Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Stargate Odyssey Stargate Odyssey - řada 1,0

Stargate Odyssey - řada 1,0

diskuze k tomuto psanému spin-off

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvek 08.11.2007 23:58:48
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Konstruktivněji.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 09.11.2007 00:20:47
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak tentokrát bych měl trochu výtky ke korekci - občas tam párkrát evidentně chyběli slova ve větách. Ve finále to nebylo nic strašnýho, ale trochu to zamrzí v jinak perfektni díle.

Taky mě docela zarazilo přistání F-302 na palubě Odyssey:
K tomu všemu nakonec stíhačka preventivně zahákne hákem o první ze tří gumových lan.
GUMOVÝCH ? Guma je sice fajn věc, ale letadlo bych na ni radši vevěšel.

Mňo - to je všechno z "kritiky", jinak další perfektní díl a vývoj příběhu, bitvy atp. - prostě všechno to, co se mi na SGO tolik líbí :)
Sem dost zvědavej na další díl, jak se to vyvrbí s Haileyovou a tim táborem vubec.
Abych to zkrátil, už se těšim na jednadvacátýho :lol:
Obrázek

Příspěvek 09.11.2007 20:42:08
BravoJonny Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 10
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Boží díl, asi jeden z nejlepších. Přistáváni F-302 nema chybu.

Příspěvek 10.11.2007 11:08:40
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Včera v Pearl Harboru plukovník Doolittle a letadlová loď Hornet ;-)
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 10.11.2007 12:19:15
Balial Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 820
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No tak se mi to konečně povedlo dočíst,a budu trošku kritičtější narozdíl od předchozích dílů. Můžu říct, že mi už to neustálý prchání Oddysey začíná trochu vadit a říkám si, že je trochu zvláštní že když maj ti Goauldi pořád posílají jenom kluzáky a Alkeshe aby zničily velkej carrier. Scény jsou jinak popsány dobře, ale na mě už je toho prostě moc, příde mi že se tam jenom střílí a nějakej jinej děj byl odsunut trochu do pozadí, myslím tím ta výprava Zelenky+spol na tu planetu, to se mi líbilo nejvíc.

IMO už sem doufal, že se Oddysey konečně se Země dostane nebo půjde na orbitu kde se setká s Leonidasem a flotilu, a pak to be continued, to že zase přistáli v Mexiku... no vážně mám dojem že ten jejich pobyt na Zemi je hrozně natahovanej a nemůže to už přinést nic nového. Ten pobyt v Africe sem si užil a líbil se mi, bylo to dobrý do vykreslení situace ale vážně nevím, co jinýho může pobyt v Mexiku.
Je docela jasný, že se Země vzdá nebo ji dobyjou, Tak proč to tak příšerně natahovat? Ono jasně, vím že ses Raynore rozčiloval, že v SG mají některý témata využít na víc dílů než na dva a souhlasím, ale tohle už je zase druhej extrém.

Kdyby na konci nebyla ta Hailiova a tábor s lidmi, tak bych byl hodně naštvanej že sme se nikam nedostali a Oddysey jenom zdrhá.

Na druhou stranu mě optimismus vrátil trailer na další díl, zmutovaní simbionti, Leonidas s flotilou konečně v akci...

Předchozí díly se mi líbili o dost víc, začíná mi připadat že se to zvrhává ve válečný psychologický drama, viz hádky Gummyho a Murreye, uvítal bych spíš styl Enterprise 3.řady, ze začátku na mě SGO tak působila, no myslím že jinak sem to už vyjádřil dost. Každopádně budu číst dál.

Btw. Piersonovy došly cigára :D:lol:
"Rozhodl jsem se, že si vypěstuju závislost. To jediný mě může zachránit před tím, abych si ustřelil palici." Kurt Cobain

Příspěvek 11.11.2007 12:12:40
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Budiš, útěková část rozdělená do dvou dílů je asi trochu natahovanější - nakonec jak píšu v Za oponou, původně měla Odyssey navíc mezipřistát v Paříži - na druhou stranu by IMO vypadalo divně, aby Odyssey raz dva odletěla ze Země, když jsme předchozích 8 episod vykreslovali totální nepřítelovu převahu. Ještě podstatnější jsou postavy, podle mě by posádka měla mnohem větší problémy vyrovnat se s útěkem ze Země. Jasně, jasně, čtenáři si myslí, že Zemi vyhladit nenecháme, protože jsme scénáristi a nechceme se podobat BSG, ale posádka to neví :lol: Analogicky, jak by se asi tvářila posádka britské bitevní lodi, kdyby Německo obsazovalo Anglii a oni by buď mohli pomoct palbou, nebo by se rozhodovali k útěku do USA? To je prostě obtížná situace, zvláště uvážíme-li podivné chování některých postav. Utečeme a necháme je v tom, byť je to logičtější, nebo to zkusíme zvrátit v naději v nepravděpodobný zázrak? Všichni tuší, že Odyssey uteče, zvláště když se oháním klišé-je-někdy-dobré, ale bylo by divné napsat pětistránkovou scénu, kdy Odyssey hladce vyletí na orbitu, když jsme předtím z obléhatelské Hegemonie udělaly takové siláky. Navíc by to ději ani postavám nic nedodalo, rychlý útěk, prostě by se jen loď ocitla zpátky na Garu? To by bylo divné.
V Mexiku rozhodně vzpoury civilistů a dogfight popisovat nebudeme (byť se tam určitě taky dějí), Mexiko tam je proto, že je (narozdíl od East Londonu) blízko hlavnímu dění, čili to, co prý chybělo u EL, že je to takový vidlákov a raději by jste viděli obranu Washingtonu DC.
Asi tě nepotěším, protože psychologická Bounty linka na Odyssey bude i v part 2 silnější, než děj na modroplanetě. Nicméně, v zásadě informace a dění z Downfallu, part 2 budou vcelku hýbatelem dění v druhé polovině řady, ve které se ale dočkáme už i více těch stand-alone episod, a neobešlo by se to bez prezentovaní nových faktů o záhadě. Jak už jsme několikrát řekl, současný děj na Zemi je stále ještě v podstatě pilotní díl, to, co se připravovalo pro Odyssey jako hlavní náplň (přinejmenším 1. řady) příjde až okolo episody 13.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 11.11.2007 12:31:05
Balial Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 820
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Nojo, chápu chcete to udělat prostě takhle a vykreslit situaci na Zemi... ale abych to řekl uplně upřímně, tahle část děje mě prostě nudila. Nebavilo mě to. Jediný co mě zajimalo,byla ta mise Zelenky. ¨

Nevím jestli je to tím že se to opakuje, prostě už mě to neustálé utíkání a téměř zničení nudilo, částečně asi proto že se to už opakovalo v předchozích dílech.
Abych to tak popsal... bylo to bez šťávy.

Ta psychologie a rozhodovat se-odletíme neodletíme-mi nevadí, patří to tam, ale je to už hrooooozně natažený.A doufám že nepřítel už brzo dostane konktétní tvář. Příde mi, že bojují s někým a ani nevím s kým, jenom je to směska všech záporáků bez motivu a osobnosti (zatím teda)

Je to, jako by v Perl Harbor (Menuje se tak ten film? :D ja su jojo) na ně nalítavaly stíhače a nikdo nevěděl kdo po nich vlastně de, jenom srašnej zmatek. Ono to nejdřív můe vypadat jako dobrej nápad, na pár dílů snad, ale příde mi že je to přesně naopak, a přestává to být zajimavý, pozornost diváka klesne...atd..
"Rozhodl jsem se, že si vypěstuju závislost. To jediný mě může zachránit před tím, abych si ustřelil palici." Kurt Cobain

Příspěvek 11.11.2007 12:48:24
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Detailnější info o nepříteli až v úvodu druhé půlky řady.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 11.11.2007 13:52:42
Balial Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 820
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No asi je to trochu tím, že mě záleží mnohem víc na ději než na postavách. To je taky důvod proč tak moc neprožívám DS9. Já si myslím, že scifi má být o ději a technikách a postavy až na druhém místě. Samozřejmě by se taky neměly zanedbávat...(Pierson je prostě nej :D)
Když se chci dívat ne serál o postavách, pustím si MASH..

S tím nepřítelem uznávám že to je jenom moje netrpělivost :D Ale skus se na to podívat objektivně, nezdá se ti že to neustálý nalítávání stíhaček a alkeshu je už po 9 dílech ohraný?
"Rozhodl jsem se, že si vypěstuju závislost. To jediný mě může zachránit před tím, abych si ustřelil palici." Kurt Cobain

Příspěvek 11.11.2007 14:00:40
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jistě, proto se taky snažíme o obojí, nicméně postavy determinují děj. Děj se vypráví skrze jejich zjištění, jinak by každé odhalení a posunutí děje muselo vypadat jako promítačka o Samuelse Ivanovové na palubě Slavie. Episody 11 a 12 bude převážně o postavách.

To jako že máme Hegemonii dát jiný druh stíhaček? :-) No nezdá, jednak to neprobíhalo devět dílů, druhak na Zemi je taková situace, že mateřské lodě jsou potřeba jinde, než na nahánění porouchané tuctové lodi. Samozřejmě Odyssey už s tím svým útěkem končí.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 11.11.2007 16:11:23
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dámy a pánové, představuji vám Prometheus-refit class. :-)

Obrázek
Obrázek

Ano, model se jmenuje Tempest.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 11.11.2007 17:19:29
Shadow_Slayer Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 45
Bydliště: Frýdek-Místek - Ostravice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
WOW, tak to vypada hodne dobre !!
Nebyly by ty obrazky v nejakem vetsim rozliseni?
At si to muzu dat na plochu :)
Obrázek

Také mě můžete potkávat pod přezdívkou Zoidy.

Příspěvek 11.11.2007 19:59:05
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tohle ještě nejsou rendery pro SGO, ty budou až s ostatníma loděma EJF. Jinak větší verze jsou na indexu Scifi-meshes.com ;-)
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 13.11.2007 22:18:06
Mirra Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 673
Bydliště: Tlučná (u Plzně) / Mantichorské království
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zpětně jsem zaregistroval "novou" epizodu a zhltnul ji jedním dechem. Konečně se to rozjíždí. Musím přiznat, že i když pobyt v East Londonu byl originální, začínalo to trochu nudit...
Obrázek
Star Trek Atlantis vyšel Part VI 1x02
viewtopic.php?t=4621

Příspěvek 13.11.2007 23:36:20
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vidím, že co člověk, to názor :-)

Jinak, ve vydání Downfall, part 2 budete skrytou mít nečekanou novinku, která je svým stylem spíše jakoby od J.J. Abramse a snad ty aktivnější z vás navnadí ještě trochu více na S1,5...
Kromě toho budou hned po vydání E10 publikovány i detaily a spoilery pro všechny episody S1,5, výjma té poslední, kterou rozhodne soutěž.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 15.11.2007 01:06:10
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
S přijetím Samuelse do hlavního castu S1,5 a zřejmě Aricca do castu S2,0 a frekvencí výskytu Aricca tři nové podobizny.

Ivanovová (Lena Olin)
Obrázek

Aricco (Alex Nesic)
Obrázek

Samuels (Robert Wisden)
Obrázek
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 15.11.2007 14:48:09
Balial Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 820
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Wow, to se nevěděl že Ivanovová je až taková kost :D Na Samuelse se samozřejmě nejde netěšit. Arico mi příjde už trochu přebytečnej, ale budiž nevadí.
"Rozhodl jsem se, že si vypěstuju závislost. To jediný mě může zachránit před tím, abych si ustřelil palici." Kurt Cobain

Příspěvek 19.11.2007 20:15:50
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Další doplnění postav.

Mole
Obrázek

Ann
Obrázek

Murray
Obrázek

Dill
Obrázek

Dneska jsem přečetl děj Arany odehrávající se na PXcosi pro Downfall, part 2, doplnil nějaké drobnosti a musím říct, že se mi to velmi líbí :-D Já vím, jestli abych nadával, ale stejně.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 21.11.2007 16:41:05
Lotar Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 126
Bydliště: Bratislava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Uh, dúfam, že si nechcete vynahradiť, že ste minulý diel dokončili o deň skôr a tento naopak o deň posunúť ? :D
Internet je kopa hnoja a internetový prehliadač sú vidly, ktorými musíte ten hnoj prehadzovať a občas tam nájdete zlatý prsteň.

Obrázek
Stargate Odyssey

Příspěvek 21.11.2007 18:54:28
Kalen Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 104
Bydliště: Okres Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak Raynor se v poslední době vracívá domů docela pozdě, ale zatím se vždy večer objevil, takže epizoda snad výjde.
Obrázek
Obrázek

Příspěvek 21.11.2007 21:05:34
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Teď jsem přišel. Momentálně chybí jak autor, který měl E10 zkompletovat (ano, shodil jsem to na někoho), tak i ilustrace :-) Pokud se během čtyř hodin nic nezmění, hodím sem na omluvu kus scény a vydá se to jindy, doufám v zítřek.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 21.11.2007 23:23:49
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ano, bohužel, dnes episoda evidentně nevýjde. Příjměte jako náplast tedy prosím zatím úryvek jedné scény a něco navíc...

INT. ODYSSEY, CHODBA KE KOMUNIKAČNÍ MÍSTNOSTI

Záběr zezadu na Gummyho, jak vyrovnaně jde chodbou. Kamera jde za ním. Míjí zatáčku v chodbě a zahýbá do další chodby. Jde pomalu, nejistě, potí se. Okolo projde jeden z pilotů, otočí se za Gummym a zavolá na něho.

PILOT: Hej, Curtis!

Gummy se polekaně otočí.

GUMMY: Cože?!

PILOT: Už jen třicet minut, kam jdeš?

Gummy sekundu přemýšlí. Oblízne si rty a nervózně se usměje.

GUMMY: J-já musím ještě… Na můstek, probrat plán.

Pilot kývne.

PILOT: Jasně.

Otočí se a pokračuje v chůzi. Gummy chvilku jen tak stojí. Polkne a pokračuje v chůzi.
Střih, záběr zepředu na delší chodbu s několika poklopy, dva vojáci stojící až u kamery střeží poklop. Gummy vyjde zpoza rohu, asi 10 metrů od kamery. Přichází uličkou směrem k vojákům.
Střih na jeho tvář. Nevypadá vyrovnaně, jde pomalu a oblízne si znovu rty. Najednou se skoro zastaví, když spatří vojáky u poklopu.
Záběr na vojáky. Jde o Američany, drží pušky M1A4 a mají na rameni americkou vlaječku, jeden z nich je černoch. Ti se na něho podívají.

VOJÁK1: Pane, co potřebujete?

Záběr na nervózního Gummyho.

GUMMY: Vojíne, potřebuji mluvit s důstojníkem Morrisem. Je uvnitř?

Druhý voják se otočí směrem k poklopu a nahlédne do komunikační místnosti.
Záběr na Gummyho, jak založí ruce na prsa.
Detailní záběr jak zajede rukou pod kombinézu.
Druhý detailní záběr, jak voják drží prst na spoušti svojí pušky. Záběr se oddálí a voják vykoukne z místnosti.

VOJÁK2: Morris je uvnitř, máte jít za ním.

Gummy popojde k poklopu, podívá se na jednoho z vojáků. Oba jsou vyšší než on.

GUMMY (nervózně): Vy jste Američani?

Druhý voják kývne na americkou vlaječku na svém rameni.

VOJÁK2 (pohrdavě): Vypadá tohle jako americká vlajka?

Gummy bez odpovědi otevře poklop a vejde dovnitř.
Střih, Gummy vchází do menší místnosti plné radiopřijímačů, počítačů a dalších zařízení. Na konci místnosti je druhý poklop. Morris sedí na otočném křesle, otočí se ke Gummymu a vstane od jednoho z počítačů a sundá si sluchátka.
Gummy za sebou zavře poklop.

MORRIS (překvapeně): Poručíku, potřebujete něco?

GUMMY: Vlastně jo… Potřebuju si zavolat.

Morris se usměje.

MORRIS (nevážně): To asi nepůjde.

Detailní záběr jak Morris sahá rukou za svoje záda. Něco hledá.
Střih na Gummyho obličej. Nečeká.


A tou dobou jinde...
INT. ORIJSKÁ LOĎ NA P5P-818 – MŮSTEK

Liu vstává od počítače napojeného na rozbité zařízení a monitory můstku, za oknem září podivné světlo zapadajícího modrého slunce. U okna stojí i jeden z výsadkářů a pozoruje dalekohledem tábor.
Liu si stoupne a unaveně se protáhne, vyniknou při to její křivky. Voják se na ni podívá, a popojde doprostřed místnosti, poznáme v něm vojína Gordona Gentla, z Griffithovy čety.

GENTLE: Dostala jste z toho něco?

Liu se na něho s neutrálním zájmem podívá.

LIU (gestikuluje): Deníky nejsou datované, takže zatím jen reporty z bitev války a zásobovacích misí.

GENTLE: Nůůdá.

LIU (kývne): Musím to srovnávat s našima zprávama. Copak jsem historik, abych si to pamatovala? (pauza) A co se děje venku, v táboře duchů?

GENTLE: Běžný provoz, pořád nosí nějaké bedny z podzemního čehosi do jednoho ze stanů.

LIU (znuděně): Hmm.

GENTLE: Medvěd nám říkal, že prej si máme venku dávat pozor, že ti Goa'uldi nebo Ori nebo kdo to vlastně je, že nejsou už tak hloupí.

LIU (učitelsky): Vlastně si říkají Hegemonie, slyšela jsem to, když jsem byla na Dakaře. (pauza) Jsou to zbytky armád Ori, které se nevzdaly, asi vedené nějakou novou frakcí hadů…

Záběr zboku, lehce z úhlu. Chvilka ticha, oba se dívají tak nějak bokem. Vypadá to divně.

GENTLE (chápe): Jo. (pauza) Co si myslíš o těch našich, tam…?

Liu se koketně opře o Priorovo křeslo.

LIU: Mě už by nic nepřekvapilo.

GENTLE: Já bych odsud hlavně nejraději co nejrychleji vypadl. Smrdí to tu hřbitovem – loď plná mrtvol, co ji kdosi neznámý sestřelil.

Liu se zarazí.

LIU: To nezní moc jako od hrdinského vojáka.

Gordon udělá nějakou pesimistickou grimasu.

GENTLE: Já nejsem voják, jsem odvedenec. (pauza) Nejsem ani moc hrdina, co?

Liu se na něho usměje.

LIU: Nemáš se za co stydět, já jsem stejná…

Otočí se zády ke Gordonovi a sklopí oči.

LIU (potichu pro sebe): …Srabe.

Do místnosti vstupuje vojín Shelltonová, se kterou se Liu už trochu zná.

SHELLTONOVÁ: Griffith po obou chce hlášení. (na Gordona) Aktivita v táboře?

GENTLE: Rozhodně nosí nějaké bedny do jednoho z těch stanů uprostřed. Kdyby chtěl znát můj názor, hodil bych tam atomovku a utíkal.

SHELLTONOVÁ (ironicky): V tomhle pořadí?

Gordon znejistí.

GENTLE: Pravda…

LIU (na Shelltonovou): Z databáze se mi nepodařilo zjistit o moc více, než že tahle toaletka létala ve válce, ale o její misi tady zatím nic.

SHELLTONOVÁ: Kopie?

LIU: Proti zkopírování je to chráněné.

GENTLE (mimo záběr): Ale blbost, ochranu se vždy podaří prolomit.

Nevěnují mu pozornost.

SHELLTONOVÁ: Tak se snažte oba dále, zbývá už jen několik hodin.


Pro chytré z lavičky, po kliknutí větší obrázek.
Obrázek
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 22.11.2007 01:08:19
Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pěkný - už se dosti těšim :)

Jináč nejsou někerý (dost z nich) ty antický písmenka hlavnou dolu ?
Obrázek

Příspěvek 22.11.2007 09:00:54
Edicius Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 159
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
podle me jsou, jestli ale nema on jinou abecedu nez mi. Odkud jsi ji stahl?

Příspěvek 22.11.2007 09:56:50
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je to normální antický font, některý hlavou dolů jsou, což má svůj důvod, který pochopíte až E10...
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na Stargate Odyssey

cron