Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Stargate Stargate Universe Odkazy Stargate Universe na Facebooku

Stargate Universe na Facebooku

zajímavé webové odkazy týkající se informací či downloadů

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 04.8.2009 14:33:35
letec Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 2
Bydliště: atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Připojte se k fanouškum Stargate Universe na Facebooku. Stránka Stargate Universe CZ-SK je pravidelně aktualizována a informace se zde dovíte mezi prvníma ;)

připojte se :)
http://www.facebook.com/home.php#/pages/Stargate-Universe-CZ-SK/100532639205?ref=ts

JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
I SGAP žije největším žroutem času :lol: ještě, že je tam tolik fandů, ale z hecu jsem se připojil :lol: i když na FB už skoro nechodím :lol:
Obrázek

Etin Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 79
Bydliště: Orion
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Osobně doufám, že facebooku vyhořej servery, zálohy záhadně zmizej a konečně to celý zmizí :wall: Nebudu se tajit tím, že facebookem pohrdám :D
Až do úplného zblbnutí... ;)

Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Etin: Já také :D

Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak si to užijte. Mě vždycky pobaví, jak lidi, co jsou registrovaní na nějakém specializovaném webu a sedí půl dne a ICQ pohrdají FCB, to je jako když ten Rom u nás nadával černochovi do negrů... :lol:
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Foo Fighter Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1086
Bydliště: Senica, SR
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:D:D Nice

Etin, Daedalus: Môžem vedieť dôvod? :) A nikto vás tam chodiť nenúti..

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Foo Fighter: Odhadnul bych to na nějakou variantu "nepochopil jsem/je to blbost" :-D
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

Foo Fighter Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1086
Bydliště: Senica, SR
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Facebook sa mi narozdiel od podobných sietí páči preto, lebo si tam píšem len s ľuďmi, ktorých osobne poznám, pre mňa je to niečo ako vylepšené icq. Plus si tam môžem pozrieť fotky, videá a podobné veci, čo tam dali moji kamoši.
Tiež som najprv hovoril, že je to blbosť a nebudem sa tam registrovať, lenže keď ma kamarát dokopal k tomu, aby som sa zaregistroval, tak sa mi to začalo páčiť.

Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
On je FCB docela dost zmedializovaný, když o tom všude čteš, tak to může působit, že je to nový mesiáš, nebo tak něco. Co je samozřejmě kravina. Je to prostě sofistikovanější variace ICQ, která do sebe přidává i další funkce, takže nemusím používat deset různých programů, jeden na komunikaci, jiný na posílání fotek atd.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Přidávat se to fanouškovské skupiny ještě než jsem viděl jedinou epizodu? hmm to fakt ne :D
Obrázek

JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
FCB vládne světu... :lol:

Btw přes ICQ jde taky posílat hudba, videa atd. :P dokonce jsem přes to posílal několika GB soubory během pár minut :lol:

Mně osobně se tam nejvíc líbili ty kvízy, ale to mě bavilo, když jsem se nudil ve škole v lavici... když mám po škole, tak už tam ani nechodím :lol:
Obrázek

Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A ono jde snad před ICQ posílat videa hromadně?

Co je pohodlnější? Uploadnu 50 fotek s padesáti lidmi na FCB a všichni je můžou vidět kdy chtějí nebo nechtějí a kdykoliv je tam najdu, přitom je ale (narozdíl od nějakého chatu) neuvidí nikdo jiný. Práce na 5 minut.
Nebo budu posílat padesáti lidem těhle 50 fotek, bude to trvat desetinásobek času za předpokladu, že jsou vůbec všichni online, zabere to v kompu vzácné místo, na fotky si většina lidí ani nevzpomene pokud je po čase budou chtít najít. Práce na týden.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

JuRas Uživatelský avatar
Natrvalo vypovězený uživatel
Natrvalo vypovězený uživatel

Příspěvky: 1821
Bydliště: Království Komety
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Heleď, já mám ICQ, MSN, FCB, Libko atd. takže mi tu nemluv, co je co... já to moc dobře vím a vím, že je FCB lepší jak ICQ, i když ke komunikaci je rychlejší ICQ...

Pokud máš dobrej net, tak můžeš poslat klidně 50lidem 50 věcí po ICQ :wink:
Obrázek

Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ano, tak pokud máš dobrý vrtulník a dost sluhů, není problém těm lidem doručit ty fotky na papíře, ale já mluvím o tom, co je jednodušší.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

letec Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 2
Bydliště: atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Raynor píše:
Ano, tak pokud máš dobrý vrtulník a dost sluhů, není problém těm lidem doručit ty fotky na papíře, ale já mluvím o tom, co je jednodušší.

mě by stačilo bohatě mít vůbec nějaký vrtulník .... někdy ale stačí i holub :lol:

Sentello Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 130
Bydliště: Kladno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
facebook ? co to je ? to jako kdyz se tam pripojim tak mi budou knihou obijet oblicej ? :)
Jaffský vtip: Hadí, Horův a Sethův strážce se sejdou na neutrální planetě. Okamžik napětí.
Hadímu strážci žhnou oči.
Horovu strážci se leskne zobák.
A Sethovu strážci teče z nosu.
Obrázek

Qui-Gon Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 257
Bydliště: Země
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
letec: Zelenka by tě měl rád. :D
Vědět málo je nebezpečné.
Vědět mnoho také.

-Albert Einstein

ivimila Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 118
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Na facebooku nejsem a určitě být nechci, ale založil jsem si fake profil, protože matka chtěla zjistit něco o jednom člověku co udělal pár špatnejch věcí. Sám taky s úsměvem sleduju, jak lidi dávaj na internet osobní údaje a vůbec jim to nepříjde divný. Po dvou dnech od ukázání facebooku matce příjdu ze školy a najednou vidim jak háže fotky rodiny na facebook..... :rflmao:

Nemá to pro mě význam, když od někoho něco potřebuju tak mam na něj icq, fotky na net dávat fakt nechci, osobní údaje též

Co absolutně nechápu je to, jak se facebook dokázal dostat během roku a půl (přibližně) úplně všude, je to jak nemoc

A navíc to úplně kazí dojem o lidech, stačí najet na jakýkoliv profil a hned vidím v jaký skupině ten dotyčnej je a pokud tam vidím skupinu "nesnášim školu" nebo "chceme anarchii" tak okamžitě vím, co si o něm mam myslet

Odpůrce FB nejsem, jen se mi nelíbí, jak ho někteří lidé vášnivě využívají ("skupiny ála pojďme se rozrůstat, jako by nám to k něčemu bylo" nebo "všichni musí vědět, že jsem zrovna na záchodě".......), příjde mi, jako by se s příchodem sociálních sítí zvětšila průměrná demence (především vztahovačnost) :rflmao:

CZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No nevim, nevim, já ty skupiny beru s nadhledem. Jinak proti facebooku nic nemám, dá se tam dobře pokecat s lidma, který jinak vidim jednou za rok, takže mi příde dobrej.
Airsoft team: 1st Battalion 3rd Marines

Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ivimila: spíš máš hodně dementní okolí. Opravdu záleží na lidech. Já osobně si nepřidávám lidi, který jsem neviděl a neznám je, nejsem dement. Takže člověku, kterýho znám od 6ti let klidně těch pár údajů (jako jméno, datum narození + fotky z akcí atd.) klidně poskytnu...

Skupiny typu: rozrosteme se nebo najde se tu 100 000 Moravanů atd. to jsou skupiny jenom, aby vydělávaly majitelovi. Takhle se na FB dá vydělávat docela dobře, stačí mít dobrou myšlenku na název skupiny :D

A vsadím se, že kdyby tě někdo k tomu FB donutil a ty si se tomu začla věnovat, tak se do těch skupin (alespoň těch typu: nesnáším školu) přidáš taky ;)
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

maxwell skywalker Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 137
Bydliště: Kurviná
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
SE třeba z FB poserte zde někteří. Vyzkoušel jsem a děkuji, nechci. Ztráta času. Zlatý Twitter, alespoň účelné, bez přiblblých anket, her etc. A co je hlavní, nenarazíš tam na kdejakého debila, popřípadě tam neuvidíš xichty svojich spolužák, které vídáš denně. A co je hlavní, jednoduchá politika vše jest veřejné, protože se neshromažďují žádné osobní data uživatele. Kam se hrabe FB se svojim nastavením soukromí atd.

ivimila Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 118
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Koukám na FB jako na celek a ne pouze na okolí. Vždy záleží na lidech. A v tom je mezi námi rozdíl - já prostě necítím potřebu ukazovat někomu fotky, osobní údaje, cokoliv. Jsme rozdílní (a to neznamená, že já bych byl škrt co nechodí do společnosti a nemá kamarády) :smile:

Může být. Když jsem se podíval do nějakých skupin, tak jsem hodně četl "tak se přidávejte ať je nás hodně" (obyčejný fun skupiny, žádný reklamy), ale to je oproti ostatnímu volovinka :smile:

Já jsem zastánce (jsem muž, dost lidí si mě plete podle nicku :smile: ) rozumu a kdybych měl "mít" FB a hrozilo by přidání, tak jenom s lepšími kamarády a skupinami s nějakým účelem (vsadíš se? :lol: )

prevor Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 37
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
trochu :offtopic:
Obrázek
hodnoceni :1= fuj ,2=dobré , 3=luxus

k770i Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 236
Bydliště: Můstek Destiny
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Trochu opozdile :wink:
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Odkazy