak
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem tu s jedním takovým návrhem.
Docela tu oceňuji možnost "sledování fóra" nebo tématu, ale docela mi tu chybí i její opak.
Příklad:
V sekci "Co se jinam nevešlo" je teď velmi aktivní téma Lidské vztahy, které ale nesleduji (nic ve zlém, Dragone). Zato se ale rád podívám na jakékoliv jiné téma v té sekci. Ovšem, téma Lidské vztahy (dále už jen LV) je natolik aktivní, že ikonka u Co se jinam nevešlo prakticky nezbělá a je neustále oranžová. Dřív jsem praktikoval, že jsem tam vlítnul, klikl na poslední stránku, odešel a ikonka byla bílá. Ovšem za chvíli zase oranžovo. Rozhodl jsem se to ignorovat, ale pak jsem nezaregistroval že v jiných tématech je už zase spousta příspěvků.
LV byl jenom příklad, takových témat je tu víc.
Mohlo by se sem přidat něco, s čím bychom si každý mohli označit svá neoblíbená témata, aby nás ikona té sekce neupozorňovala na nové příspěvky v označeném tématu?
Doufám, že jste to pochopili (občas jsem váhal jak co mám vystihnout)

Příspěvek 04.1.2009 18:09:29
dalibor.durcak Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 591
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Přidávám se k Vahisthovi : To je dobrá poznámka
"Opravdová láska je umění najít ve světě někoho, s kým si rozumíš lépe, než se sebou samým."
autor neznámý

Příspěvek 04.1.2009 18:24:09
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Lidské vztahy jsou pryč, problém vyřešen, ne? :)

Nelze sledovat sekci a zároveň nesledovat někerá témata v ní. Takovou funkci forum nemá a mít asi nikdy nebude.

Nové příspěvky podle jedotlivých témat můžete najít i pomocí odkazu "Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy"
search.php?search_id=newposts
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 04.1.2009 18:25:49
Vahisht Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 986
Bydliště: Na konci světa...nekecam, vypadá to tu tak
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pravda.

Btw - mě nešlo o smazání Lidských Vztahů, v tom problém nebyl, bral jsem to jako obecný příklad, ne prosbu o smazání.

Příspěvek 04.1.2009 18:29:52
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Neboj, nesmazali jsme to kvůli tvému příspěvku. :wink:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron