Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní Náměty a připomínky SGA-PROJECT.COM Projekt SGU web-novinky

Projekt SGU web-novinky

Vaše náměty a připomínky, když fórum patřilo ještě pod starší stránku, která byla zrušena roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 03.4.2010 21:10:13
Spiritos Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dobry
Díval jsem se na projet SGU ,web vypada nádherně ,ale novinky ze světa sgu zamrzli. Měl bych zájem o tuto funkci ,mohl by mi napsat nějaká admin.
Předem díky za odpověd

Příspěvek 03.4.2010 22:31:45
Qui-Gon Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 257
Bydliště: Země
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Novinky nejsou asi proto, že sgu má pauzu.
Vědět málo je nebezpečné.
Vědět mnoho také.

-Albert Einstein

Příspěvek 03.4.2010 23:00:47
Russell Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 185
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mmm,sice OT,ale SGU pauzu nemá....včera (dneska) vyšel díl ;-)
www.humantarget.sff.cz
www.justified.fan-project.com
www.fallingskies.sff.cz

Příspěvek 03.4.2010 23:02:31
Qui-Gon Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 257
Bydliště: Země
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No tak mělo pauzu.....
Vědět málo je nebezpečné.
Vědět mnoho také.

-Albert Einstein

Příspěvek 03.4.2010 23:39:07
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Novinky by se třeba i našly, ale na sgup nějak neni nikdo, kdo by je psal, to je ten problém...

//s webem mám pramálo společného...
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 03.4.2010 23:49:30
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nevím, Klenotka poslední novinku na sgap zakončovala tím, co bychom chtěli za novinky... tak ve světě sgap už asi nic moc nového nebude, mě osobně ani moc už nezajímá, jestli se představitel Rodneyho či Shepparda objeví v nějakém filmu, který se do ČR (né že by to byl problém) ani nedostane, ale mohla by se věnovat třeba těm novinkám na sgup... - teda doufám, že to dělají ti samí lidi... né jako sg1p
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 04.4.2010 08:14:35
kucix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 664
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To Wanted: nebaví se tu o sga, ale o sgu...

Na sgu běží "readakční systém", který jsem začal psát v nette a chtěl jsem ho doplňovat podle potřeb - přidat články, ankety, galerie atd atd atd... Jenže z nedostatku času se tohle neděje a tak tam jsou jen novinky a odpočet.

Chtěl bych tedy nasadit, nejspíš, joomlu, jenže kodér ani grafik nejsem a je potřeba udělat asi novou grafiku, nebo pozměnit stávající tak, aby vyhovovala joomle, což je další věc - je potřeba nakódovat design do šablon joomly.

Nezná někdo někoho, kdo by to zvládl a byl ochoten to (kvalitně) udělat?

Příspěvek 30.9.2010 20:25:15
erikstein Airman
Airman

Příspěvky: 7
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nerad vám to říkám, ale tenhle web(sgu) je už skoro mrtvej, nemluvě o sg-1 a sg-a, jediný co se tu dělá je že se zakládají nové támata, takže bych tento web přejmenoval na: SGU chat. Alespoň děláte titulky, sice pomalu, ale přece.

Příspěvek 30.9.2010 20:42:08
LAZYjohn Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1236
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
SG-1: Není o čem psát a není kdo by doplňoval obsah(popisy epizod a jiné)...
SGA: Není o čem psát, když je tak Klenotka napíše novinku.
SGU: Je o čem psát, ale chtělo by převést web na nějaký jiný redakční systém.
When we cease to make mistakes, that is the moment when we cease to be.

Příspěvek 30.9.2010 21:07:54
erikstein Airman
Airman

Příspěvky: 7
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
sg-1 a sg-a - je co psát, jukni na http://sg-portal.eu/ tam je novinek hafo, já měl na mysli třeba script na sg1: Pilotní díl Stargate Universe: Air za
0-364dní 05:54:52, který je tam už tak rok a něco a nikoho nenapadlo ho vymazat

Příspěvek 30.9.2010 21:24:19
Dark Angel Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1473
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Koukám to už je dneska druhý člověk, co tu propaguje tenhle web....
Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.

Mé Povídky ZDE

Příspěvek 30.9.2010 21:35:12
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já sem rád, že se SG chytli jiní, co něco opravdu dělají a fandím jim. Tady bohůmžel/bohůmdík to původní jádro už vyrostlo. Růžky začal vystrkovat reálnej život (fuj), anebo taky zjistili, že sci-fi netvoří jenom Brány. Nadšení opadává.

Ale každopádně 'jediný co se tu dělá je že se zakládají nové támata' je jedním z důvodů, proč tu komunita pořád žije. A nejen žije. Pořádá akce a výlety, jezdí na cony, kde i pomáhá s organizací (koukni třeba na fan-projectáckou fotogalerii). Spěje se třeba k tomuhle i na SG portálu?

Titulky už k SG nějakej čas nestahuju, takže nemůžu dělat nějaký komentáře ohledně jejich kvalit. Ale přijde mi neuvěřitelný, že někdo pyskuje proto, že nejsou během všedního dne hotový titulky na čtyřicetiminutovku! S vlastním časováním.

SGU-P je katastrofa. Byl tu jeden redaktor, který se vypařil, a jeho pomocník taky. Je to tam jako pomník toho, jak se nám některým nechce číst blog toho egoisty JM, doplňovat lexikony pohádkových zařízení a překládat rozhovory. S povrchními otázkami, a plné (většinou nezasloužených) superlativů.
Nic z toho ovšem nikomu nebránilo, aby napsal že to ho baví, a že se toho klidně sám ujme. Ani eriksteinovi.

Takže prosím, se všemi takovými arogantními příspěvky jděte laskavě do prdele.
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 30.9.2010 22:42:02
erikstein Airman
Airman

Příspěvky: 7
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Gesere, koukám že velkej fanda SG asi nejseš a Jiřího taky ne :D , pokud jsem správně pohopil, můj příspěvek ti připadal arogantní :shock: :?: . Pokud bych měl schopnosti na to abych upravoval web či pracoval na titulcích, dělal bych to. Poznámkou že se tu titulky dělají pomalu(pomaleji) jsem rozhodně nikoho nechtěl pyskovat, pouze poukázat na smysluplnost toho jednání - tzn.: Pokud už jsou titulky na jiném webu a o den dříve, má smysl dělat další?

Příspěvek 30.9.2010 22:56:24
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
SG je momentálně moje guilty pleasure. Ale tak vyrostl jsem na ní a podílel se mmj i na její české lokalizaci. A kdo je Jiří?

Ohledně těch titlí se hodí i přesně opačný pohled: Jaký má smysl dělat titulky, když vím že už je někdo jinej dělá/bude dělat? Buď se jim teda vůbec nelíbí stávající kvalita, anebo si na tom honí ego, že použijou (občas hrozný) cizí časování aby byli první.
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 30.9.2010 23:17:02
erikstein Airman
Airman

Příspěvky: 7
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pokud někdo ví že někdo jinej titulky dělat bude/dělá ať si je klidně taky dělá. Jak jednou prohlásil Rodney: Všechno je soutěž. S Jiřím asi došlo k nedorozumění, myslel jsem že právě jeho jmenuješ iniciály JM.

Příspěvek 30.9.2010 23:20:33
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Takže pointa tohohle je závod o rychlejší titulky. Aha. Prosímtě už to radši neřeš. Anebo se přesuň do příslušný sekce.
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 30.9.2010 23:27:47
Halajda Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 641
Bydliště: Brno nebo okolí Brna
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
JM je v tomto případě Joe Mallozzi, producent SG, co se na svém blogu vykecává snad o všem...

A když už jsme u toho SG-Portalu, myslím, že první věta jejich aktuální novinky
Možná jste viděli jeho kultovní roli Theodora ‘T-Bag’ Bagwella na nyní zaniklé stanici FOX v sérii Prison Break.
svědčí o kvalitách toho webu víc než dost.
Intelligence has nothing to do with politics.
- Londo Mollari

Příspěvek 30.9.2010 23:39:46
Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Oh, ROFL :rflmao:

Google Translator?
Perhaps you saw his iconic turn as “Theodore ‘T-Bag’ Bagwell” on the now-defunct FOX network series Prison Break.

http://www.gateworld.net/news/2010/09/s ... rformance/
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Příspěvek 30.9.2010 23:53:04
Halajda Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 641
Bydliště: Brno nebo okolí Brna
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já se původně ani neodvážil číst dal, ale myslím, že obraty jako...
Děj celé Luciánské Aliance je opravdu skvělý... nutí každého na lodi hrát dohromady. A přijít společně jako tým.

o příliš vysoké úrovni překladatelské umu nesvědčí.

Safra, teď jsem dostal perverzní chuť se podívat na Inversion s jejich titulkama. To by mohl být skoro zážitek na úrovni Syfy Original filmu. :lol:

Vážně lidi, suňte se jinam. G
Intelligence has nothing to do with politics.
- Londo Mollari

Příspěvek 01.10.2010 13:07:27
Ayrton01CZ Airman
Airman

Příspěvky: 1
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Díly seriálu překládá jiný člověk. Tenhle, co překládal novinku, evidentně používá až moc Google Translator. Děkuji za upozornění. Jdu to opravit :(

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron