Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Náměty a připomínky SGA-PROJECT.COM Pridani Defying gravity na stanky SG project

Pridani Defying gravity na stanky SG project

Vaše náměty a připomínky, když fórum patřilo ještě pod starší stránku, která byla zrušena roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Theodorick Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pred nedavnem jsem objevil novy serial a tim neni nic jineho nez Defying gravity. Skouknul jsem vsech zatim 13 dilu a zhodnotil ho velmi kladne stejne jako na http://www.csfd.cz/film/263614-defying-gravity/ . Jsem pro aby byl tento skvely serial pridan jako dalsi ze skvelych serialu, ktere nabizi stranky SG projectu. Kdo by mel zajem se dozvedet vice muze se podivat primo na csfd nebo jen mrknout okem zkuseneho kritika na obsah nize. Piste poznamky a pripominky do tohoto topicu.

Obsah:

Šest let, sedm planet, osm astronautů. Nejambicióznější projekt v historii lidstva. V roce 2052 vyráží vesmírná loď Antares na cestu Sluneční soustavou. Několik hodin před odletem se objeví u dvou členů posádky nenadálé zdravotní potíže a musí být vyměněni náhradníky. Je to náhoda, že se u dvou astronautů objevil zničehonic šelest na srdci? Vedení mise ví, že s tím má společného „cosi“ v doku č.4. Entita nazývaná „Beta“, o jejíž přítomnosti na lodi posádka není seznámena.
Podaří se náročná mise čtyř mužů a čtyř žen? Proč je na palubě i fyzik, který neprošel fyzickými testy? Co znamenají velice živé noční můry posádky? Co je to Beta a co po lidstvu vlastně chce? To jsou otázky, na které divák společně s astronauty bude hledat odpovědi.

Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je to v sekci "Seriály". :wink: Ale jestli myslíš jako přidání do Další sci-fi seriály" tak to se asi nestane vzhledem k tomu, že oficiálně ABC o Defying Gravity nic neříka a neoficiálně už byly herci propuštěni a natáčení prostory rozebrány
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
JJ, bohužel seriál je pryč :( a to byl tak skvělý...
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron