Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Seriály Akta X Akta X bez Muldera

Akta X bez Muldera

Agenti Mulder a Scullyová řeší případy, které FBI označila jako neřešitelné a zařadila pod Akta X…

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 14.3.2008 09:59:51
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ahojte,
možná to tu už někde je, ale přiznám se, že se mi to nechce hledat, takže se ptám. Co se stalo, že v Aktech X není Mulder, ale Robert Patrick (nám známý jako plukovník Sumner z Rising)? Já jsem nějaké série vynechala a teď jsem si řekla, že se občas mrknu večer, když to dávají na Primě a on tam není Mulder!!!! Můj oblíbenec, už to vůbec není ono.

Mulder určitě neumřel, že když je i potom ve filmech, ale kde je? Co jsem prošvihla? To jsem ale ostuda!
Obrázek

Příspěvek 14.3.2008 10:46:34
Azgaroth Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 26
Bydliště: Valhalla
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No...Mulder se momentálně skrývá před Syndikátem, myslím...taky si teď přesně nevybavuju, ale on myslím nejdřív umřel - jako - zfalšoval svou smrt, určitě dělal na nějaké věci ohledně mimozemské kolonizace Země. Doporučuju tyhle stránky:
www.kultx.ic.cz


:D

Příspěvek 14.3.2008 10:52:53
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Díky, to vše vysvětluje, na těch stránkách je podrobný popis epizod, tak si to musím přečíst. teda, mám fakt nedostatky ve vědomostech, musím je doplnit:-). Tím pádem je to vyřešeno.
Obrázek

Příspěvek 14.3.2008 14:32:41
Tod Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 120
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no co jsem videl ja tak ho unesli mimozemstani, chvili ho mucili aby z nej dostali nejake informace a pak s nim ulitli nebo co... taky jsem toho spoustu nevidel

Příspěvek 14.3.2008 14:52:24
Skrejm Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2025
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kruci... to vypadá dobře. Uvažoval jsem, že bych si to stáh a znova se kouk. Řek bych, že je rozhodnuto. :lol:
"Science has made us gods even before we are worthy of being men." -- Jean Rostand - French biologist (1894 - 1977)

Obrázek

Příspěvek 03.9.2008 22:25:59
Mart9in9 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 51
Bydliště: SGC
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Akta X bez Davida Duchovnyho alias Foxe Muldera je jako Stargate bez Richarda Deana Andersona alias gen. Jacka O'Neilla. Je to ten samý seriál akorát že je trochu jako obživlá mrtvola -bez duše a bez srdce.
Nikdy nedej stejnou šanci blbovi. -svatý František z Assisi (1181-1226)

Příspěvek 05.9.2008 06:03:26
Jelda Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 967
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
scream CZE píše:
Kruci... to vypadá dobře. Uvažoval jsem, že bych si to stáh a znova se kouk. Řek bych, že je rozhodnuto. :lol:

Taky jsem nedávno začal se sledováním pěkně od začátku.. doporučuji :wink:
http://jelda.deviantart.com/gallery

Příspěvek 05.9.2008 11:18:50
Jenda.SG-1 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 892
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já už jsem to zkouknul celý a pouštím si to znovu, protože ten seriál je úžasnej a vidět ho jednou, rozhodně nestačí. Hlavně člověk v něm nachází neustále nové a nové věci, kterých si dřív nevšimnul, nebo je zaregistroval jen okrajově.
Mulder tam samozřejmě chybí, jeho humor a ta chemie, co je mezi ním a Scullyovou, ale Robert Patrick a Annabeth Gish se snaží a je vidět, že do toho dávají všechno, není to tak, že by tam nastoupili, jen aby se točilo, skutečně se snaží, aby si seriál zachoval svou vysokou úroveň. Zde by si mnozí tvůrci měli vzít příklad.

Škoda, že se David Duchovny trhnul, mohlo být víc dílů Akt X, Gillian Anderson chápu- její herecký partner odešel a co by tam ona sama dělala... to co by vznikalo, by už nebylo ono.

Budu se opakovat, ale chtělo by to 10. řadu, v které by nakousnuté věci dořešili, ale rozhodně bych nechtěl, aby se seriál ubíral směrem k soap opeře, prostě aby pokračovali, kde v deváté sérii skončili :-)
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Albert Einstein

Příspěvek 05.9.2008 11:27:54
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mart9in9 píše:
Akta X bez Davida Duchovnyho alias Foxe Muldera je jako Stargate bez Richarda Deana Andersona alias gen. Jacka O'Neilla. Je to ten samý seriál akorát že je trochu jako obživlá mrtvola -bez duše a bez srdce.


S tím já nemůžu souhlasit, protože 9. a 10. série SG1 se mi hodně líbily, Jacka mám ráda, ale Cameron mi ho dostatečně vynahradil.

U Akt X nemůžu posoudit, neviděla jsem pořád ještě celý příběh, ale i s Robertem Patrickem se mi to celkem líbilo, ale tam mi Mulder chybí tak nějak víc... Mno, ale v novém filmu jsem si přišla na své:-).
Obrázek

Příspěvek 05.9.2008 11:46:05
Jenda.SG-1 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 892
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak rozhodně doporučuju, zkouknout celá Akta X... to teprve poznáš, jak vypadá kvalitní seriál... kam se na to hrabe celý svět SG :-)
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Albert Einstein

Příspěvek 05.9.2008 11:56:48
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No, hele, na SG, hlavne na SG1, mi nesahej. To je moje srdeční záležitost:-). Akta jsou taky super, ale ne, že by byly nějak super lepší než SG1, to zase ne:-). Viděla jsem jich dost na to, abych mohla posoudit...
Obrázek

Příspěvek 05.9.2008 13:20:23
Jenda.SG-1 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 892
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Aby jsi mohla skutečně objektivně posoudit Akta X, musíš vidět všechny, stejně jako SG a tady Akta podle mého vedou na plné čáře, nejen proto, že postavy a jednotlivé epizody jsou skutečně dobře napsané, ale především díky tomu, že autoři byli schopni začlenit i humor a nesklouznout k trapnostem. Taky jsem dřív zastával názor, že Stargate SG-1 je nejlepší, ale když jsem shlédnul Akta, musel jsem svůj postoj přehodnotit.
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Albert Einstein

Příspěvek 05.9.2008 13:26:34
Fazulina Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 834
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No jasně, já neříkám, že SG1 je nejlepší, taky mám už pár jiných favoritů:-), jen je to taková ta nostalgická záležitost.... Ale máš pravdu, asi začnu Akci A - stahování Akt X:-), abych to konečně shlédla celé.
Obrázek

Příspěvek 13.10.2008 11:27:57
KATE.DANNY Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 315
Bydliště: Ústí nad Labem
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Uz je to pekne dlouho, co jsem akta videla. Tak jsem si rekla, ze je zkouknu cely znova. Ani se mi nechtelo verit, kolik dilu jsem nevidela. :shock: Jsem tedkons dosti daleko. Brzo zacnu s 6 radou :smile: Vyborny serial, ktery nuti cloveka pustit si dalsi a dalsi dil. Hrozne se mi libi, jak jsou napsane postavy a celkova ta atmosfera. :)
Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.
ALBERT EINSTEIN

Přejít ze sna do skutečnosti není tak těžké, je to jedna dvě a člověk se okamžitě přizpůsobí. Těžké je rozhodnout se opustit sen a vstoupit do skutečnosti. Vyžaduje to úžasnou sílu vůle a je to tím těžší, čím víc narostl sen.
JEAN DUTOURD

Příspěvek 14.10.2008 19:59:32
Jenda.SG-1 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 892
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem na tom byl stejně, ale pak nastaly prázdniny, kdy nebylo co dělat, tak jsem stáhnul Akta a už to jelo :-)

Nevím jak ty, ale já na nich oceňuji i to, jak se jim povedlo v některých dílech odlehčit atmosféru, aniž by to seriál nějak poškodilo. Prostě díly, kdy Mulder a Scullyová honili upíry, nebo když řešili chlapa, co uměl změnit svou podobu, nebo Ginu... to byla prostě super zábava :-)
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Albert Einstein

Příspěvek 15.10.2008 16:33:54
KATE.DANNY Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 315
Bydliště: Ústí nad Labem
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hned jsem si ty dily vybavila :D Byly naprosto super. Si vzpominam, kdyz jsem narazila na jeden dil (tusim ke konci 3 rady). Ze zacatku jsem si rikala: CO? a pak jsem se musela smat :laugh: .
Opravdu vyborne zpracovane.
Doufam, ze se tam jeste nejake tyhle dily objevi. Uz jsem zhlidla film, tak kouknu na 6 radu. (asi dnes ). Tak jsem zvedava :smile:

Ginu? Nejak si ted nemuzu vzpomenout na dil :)
Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.
ALBERT EINSTEIN

Přejít ze sna do skutečnosti není tak těžké, je to jedna dvě a člověk se okamžitě přizpůsobí. Těžké je rozhodnout se opustit sen a vstoupit do skutečnosti. Vyžaduje to úžasnou sílu vůle a je to tím těžší, čím víc narostl sen.
JEAN DUTOURD

Příspěvek 15.10.2008 18:56:25
Jenda.SG-1 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 892
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ehm, to je až 7. série...

V šestý je super Arkádie (15. díl) a pak v 7. ještě Goldbergova variace (6. díl),
ale vtipných dílů je tam ještě hodně :wink:

Na konci 3. série? Nemyslíš scénu kterak Queequeg přišel o život? (honili tu příšeru z jezera)...
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Albert Einstein

Příspěvek 15.10.2008 19:32:25
KATE.DANNY Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 315
Bydliště: Ústí nad Labem
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To je dobre, rada se zasmeju.
Ne ten jsem nemyslela, ale zrovna jsem si vzpomnela na scenku z toho dilu. Jak se jim potopila lod a oni zustali "daleko" od brehu :lol: Btw: Queequega mi bylo lito :(
Nepamatuju si, jak se ten dil jmenoval, ale bylo to o spisovateli co chtel napsat knihu a tak mu Scully vypravela o pripadu (mlady par uneseny mimozemstany) na ktery narazili s Muldrem.
Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.
ALBERT EINSTEIN

Přejít ze sna do skutečnosti není tak těžké, je to jedna dvě a člověk se okamžitě přizpůsobí. Těžké je rozhodnout se opustit sen a vstoupit do skutečnosti. Vyžaduje to úžasnou sílu vůle a je to tím těžší, čím víc narostl sen.
JEAN DUTOURD

Příspěvek 02.12.2008 19:18:27
Jenda.SG-1 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 892
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak včera se začal prodávat poslední film k Akta X - Chci uvěřit a já už stříhám pomalu metr, až doberu antibiotika a budu moct vyrazit do obchodu s DVD a koupit si dvojbalení obou filmů, jak prvního, tak druhýho :bounce:
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Albert Einstein

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Akta X

cron