Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Stargate Odyssey Stargate Odyssey - řada 1,0

Stargate Odyssey - řada 1,0

diskuze k tomuto psanému spin-off

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 29.9.2007 21:11:32
Leja Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 758
Bydliště: Martin - Brno (sem a tam, sem a tam, sem a tam...)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak 6 diel som stiahla, ale nestíham to čítať. Tak som sa aspoň pustila do "Za oponou Nightfallu". Čo povedať? som veľmi rada, že ste sa aj do niečoho takéhoto pustili, beriem to ako bonusový materiál k seriálu (a ľudia vedia, že tie zbožňujem). Zároveň je bezva, že sa tam (takpovediac) "nezávisle" na "seriály" vysvetlia nejaké veci. Nápad s asgardom ma potešil, ale bohužiaľ scenár Unendingu nezmením :cry: Rovnako ma potešila zmienka o BoB (Nixon a Winters), tipujem, žeby Person bol Nixon? :D a inač mi to aj pripomenulo, že v tej zmesi vecí, čo som čítala sa mi začínajú niektoré udalosti vytrácať či pliesť, tak by som sa na to mala "pozrieť" znovu.

A jééjda, trošku dlhší text :wink: Skrátené, bezva práca, blahoželám :D
Obrázek

Never run away from sniper, you will only die tired!

Příspěvek 30.9.2007 13:21:51
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, to je další důvod pro ten synth "dabing" - pokud se někdo nový rozhodne číst Odyssey, tak ho obrovské množství textu může snadno odradit. Kolikrát už jsem slyšel, že "rád bych si to přečetl, ale nemám čas"...

Jinak včera jsem trochu počítal (i mě to překvapilo) a nějak netuším, tak to v budoucnu bude s pauzou mezi první a druhou polovinou 1. řady. Pokud budeme vydávat jednu episodu za 14 dnů, tak nám na pauzu zbývá jen 6 týdnů. A to je hodně málo, uvážíme-li, že s Kalenem přemýšlíme ještě o bonusovém "filmu" mezi 1. a 2. řadou.
21. listopadu by teoreticky měla vyjít E10 (která je už z většiny napsaná), pak do nového roku pauza a pak už E11 a co 14 dnů další? To je docela hektické. Zvláště, pokud budeme muset jako doposud tolik episod dopisovat na poslední chvíli...
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 01.10.2007 00:17:12
Leja Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 758
Bydliště: Martin - Brno (sem a tam, sem a tam, sem a tam...)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
nedalo mi to a začala som to čítať. A ja väčšinou končím vtedy, keď končí text. Takže mám zajtra školu a mala som si pozrieť teóriu... ale snáď nejako bude :wink: ale aby som sa dostala k jadru veci. Vôbec nepoznať, že sa to dopisovalo na poslednú chvíľu. Hoc sa mi zdá, že v dvoch či troch prípadoch chýba slovo vo vete, ale to už ani neviem presne kde. Možno nejaký preklep. Čo sa týka kvality a úrovne, držíte sa na laťke, ktorú ste si nasadili, prípadne ju ešte dvíhate. Takže len tak ďalej. Dialógy sú svižné, postavy, hoci možno nie "najkladnejšie" ale uveriteľné. Chvíľku som sa bála, že Hanka odpravíte. Asi najviac mám v obľube tie ich sarkastické či cynické poznámky.

Na čo som zvedavá (alebo čo ma ešte napadá o takejto hodine): prečo Radek odišiel z Atlantis? Kde je Sam? Daniel? Tea´lc? a vôbec... (ale ak sa to už spomínalo tak sor, vážne mi už mozog nepracuje :D , prípadne písnite,kde to bolo ak to bolo)
hmm hmm tak to je asi všetko. 14 dní je dlhá doba, ale zase ako normálny človek chápem, že to robíte len vo voľnom čase a napísať 50 strán je celkom fuška (moje slohovky mávali tak ... 4 .. asi), takže to nejako pretrpíme a budeme čakať na ďalší diel.

Ako to tak vyzerá, tak moje príspevky sa začínajú nebezpečne naťahovať, predlžovať, naberať na objeme, ...sakra zastavte ma niekto!!! :twisted:

p.s. bezva časť :P
Obrázek

Never run away from sniper, you will only die tired!

Příspěvek 01.10.2007 21:23:50
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No jediné, co nám umožnilo to napsat v šibeničním termínu je fakt, že E06 byla netradičně napsána na čtyři různé příběhy. Pokud by nebyla, tak by se minimálně o tři týdny opozdila.

Teď si nejsem jistý, jestli to v Zelenkově příběhu není, ale původně tam měla být věta, kde Radek říká Samuelsovi něco jako "Odešel jsem z Atlantis kvůli lidem, jako jste vy." Předběžně počítám s tím, že na Atlantis se v 2. řadě podíváme, trochu se o dění v Pegasu a proč a jak a co se tam dělo dozvíme i na konci 1. řady. V náznacích si už lze lecos odvodit (titulní stránka Time z Nightfallu, info rádie v Domino Effectu, Rod v Separated).

Jack měl být v pilotu v Antarktidě, Sam měla být v pilotu v Nellist - Oblasti 51 (ze které startoval i Hammond), obojí zaznělo v Nightfallu. Teal'c měl původně být v příběhu Liu, ale nakonec ho nahradil Rak'nor; T je někde u Jaffů. Daniel a Vala jsou na Atlantis. Pro všechny se plánuje minimálně episodní role, pro některé více.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 01.10.2007 22:09:10
Leja Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 758
Bydliště: Martin - Brno (sem a tam, sem a tam, sem a tam...)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
už si na ich miesta spomínam, boli tam, len to vieš, vek a skleróza 8)
Tá veta k Samuelsovi tam bola, síce dosť napovedá, ale stále to nie je: kôli tomuto a tomuto. Preto bolo, že som zvedavá.
Mimovoľne som si spomenula na Lotra, čo sa týka "oddelenia" tých príbehov :D
Obrázek

Never run away from sniper, you will only die tired!

Příspěvek 02.10.2007 01:51:30
Riley Airman
Airman

Příspěvky: 7
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Je to super vec. Zacal jsem dnes vecer cist a to jinak moc nectu a za dnesek resp. vcerejsek jsem precetl oba pilotni dily. Zitra budu pokracovat dalsimi dily doufam, ze bude cas. Zatim je to celkem nova vec a myslim si, ze se urcite najde spousta dalsich lidi, kterym se to bude libit. Jinak je super, ze se najde nekdo, kdo ve svem volnem case pracuje na takovem projektu a doufam, ze budete v te praci pokracovat dal.

Doplnkove ilustrace pro predstavu jsou taky super a uz se tesim na dalsi slibovane.

Urcite bych byl pro dabovane demo. Nikdy jsem nic podobneho neposlouchal takze si to nedokazu zive predstavit, ale verim, ze zrovna pro me by to bylo urcite prinosem.

Edit: Kdyz jsem to otevrel poprve tak jsem si rikal 47 stranek to ja nikdy neprectu :D, ale nakonec jsem za vecer precetl dva dily. Stacilo se dostat do deje a pak uz jsem se od toho nemohl odtrhnout :)

Příspěvek 02.10.2007 12:47:49
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jsem rád, že se přidávají další čtenáři :-) S trochou štěstí bych dneska začal pomalu dělat na kusu "dabingu", uvidíme, jestli dovedu vytvořit něco poslouchatelného. Jinak jak jsem už několikrát řekl, nebylo by to dělané pro zvýšení prožitku jako spíše kvuli úspoře času.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 03.10.2007 16:04:26
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Trailer Synth Dabing

Tak tady je ukázka, jde o teaser z Nightfallu. Původně jsem si s tím chtěl více pohrát, ale vzhledem k tomu, že při "masové produkci" by na nějaké serepetičky nebyl vůbec žádný čas, tak proč to přehánět v traileru. Jde o hluboký hlas; největším problém jsou IMO dialogy, fonetika se zkousnout dá.
Hudba v pozadí je samozřejmě The Day Comes z OST k BSG Miniserii. S hudbou by byl ten problém, že by byla vykradená, přesto bych se pokoušel držet nějaký jednotný styl a nevykrádat známé trháky příliš často; The Day Comes je nicméně ještě s dalšími dvěma tracky z BSG to, co jsem si k těmhle scénám při psaní představoval (vlastně pouštěl).
Oba zvukové efekty jsou takové trochu úsměvné, no ale co už.

Rovněž, určitě by to nebylo tak, že jedna episoda trvá 42 seriálových minut, stopáž jedné episody by byla možná přes dvě hodiny. Tolik k tomu, že by to podle mojí původní teze šetřilo čas :lol: A samozřejmě, co velikost taky docela zdrcující.

Tak bez dalších kravin tady.
http://www.edisk.cz/stahni/98780/01_trailer_hlubokyf.rar_4.7MB.html
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 03.10.2007 21:24:18
Riley Airman
Airman

Příspěvky: 7
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Celkove je to v pohode. Sem tam nejaky slovo trochu zkomoli, ale to neni takovy problem. Libilo se mi jak na konci vyhlaskovala slovo sen :) a zaujal me zvuk preletajici F302ky. Cas to urcite usetrit muze, protoze se pri tom da delat i neco jineho. Navic ja jeden dil ctu zhruba 1,5 az 2 hodiny.

Dneska jsem musel na pracak kvuli nejakym papirum tak jsem mel aspon co delat, kdyz jsem cekal :)

Příspěvek 06.10.2007 20:16:54
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Takže, tady je experimentální první synth dabing, celá episoda 1-01 Nightfall, part 1. 100Mb ve dvou možnostech; buď v celku z Rapidu, nebo na dvě části z E-disku (pro Klenotku, třeba :lol:). Synth často blbne, jeho hlášky jsou často trapné, ale co už, když nemáš na Hawai, spokojíš se i s Rumunskem. Na pozadí je hudba, dohromady to má necelé 2 hodiny.

100Mb varianta
http://rapidshare.com/files/60706104/101_Nightfall__pt1.rar.html

50+50Mb varianty
http://www.edisk.cz/stahni/15486/101_Nightfall__pt1a.mp3_49.43MB.html
http://www.edisk.cz/stahni/00974/101_Nightfall__pt1b.rar_48.48MB.html


Uvidíme, jaké budou ohlasy; je to častově náročnější, než jsem si myslel, takže to záleží na ohlasech, jestli se v tom bude pokračovat.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 06.10.2007 21:45:21
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak sem si se značnym zpožděnim přečet Separated - další výbornej díl :thumleft:
Ten medik byl už možná trochu přehnanej, ale co - takovej správnej flegma suchar :lol:
Výborný byly ty vypravěčský vložky (Hammondův hlas ...) a vůbec to členění.

Stahoval sem tu ukázku "Trailer Synth Dabing" a ne že by to bylo špatný - na cestu někam daleko by se to i hodilo, ale osobně prozatim zustanu u čtení.
Obrázek

Příspěvek 07.10.2007 19:58:01
Mirra Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 673
Bydliště: Tlučná (u Plzně) / Mantichorské království
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak i já jsem se zpožděním přečetl Separated. Kvalita se stále drží vysoko a musím souhlasit, že ty citáty tomu dodaly hloubku. Z těch příběhů tohohle dílu se mi nejvíc líbil ten na Chi. Možná proto, že po něm zůstal největší cliffhanger.

K té audio verzi. Ten hlas je dost nezvyklej a špatně se na něj zvyká, ale ta hudba to trochu zachraňuje. I když bych jí radši slyšel hlasitějš...
Obrázek
Star Trek Atlantis vyšel Part VI 1x02
viewtopic.php?t=4621

Příspěvek 07.10.2007 20:36:05
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
IMO je nevýhodou hlasu to, že neříká scény procítěně, jako skutečný herec. Když jsem si nasynthoval dokument o emerické občanské válce, tak jsem po chvíli ani nevnímal, že ten hlas je umělý. Bohužel nyní nemám po ruce nikoho, kdo by dovedl namluvit co den dvě hodiny dabingu :lol:
A souhlasím, zvuk jsem měl dát hlasitěji. Možná, že E01 ještě reuploadnu, další episody hlasitěji dám.

Zvláštní, u citátů jsem se bál, aby nezněly moc trapně pseudofilozoficky.

Každopádně byl Separated pokud o trochu jiné členění děje, než obvykle. Teď taky aspoň známe náhradní řešení pro případ, že by nám týden před vydáním opět hořel termín a jediné, co by jsme měli napsané, by byl název.
Ostatně další spisoda, Detour, je taky trochu jiná, než pilot. Měla by to být první oddychová méně vážná episoda, ale rozhodně ne nějaký sitcom.

Jinak trochu snad zvednu nátěšení informace z řady 1,5. Následují mírné spoilery:

- Plukovník Samuels, toho času velitel NID, se přidá mezi hlavní postavy seriálu.
- Ze známých míst, které navštívíme - Langara, Orbana, Nox, Irtin.
- Některé jména z SG-1 a SGA, které se episodně objeví - plukovník Ronson (první velitel Promethea), generál Vidrine (vedoucí projektu X-301), Jonas Quinn.
- Finále řady se prozatím jmenuje "When Summer Ends", jedná se o dvoudíl ukončený částečně cliffhangerem. Nicméně nelostujeme, a tak bude mnoho tajemství vysvětleno spolu s koncem 1. řady.
- Zatímco v 1,0 řadě byly teaesery episod většinou o tom, co se děje v době konání episody jinde, než kde jsou hlavní postavy, v 1,5 řadě budou teasery flashbacky z naší verze válek s Ori.
- NID 'film' mezi 1. a 2. řadou se stále výhledově plánuje.

A dva silnější spoilery, stále pouze natěšovací, bez upřesnění.
Toto je spoiler!!!:
- Jedna z hlavních postav seriálu zemře.
- Do konce řady budou vysvětleny tajemství týkající se invaze, tj. Jackova osudu, kdo a proč napadl Zemi, kdo a proč zničil Hammondovu flotilu, proč invaze na Mrtvé moře atd.
Naposledy upravil Raynor dne 07.10.2007 21:00:00, celkově upraveno 1
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 07.10.2007 20:56:23
Leja Uživatelský avatar
Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 758
Bydliště: Martin - Brno (sem a tam, sem a tam, sem a tam...)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
a sakra. To vyzerá sľubne :D a čo sa týka spojleru, snáď to nebude
Toto je spoiler!!!:
doktor :D

ale nie. To nechám na vás. Je tu ale jedna postava, ktorú som si dosti obľúbila (a ani náhodou to nemá nič spoločné s mojou "úchylkou" čo sa týka lietania a uniforiem :D)
Tak len dúfam, že mi ho tam necháte :?
Obrázek

Never run away from sniper, you will only die tired!

Příspěvek 08.10.2007 21:20:02
Mirra Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 673
Bydliště: Tlučná (u Plzně) / Mantichorské království
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Teď jsem přečetl i synopsi k Nightfallu. Zajímavý čtení a doufám, že se k Asgardům nějak vrátíte!
Obrázek
Star Trek Atlantis vyšel Part VI 1x02
viewtopic.php?t=4621

Příspěvek 09.10.2007 17:32:20
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Asgardi se určitě vrátí, otázka je jak moc a v jaké formě. Právě teď s Kalenem řešíme konec 1. řady a určité aspekty budoucího děje, včetně toho, jak velkou roli měli Asgardi v minulosti. Zanedlouho vypustíme taky nějaké rámcové info o NID filmu.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 10.10.2007 00:22:52
noximo Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 462
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dámy a pánové,
nemožné se stalo skutečností. Událost natolik neobvyklá, že jí babky na návsi věnují nejedno odpoledne, Arabové ji ve svých kalendářích vyznačí římskými číslicemi a globální oteplování bude nakrknuté, že není středem pozornosti.
Nestihl jsem to. V Pátek. Snad. Znáte mě...
STARGATE: PORTMOLIOR
14. díl nejdéle kontinuálně vycházející povídky
Naleznete zde:
http://www.sga-project.com/forum/viewtopic.php?p=80803

Příspěvek 10.10.2007 17:23:08
Mirra Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 673
Bydliště: Tlučná (u Plzně) / Mantichorské království
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já ti to nezazlívám. Po měsíci jsem se sám donutil začít psát další díl Star Trek Atlantis...
Obrázek
Star Trek Atlantis vyšel Part VI 1x02
viewtopic.php?t=4621

Příspěvek 13.10.2007 00:17:32
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
When it's done...

...jinými slovy není kdo by udělal korekci. Ale ono to výjde :lol: Snad sobota či neděle. Noximo to stihl, Ashrak to taky stihl, já to nečetl, Arana to neopravila.
Dobrá zpráva je, že episody 08, 09 a 10 jsou až na maličnosti napsané, takže další tři díly budou snad v termínu.

Jako omluva zatím ilustrace k Detouru, což je i tak nějak spoiler ;-)

Obrázek
http://img223.imageshack.us/my.php?imag ... ehikj7.jpg
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 14.10.2007 02:51:41
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
STARGATE ODYSSEY
S1E07 DETOUR


Scénář:
Noximo
Ashrak

Synopse:
Při rutinní průzkumné misi, kdy se SG tým snaží prozkoumat Bedrosii a možnost aliance s ní, je Liu a několik dalších výsadkářů zajato. EJF Leonidas se spolu s doktorem Zelenkou snaží zachránit svoje lidi. Situace se zkomplikuje, když Bedrosiani navrhnou plukovníku Dillovi, že pomůžou Zemi – pokud ovšem Leonidas sestoupí nad hlavní město Optriců stejně, jako tak podle legendárních svitků měl učinit bůh Nefertum, a ukončí tak vleklou válku Bedrosie s Optricy.

Obrázek

Odkaz ilustrace:
http://img223.imageshack.us/my.php?image=detourkopiehikj7.jpg

Episoda samotná:
http://www.edisk.cz/stahni/40558/1-07_Detour.pdf_279.29KB.html
http://www.edisk.cz/stahni/40967/1-07_Detour.rtf_169.77KB.html
http://www.edisk.cz/stahni/26865/1-07_Detour.txt_94.81KB.html


Osobně jsem episodu četl dneska poprvé a velmi se mi líbí, byť jsme trochu nešťastně zvolili doprovodný děj. Snad budete spokojeni.
A jako vždy, jen vaše ohlasy nás bla bla bla... ;-)
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 14.10.2007 14:00:37
Lotar Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Bydliště: Bratislava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Chválim, naozaj to je dobré. Jediné, čo mi vadí je, že epizódy nevychádzajú častejšie, ale dôvody sú mi jasné a dôverne známe. V tom poslednom dieli som našiel pár preklepov a chýb, ale nič strašné. A neopovážte sa nejakým spôsobom prestať s písaním :)
Internet je kopa hnoja a internetový prehliadač sú vidly, ktorými musíte ten hnoj prehadzovať a občas tam nájdete zlatý prsteň.

Obrázek
Stargate Odyssey

Příspěvek 14.10.2007 14:10:04
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky korekci poslední episody jsem dělal já a záměrně jsem v úvodu napsal slovo korekce do uvozovek ;)

Kdyby naši čtenáři měli nějaké SG pozitivní jedince nebo svoje weby, určitě by autoři SGO byli za další rozšiřování řad vděčni. :)

Jinak počínaje další episodou přichází velké depresivní finále řady 1,0 s několika snad nečekanými zvraty.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 16.10.2007 21:02:24
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Heh - tak tohle je docela masáž :lol: Hrát si na boha už je docela majstrštik hodnej goaulda :lol:
Trochu mě zaržej ty léčitelský schopnosti - sem zvědavej, jak se to snima vyvine - jako ostatně s celym příběhem ;)

Prostě další výbornej díl, den tak dál :thumright:
Obrázek

Příspěvek 17.10.2007 21:05:53
Mirra Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 673
Bydliště: Tlučná (u Plzně) / Mantichorské království
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak tenhle díl se mi líbil ze všech zatim nejvíc. Hrát si na boha je dost nestandartní postup a myslim, že jde o skvělej nápad. A konečně se začaly řešit Liuiny léčivé schopnosti, na to jsem čekal. A ta doktorovo hláška na konci, že není jediná, mi na trpělivosti do dalšího dílu nepřidala.

Mmch nemohl by někdo někam upnout tu úvodní melodii?
Obrázek
Star Trek Atlantis vyšel Part VI 1x02
viewtopic.php?t=4621

Příspěvek 18.10.2007 08:43:36
Alda Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 106
Bydliště: 4km od Neveklova
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Fakt super, vyjadřuji svoji přízeň a podporu ve vašem literárním snažení. Jen tak dál!!!
Aurum potestas est.
--------------------------------------------------------------------------
Optimista se uci anglicky,pesimista se uci rusky a realista se uci strilet.
--------------------------------------------------------------------------
Dulce et decorum est pro patria mori.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Stargate Odyssey