Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Babylon 5 Babylon 5 najlepsia postava v seriali

Babylon 5 najlepsia postava v seriali

Sci-fi seriál o vesmírné stanici, která byla poslední nadějí na mír

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Ktora postava sa vam v tomto seriali najviac pacila ?????

John J. Sheridan
8
16%
Michael Alfredo Garibaldi
7
14%
Londo Mollari
9
18%
Delenn
2
4%
G'Kar
7
14%
Dr. Stephen Franklin
0
Žádná hlasování
Vir Cotto
2
4%
Lennier
1
2%
Susan Ivanovová
5
10%
Marcus Cole
4
8%
Morden
2
4%
Kosh Naranek
3
6%
 
Celkem hlasů : 50

lord diablo Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 302
Bydliště: Nox , Mimbar
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pre mna jednoznacne velvyslanec kosh
Peace is beautiful and nox forever



Obrázek

Příspěvek 15.6.2008 14:53:02
Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jakotože v možnostech chybí Jeffrey Sinclair? :evil: :)

Příspěvek 15.6.2008 14:55:29
lord diablo Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 302
Bydliště: Nox , Mimbar
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mal som ich tam viac vlade ale pisalo ze tolko moznosti tam nemoze byt takze klud

///ano sinclair bol tiez trieda
Peace is beautiful and nox forever



Obrázek

Příspěvek 15.6.2008 15:15:18
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Možná, kdybys tam nedával toho Mordena, který rozhodně nebyl hlavní postava, tak by se ti tam ten Jeffrey "zvládnu všechny padouchy sám levou zadní" Sinclair vešel :)
Mně osobně netrápí, nikdy mi k srdci nepřirostl.

U B5 je těžké volit. Dala jsem Sheridana, protože je to prostě ten typ velitele, za kterým by člověk šel i do pekla. Navíc s Delenn tvořili nádherný pár.
Jinak Londo, G´Kar, Susan, Marcus, Garibaldi...těžko vybrat.

A btw., tu "Delennovou" jsem zkrátila na Delenn...to s tím -ová je otřesné. :?
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 15.6.2008 15:22:14
Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dal jsem Sheridana,protože... Sheridan.
A pak pan Morden. Je neuvěřitelný, jak to Ed Wasser zahrál :)
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

Příspěvek 15.6.2008 15:32:07
lord diablo Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 302
Bydliště: Nox , Mimbar
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Klenotka viem vsimol som si /a dakujem zato ze ste hlasovali
Peace is beautiful and nox forever



Obrázek

Příspěvek 15.6.2008 17:56:09
Anijsha Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 677
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
En ten týky dva špalíky... Heh, vybrat u B5 nej postavu je skara obtížné, nejraději bych dala všechny :D Ale nakonec jsem dala Sjuzočku :). ta mi s Marcusem přirostla pořádně k srdci.
Mám z toho špatný pocit...
Obrázek
Sbor je matka, sbor je otec.
----Reklama----
Anijshino vidderské okénko

Příspěvek 15.6.2008 20:09:14
Balial Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 820
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Musel sem dát Londa. V jádru dobrý člověk co naseká pár špatných chyb, za které potomplatí po zbytek života, skvěle napsaný tragický hrdina. Jeho vztah s G´karem bylo to nejlepší, co sem ve scifi kdy viděl, a dojímalo mě jak moc se později snažil napravit svoje chyby. A jeho konec, kdy zemře aby jeho národ přežil, je prostě doják. Jestli někdo četl Centauri Trilogy tak ví...
"Rozhodl jsem se, že si vypěstuju závislost. To jediný mě může zachránit před tím, abych si ustřelil palici." Kurt Cobain

Příspěvek 15.6.2008 20:55:04
Blanca Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 365
Bydliště: Chuck Republic ;-)
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Chybí ti tam jedna možnost: VŠECHNY!!!
Prostě v B5 není nejlepší a nejhorší postava. Všechny jsou skvělé a kdyby jen jediná chyběla, už by to neby Babylon 5.

P.S.: Delenn je totiž křestní jméno. Příjmení by muselo být MIR (celým jménem jí říkali Delenn of the family Mir)
"I used to think it is terrible that life is so unfair. But then I realized - wouldn't it be much worse if life is fair and all those terrible things are happening to us because we actually deserve them?"

Příspěvek 15.6.2008 20:59:16
Tillion Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1819
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Obsahuje spoilery komplet na celý seriál.

Toto je spoiler!!!:
Já bych řekl, že nejlepší postava Babylonu 5 je Babylon 5. Stal se za těch pět let živoucím organismem, památníkem velkých vítězství, mírových dohod a hrdinských činů. Jak bylo řečeno, když od někud odcházíte, část vás zůstává. Je to jako byste to místo nikdy neopustili. Babylon 5 nejde opustit. Je v něm zaznamenán nespočet životních příběhů, činů, událostí a okamžiků. Okamžik dokonalé krásy. Babylon 5 byla poslední ze stanic Babylon. Nikdy nebude další. O to víc bude chybět lidem jako my.
FLASH
IF YOU LOVE
WOOKIES

Příspěvek 15.6.2008 21:23:35
Linn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 321
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Krátká omluva za délku. Já to stručně neumím... :oops:

Já si zahlasovala pro Delenn. Už jsem o tom párkrát přemýšlela, protože vybrat nejoblíbenější postavu v Babylonu je téměř nadlidský úkol (alespoň pro mě ;)). Když se ona objevila na scéně, tak to vždycky stálo za to a jakmile se k ní přidal ještě Sherridan, tak to u mě nutně vyvolalo úsměv. Ty dva jsou spolu prostě dokonalí :D A jak už jsem párkrát zmínila, asi nejradši mám z celého B5 scénu
Toto je spoiler!!!:
kdy se Babylon odtrhne od Země. Když se proti sobě poprvé postavily pozemské křižníky. To mě prostě vzalo... a když se tam pak objevila Delenn s minbarskou flotilou, zase u mě nastoupil ten přitroublý úsměv :D A její krátký, ale zcela jasný proslov mě dostal.

Ale ráda mám všechny postavy, snad s vyjímkou Byrona... na tom chlápkovi je něco, co... Errr... :twisted:

Londo s G'Karem ušli v průběhu těch pěti let snad největší kus cesty a jejich obliba měla kolísavou tendenci, ale ve výsledku je prostě nelze nemilovat. Susan a Marcus dokázali vnést do vážných až tragických celků jiskru legrace (dává to vůbec smysl? :lol:). John, to je můj osobní hrdina, o něm bych mohla mluvit dlouho, dlouho, předlouho a nikomu by se to nechtělo číst a nejspíš by to ani ne vždy dávalo smysl :D Pan Morden měl taky své kouzlo, třebaže záporák každým coulem, přirostl k srdci. Kosh, dokonale tajemná postava, která přesto, že ztvárněna pouhým skafandrem a lehce zastřeným hlasem, dokázala bez problémů získat mé sympatie. Jeffrey Sinclair, heroismus z něj přímo odkapával, ale stejně jsem ho měla ráda a prvních pár dílů druhé série jsem ho dost postrádala. Garibaldi a Franklin, vydrželi celých pět let a bez nich by to nebylo ono. Každý měl své "issues", ale ti dva byli takovou duší Babylonu, hlavně pak Michael. Vir a Lennier, neměli to vždy jednoduché, asi nejlíp to vystihuje ta scéna u baru, kdy se spolu sejdou a krátký rozhovor zakončí "tak zase zítra ve stejnou dobu" (nebo tak nějak) ;)

Snad jsem na nikoho nezapomněla. Závěr je jasný, mám je ráda všechny :D Snad se mi podařilo vyhnout nějakému velkému spoilerování :oops:

EDIT: Já zapomněla na Bestera! Jak se mi to mohlo stát? Vyčerpání, únava, nesoustředěnost... snad. Ale rozhodně do výčtu patří ;) (a taky Lyta, Talia, Zack, Lorien a koneckonců i Elizabeth, ách bože! :oops:)
Naposledy upravil Linn dne 15.6.2008 21:59:00, celkově upraveno 1
- Linn doporučuje -
Chuck | Castle | Sanctuary | Dollhouse | Californication

Příspěvek 15.6.2008 21:49:50
lord diablo Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 302
Bydliště: Nox , Mimbar
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dakujem vam vsetkym ze ste hlasovali

Blanca- tuto moznost somnedalpac uz viacmoznosti dat neslo

Ked pride cas urobime si anketku o 2naj postavuv babylone aby vam nebolo luto niektorych postav ktore ste umiestnili na 2 miesto
Peace is beautiful and nox forever



Obrázek

fafča Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 4
Bydliště: Bor
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jelikož tu není uveden Zathras,, vyhrává u mě Sheridan... :bye:
Obrázek

Geser Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1570
Bydliště: City of Landing, Manticore
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A který Zathras? :D
The year is 2258, the name of the place is Babylon 5.
Obrázek

I love it when a plan comes together!

fafča Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 4
Bydliště: Bor
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
haha, asi všech deset
Obrázek

Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já hlasoval pro Londa. Postava s asi největším vývojem v seriálu a ke konci mi ho bylo opravdu hodně líto. Jinak ještě jsem se rozhodoval nad panem ??? Mordenem, jelikož skvělých záporáků je pomálu a tohle je jedna z těch vyjímek.
ADRIC WILL FALL

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Sakra koho jen vybrat? :D
každá hlavní postava má něco do sebe :D
máme tu Delenn a její "smysl" pro smrt :D to jak se otočila proti lodi Dragů nebo jak přiletěla zachránit B5 a to vše s kamennou tváří.
Londo a Vir to je taky kapitola sama pro sebe stejně tak jako každá postava v B5

prostě těžko vyzdvihnout jen jednu postavu a proto nehlasuji ;)

SG (na které jsem stejně jako většina tu vyrostl) by se měla co učit :)
Naposledy upravil Dragon dne 20.3.2010 13:21:44, celkově upraveno 1
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Fancipal Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 550
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Císař Londo Molari zvítezil o fous před G´Karem. Jinak mezi další oblíbené postavy počítám Bestera, Lytu a Garibaldiho.
"Don't make people into heroes, John. Heroes don't exist, and if they did, I wouldn't be one of them."
Sherlock Holmes

St0rm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2366
Bydliště: Studénka
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No taky si zahlasuju :) a naprosto suverénně G´Kar. Sheridan je sice Sheridan a mám ho rád, ale G´Kar mě fascinoval od prvního do posledního dílu. A v katastrofálním Legend of Rangers se na něj jediného dalo dívat :)

Puk Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2007
Bydliště: Košice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Je ťažké si vybrať, ale u mňa zvíťazil Garibaldi (pracant, stratég a priateľ). :)
A ak by bola možnosť Všetci s kľudným svedomím by som ju zaškrtol. :yes:
:heat: :bye:

samo1995 Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 185
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jednoznačne G-kar. Narni sú proste best. A potom mám hrozne rád Delenovú :D Ale som ešte len v tretej sérii takže možno ešte zmením názor.

P.S. Neznášam toho s tými čiernymi vlasmi... Ani na meno mu neviem prísť. Vôbec do B5 nezapadá :D Šak vy viete koho myslím. Toho zarasteného
Jaffský vtip
Hadí, Horův a Sethův strážce se sejdou na neutrální planetě. Chvilka napětí. Hadímu strážci žhnou oči, Horovu strážci se leskne zobák. A Sethovu teče z nosu.
[b]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Babylon 5

cron