Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Náměty a připomínky SGA-PROJECT.COM Jakou délku podpisu? - Hlasujte všichni :P

Jakou délku podpisu? - Hlasujte všichni :P

Vaše náměty a připomínky, když fórum patřilo ještě pod starší stránku, která byla zrušena roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Kolik by podle vás mělo být znaků na podpis?

0 - podpisy zakázat
10
10%
100
20
20%
200
24
24%
300
18
18%
400
7
7%
500
23
23%
 
Celkem hlasů : 102

Foo Fighter Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1086
Bydliště: Senica, SR
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mám iný návrh. Nedalo by sa to nastaviť tak, že by sa podpisy zobrazovali len tomu, kto chce, aby sa mu zobrazovali? Plus defaultne by sa zobrazovali podpisy každému, kto nejaký podpis má.
V tom prípade by v pohode mohol byť limit 300 a všetci by boli spokojní.
Naposledy upravil Foo Fighter dne 27.1.2009 18:08:00, celkově upraveno 1

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
No tak to nevím :scratchanym:


jinak k tomu mému :)

Hodně zjednodušeně
například sga-project.com se scrolluje, protože se jako celek nevejde do vymezeného prostoru, tak by to bylo i s podpisem, nebo když se odpovídá na nějaké téma, které již má příspěvky, tak pod místem na psaní jsou zobrazený již napsaný odpovědi, tak ty se taky Scrollují :)

snad pomohlo :)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

kucix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 664
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To je to samé, jako by se řeklo, že nemůže být vyšší, než třeba 4 řádky textu...

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
:scratchanym:
byl to jen nápad a myslím že za zmínku stál :), každopádně máš pravdu :( :), ale pokud by se to nedalo na řádky, ale nějaký rozměr (neptej se mě jak :D) , tak by se to dalo vyřešit obdobně jako to máš teď aktuálně ty :)

třeba by se dalo dát například deset řádků normálního písma, ale kdyby se písmo (nebo i nějaký smajlíci roztahujou :) ), tak by se to samozřejmě zmenšilo na devět něco (příklad), ale kdyby se zmenšilo, tak i jedenáct (příklad), takže při "rozumným" volení velikosti by se počet znaků oproti součastnosti zmenšil, nebo zvětšil :), ale jinak máš pravdu záleželo by na velikosti onoho pole :(
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Teda vymejšlíte úžasný věci :rflmao:
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Foo Fighter Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1086
Bydliště: Senica, SR
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Náhodou môj nápad je podľa mňa zatiaľ najviac fér. Kto chce podpisy, nech ich má, kto nie, nech ich nemá. Technické prevedenie je už druhá vec.

Imperator21 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 158
Bydliště: Ostrava - Poruba
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já to vidím asi takhle: žádné hrocení, buď pevná dálka podpisu nebo stanovený počet řádku :) Na jednu stranu chápu povídkáře, že by rádi měli v podpisech odkazy na svá literární dílka (a že jich někteří mají požehnaně), na druhou stranu, nejsou na fóru sami :) Stejný metr pro všechny, jedno jak dlouhý, prostě pro všechny :)
ObrázekThe signature has been eatenObrázek

Ralen Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1068
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Foo Fighter píše:
Mám iný návrh. Nedalo by sa to nastaviť tak, že by sa podpisy zobrazovali len tomu, kto chce, aby sa mu zobrazovali? Plus defaultne by sa zobrazovali podpisy každému, kto nejaký podpis má.
V tom prípade by v pohode mohol byť limit 300 a všetci by boli spokojní.

Tak to se ani nemusí nastovavat na fóru, na to ti stačí adblock. ;-)
Ale imho je to kravina, já třeba proti podpisům jako takovejm nic nemám, ale vaděj mi když jsou dlouhý, navíc, když je dlouhej podpis, tak si tam každej dá každou kravinu a má tam pak velký prd, kdežto když je to rozměrově omezený, tak musí vybírat a většinou vybere něco rozumnýho (jo holt přirozenej výběr funguje všude :) ). Prostě a jednoduše, tvuj návrh problém vůbec neřeší.
Obrázek

*Jack* Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 724
Bydliště: Východní Čechy, Orlickoústecko; nápověda: Je tam vedro jako v tanku!
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No já mám třeba těďka podpis, který se svou delkou (a není zase nejmenší, i když je krátká na povídkáře) se v klidu vejde do prostoru, který odsazuje pravá strana pod avatarem, takže nepovídejte, protože jsem trochu pod 250ti... :wink: Nevěříte, koukněte dolu... :)
Nejnovější tvorba:
    TASK FORCE: 1x04 Hrdinův sen V. (ZDE)
    Obrázek
Můj povídkový seriál:
    STARGATE - 24 hodin: (ZDE)
    Nejlepší námět a zpracování v povídce roku 2008 i 2009!
Další projekty:
    Osudový skok: Společná sci-fi povídka 5-ti autorů (ZDE)

Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já taky nemám ten podpis největší, ale je poměrně dlouhej. Samozřejmě, že se to s další povídkou změní, ale pak se to taky nějak ošéfuje.

Tak z toho mě napadlo omezit to tak na 10 řádků textu. Neni to moc. Když napíšete krátkou zprávu, tak to nic nezmění, páč se vám to nedostane pod avatar a když dlouhou, tak se to ztratí.
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

kucix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 664
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
10 řádků je moc...
když už hranice na řádky, tak kolem 4-6 řádků

Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
OK tak s deseti sem to přehnal, ale tak 6 by bylo dobré.

Akorát je nasnadě otázka: "Šest řádků výsledného textu, nebo šet pracovího :?: "

Snad je to k pochopení.
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
No samozřejmě výsledného, alespoň v to věřím :). jinak můj aktuální podpis má v součastnosti šest řádků s jednou mezerou, takže nevím :)
Jen bych se to chtěl okecat na sedm :D

jinak Mark Jackob, pokud by to nebylo na řádky, ale na vymezený prostor, tedy jak jsem psal že změnou písma by se počet řádků změnil, tak bys ses nevešel v součastnosti asi ani do těch sedmi :), zkus si to porovnat s mím :)

///editováno
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo tak doufám že výsledného, páč by se pak povídky mohly dávat do řady a tím by se zvětšil i prostor pro ně.
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na SGA-PROJECT.COM