Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Babylon 5 Babylon 5 The Lost Tales

Babylon 5 The Lost Tales

Sci-fi seriál o vesmírné stanici, která byla poslední nadějí na mír

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 28.7.2007 20:13:22
JumpER.ic Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 161
Bydliště: Terra Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak schválně kolik z nás fanoušků starého dobrého B5 ještě zbylo a chodí na tohle fórum :)
Film má sice vyjít v regionu 1 až 31. července, ale já to nevydržel a hned jak jsem na něj narazil (úplně náhodou :) ) dychtivě jsem po něm plný očekávání sáhl ... a tak to mám za sebou :D

Zajímalo by mě jestli je ještě někdo kdo už TLT viděl a taky názory na něj.

Moje pocity jsou smíšené, ale převážně pozitivní, film mě mile překvapil, CGI je na úžasné úrovni, takhle jsem si B5 před lety ani nedokázal představit, ale současně jsem si ho tak přál... k příběhu nechci zatím spoilovat, uvidím jestli se nejdřív někdo ozve :) ...
Jak říkal Bruce Boxleitner na konci "Babylon 5 is the place of beginnings and endings..." a já plně souhlasím, mě osobně film přišel jako začátek, nevím, jestli je to dobře nebo ne, protože se možná už žádného příběhu z B5 nedočkáme, ale mám z toho dobrý pocit...

Příspěvek 28.7.2007 20:28:53
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Počkej, to už jsi ho viděl? Už je? To jsi ho stáhl? Můžeš mi napsat do pošty?

Těším se na to jako malá, ale na lapiduchu se jenom nadšeně baví a odkaz nikdo nedá :oops:
B5 je jeden z nejlepších a nejpropracovanějších seriálů. Pět sérií, během nichž se neodlepím od židle!
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 28.7.2007 20:38:17
JumpER.ic Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 161
Bydliště: Terra Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak přece někdo :)

2 Klenotka: SZ odeslána

Kdyby byl zájem můžu to někam uploadnout, ale určitě ať s tím nikdo nezačíná jako s prvním filmem :) .. i přesto že se tam vyskytuje pár herců z SG jako Teryl Rothery :D a i (o němž jsem dopředu nevěděl) Craig Veroni

Příspěvek 28.7.2007 21:10:17
zavosek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 108
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ja chci takyl inky urcite..je to dvdrip nebo...?

a co titulky mas na to..

od roku 2001 kdy byl natrocen posledni film legenda o rengeres..cekam na dalsi film vecnost a jestli mas ted ten novy tak sem snim!!
i love scifi my favourite serials are:
1:sg-1 & sga
2.farscape
3.battlestar galactica
4:firefly a 4400
5.futurama
6.babylon 5 & heroes
7.eureka
8.jericho
9.andromeda

Příspěvek 28.7.2007 21:15:49
JumpER.ic Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 161
Bydliště: Terra Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je to DVD rip, kvalita je fakt pěkná a to jsem zatížený na HD :) taky to bude tím že film má jen okolo 90 minut .. no s titulkama nevím, spíš bych někomu pomohl, než je celé vytvořil.

2 zavosek:poslal jsem ti SZ

Příspěvek 28.7.2007 21:18:15
Omoroca Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 4
Bydliště: Br
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pani lidi, poslete mi prosim www kde o tom neco najdu pripadne linka na stahnuti :)

Lenier
Omoroca :)

Příspěvek 28.7.2007 21:22:08
JumpER.ic Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 161
Bydliště: Terra Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no pokud myslíš jen o filmu, což podle podpisu usuzuji že asi víš o čem je řeč :) tak na

http://en.wikipedia.org/wiki/Babylon_5:_The_Lost_Tales


Link na stažení jsem ti poslal přes SZ

Příspěvek 28.7.2007 21:27:47
zavosek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 108
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
JumpER.ic píše:
Je to DVD rip, kvalita je fakt pěkná a to jsem zatížený na HD :) taky to bude tím že film má jen okolo 90 minut .. no s titulkama nevím, spíš bych někomu pomohl, než je celé vytvořil.

2 zavosek:poslal jsem ti SZ


oki diky za torent alepres torrent mi nejde stahovat jinak z ftp p2p siti nebo http vpoho ale torent nejde..jestli to muzes treba uploadovat na rapid nebo..

a ty ses dival bez titulku?no ja bych to bez nich nedal...
i love scifi my favourite serials are:
1:sg-1 & sga
2.farscape
3.battlestar galactica
4:firefly a 4400
5.futurama
6.babylon 5 & heroes
7.eureka
8.jericho
9.andromeda

B5

Příspěvek 28.7.2007 21:51:13
Omoroca Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 4
Bydliště: Br
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ale co me zarazi, tak jsem kdysi zachytil info o B5 TMOS The memory of Shadows, to asi nenatocili ze?
Omoroca :)

Příspěvek 28.7.2007 21:54:25
zavosek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 108
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Omoroca píše:
Ale co me zarazi, tak jsem kdysi zachytil info o B5 TMOS The memory of Shadows, to asi nenatocili ze?


pameti na stiny?,to urcite neni..max je to nazev nejakeho dilu...ale taky myslim ze ne..mam to doma komplet jak serial tak filmy tak spin off crusade..ale zadny memory of shadows nic...
i love scifi my favourite serials are:
1:sg-1 & sga
2.farscape
3.battlestar galactica
4:firefly a 4400
5.futurama
6.babylon 5 & heroes
7.eureka
8.jericho
9.andromeda

Příspěvek 28.7.2007 21:54:58
JumpER.ic Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 161
Bydliště: Terra Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
TMoS nakonec padl bohužel, zápletka se Stíny mohla být zajímavá, v TLT o nich není ani vidu ani slechu, je to zvláštní :)

Zítra to hodím na rapid, ale asi až někdy večer jak přijdu z práce
Mám možnost pak upnout i soundtrack kdyby byl zájem
Obrázek

Příspěvek 28.7.2007 21:57:59
zavosek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 108
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
OKI BUDU SE TESIT... ost k TLT..jj mam doma taky vsechny ost..co vysly takze urcite..

nevi nekdo o ost k legends of rengeres a call of army?

ty nemam pre kdyz sem to schanel nevysly..
i love scifi my favourite serials are:
1:sg-1 & sga
2.farscape
3.battlestar galactica
4:firefly a 4400
5.futurama
6.babylon 5 & heroes
7.eureka
8.jericho
9.andromeda

Příspěvek 28.7.2007 23:09:39
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já mám všechny filmy B5, ale ještě všechny jsem je ještě neviděla, bohužel. Ke stažení nevím, jestli jsou, mně je vypálil známý.

Titulky? Zkus titulky.com, ale silně pochybuju, že už budou, když to teprve vyšlo. Já titulky nepotřebuju, takže když se mě někdo na ně zeptá, tak nikdy nevím :)

Ani netuším, jestli jsou na celý seriál nebo jestli existují jenom slovenské. Nějaké české jsem našla, když jsem je hledala pro McBeck a spol., ale byly dost děsné, tak jsem je po první epizodě vypnula.

Nevím, čím to je, ale dneska mi celý den zní v hlavě Sheridan a jeho "so get out of our galaxy"...že by předtucha? :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 28.7.2007 23:15:20
zavosek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 108
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no tak ja to uz videl vse a 2x dokonce...nejlepsi je stejnak u 5 serie..jak dou na zacatku titulky...if you go on zhadum you will die..

nebo v treba legenda o renegeres... we live fot the one we die for the one..tyhle 2 si rikam kazdej den!!


a nerika jeste neco i navic u toho vypadnete z nasi galaxie??

EDIT: Necituj příspěvek hned nad tebou, je to zbytečné. Pomeranc
i love scifi my favourite serials are:
1:sg-1 & sga
2.farscape
3.battlestar galactica
4:firefly a 4400
5.futurama
6.babylon 5 & heroes
7.eureka
8.jericho
9.andromeda

Příspěvek 28.7.2007 23:21:12
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Myslím, že tam je "get the hell out of our galaxy" :D

Osobně se mi znělka k 5. sérii moc nelíbí. Ona i ta první půlka 5. série je trochu slabší.
Mám nejradši asi 3. sérii. Ale líbí se mi, jak je každý rok mění podle vývoje situace..a. že se ta situace sakra v každé epizodě mění, ani nestihneš popadnout dech :D Nejlepší je to "Babylon 5 was our last best hope for peace...it failed"...a do toho pak ta hudba. Prostě mňamka :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 28.7.2007 23:27:28
vlado1237

Odpovědět s citací
 
to JumpER.ic : mohol by si my poslat link alebo torrnet na tento film pls. :)

Příspěvek 29.7.2007 11:14:59
Foxlord Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 43
Bydliště: Brtníky
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kdyby taky raci vypustili zbytek crusadu.

Ale na dalsi film bych se taky koukl.
Sic vis pacem, para bellum.

Příspěvek 29.7.2007 11:29:04
zavosek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 108
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Klenotka píše:
Myslím, že tam je "get the hell out of our galaxy" :D

Osobně se mi znělka k 5. sérii moc nelíbí. Ona i ta první půlka 5. série je trochu slabší.
Mám nejradši asi 3. sérii. Ale líbí se mi, jak je každý rok mění podle vývoje situace..a. že se ta situace sakra v každé epizodě mění, ani nestihneš popadnout dech :D Nejlepší je to "Babylon 5 was our last best hope for peace...it failed"...a do toho pak ta hudba. Prostě mňamka :D


tak melodie v titulcich na 5 serii je nejlepsi co byla nahrana pro serial babylon 5!nema chybu..a jeste sou do toho dobry ty slova Koshe

me se nejmin libila 1 serie..byla takova zahrivaci,ale 3+4 nejlepsi valka se stiny atd...

skoda ze 2 serie ma zatim malo cz titulku




Foxlord píše:
Kdyby taky raci vypustili zbytek crusadu.

Ale na dalsi film bych se taky koukl.


no to by museli natocit...ale chtel bych taky vedet jak najdou lek atd..
i love scifi my favourite serials are:
1:sg-1 & sga
2.farscape
3.battlestar galactica
4:firefly a 4400
5.futurama
6.babylon 5 & heroes
7.eureka
8.jericho
9.andromeda

Příspěvek 29.7.2007 13:50:48
Markus Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 768
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
České titulky už jsou kompletní i ke druhé sérii na této adrese:

http://titulky.babylon5.sk


Jinak už se na tenhle film těším, ale ještě musím počkat na titulky, protože bych z toho v angličtině nic neměl...

Příspěvek 29.7.2007 17:22:49
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já být tebou, tak s tím ještě počkám. Sespoiluješ si tak celý zbytek B5. Nebo už jsi to taky viděl celé?
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 29.7.2007 17:37:38
JumpER.ic Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 161
Bydliště: Terra Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
zavosek: nn, soudtracky k těm dvěma filmům nevyšly, tady je seznam:

http://www.earthtone.com/action.lasso?-response=/2001/sub/SIR/b5/index.html&-nothing


Souhlasím s Klenotkou, pátá série už byla slabší, ale stejně se mi líbila ta myšlenka nově vybudované aliance, takže jsem vždycky půl série kdy se toho moc neděje ohromen (a znělka je vážně pěkná, no to jsou všechny :) )
A proč píšu "vždycky ohromen"? Protože tenhle seriál znám od dětství, vyrostl jsem na něm a přesto mě vůbec neomrzel, má prostě kouzlo které umí vždy překvapit. :wink:

A taky Babylon 5 určitě není seriál kde byste mohli přeskakovat díly nebo zkouknout některý dřív, hodně byste si zkazili.
Obrázek

Příspěvek 29.7.2007 18:00:46
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem vyrostla na ST: TNG, ta mě přivedla ke sci-fi :wink:

Jinak slabší jsem myslela první půlku, kdy je tam to viktoriánské pako. Druhá půlka je hodně silná, hlavně pro Londa a H´Kara...vlastně pro všechny. Dokonce jednu epizodu napsal můj oblíbenec Neil Gaiman (tu s těmi duchy).
Ta Alliance je rozhodně zajímavý nápad. Ale 5. série je hlavně po obrovské jízdě těmi třemi sériemi před tím prudké zpomalení. To mi ale nebránilo, abych u půlky epizod zase neřvala jak želva :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 29.7.2007 18:07:52
JumpER.ic Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 161
Bydliště: Terra Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pátá série je taková volnější, ale to se mi i na ní líbí, velké problémy jsou vyřešené a teď je na čem stavět, Londo s G'Karem jsou úplně skvělý, tomu se říká vývoj postav, je to nečekané, ale přitom samozřejmé, moc se mi jejich vztah líbí a ftípek s Rebo a Zooty s Flarnem z toho jsem se smál ještě dlouho :D
Obrázek

Příspěvek 29.7.2007 18:09:17
Markus Chief Master Sergeant
Chief Master Sergeant

Příspěvky: 768
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka: Já už jsem to viděl celé. Dvakrát. :) Jednou s titulky a jednou se slovenským dabingem. Překlad sice místy vázl, ale dabéři byli perfektní. Filmy už jsem taky viděl všechny až na Řeku duší. To jsem po dvaceti minutách vypnul a sbírám odvahu se na to dodívat. :) Na TLT se moc těším, ale uvítal bych příběh o Garibaldim. To je můj oblíbenec a prý ho vyškrtli, protože jeho příběh byl moc náročný na efekty. No pokud tohle dílo bude úspěšné, tak se snad dočkám i toho příběhu o Michaelovi... :)

Příspěvek 29.7.2007 18:17:00
JumpER.ic Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 161
Bydliště: Terra Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak člověk nemá s kým o tom mluvit a zkusí to na fóru kde je už pár let a ono je vážně tolik znalých :D ...

Souhlasím, slovenský dabing byl možná na pár nesrovnalostí super, v něm jsem viděl B5 poprvé a hlasy jim opravdu seděli.
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na Babylon 5

cron