Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Divadlo, výstavy a další Den vietnamské kultury

Den vietnamské kultury

Zajímavá představení, výstavy a další kulturní zážitky.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 09.5.2010 11:27:57
bindina Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 244
Bydliště: puddle jumper zaparkováný za našim domem
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Naš paní ředitelka se rozhodla uspořádat den vietnamské kultury.

Jako první část bylo čtvrteční taneční vistoupení dívek z vietnamu.Poté následovaly hodiny zaměřené na vietnam jako celek,jejich jídlo,kulturu,dopravu
učili jsme se jíst hulkami,četli některé jejich legendy,do hodin nás chodili navštěvovat vietnamské dívky a chlapci kteří nám povídali o své rodné zami,odpoledne následoval film udolí smrti.

V pátek jsme měli hodiny zaměřené hodiny opět na tuto tématikua.
Dnes v neděli projekt vyvrcholí jarmarkem kde bude možno shlédnout vietnamské tance.ochutnat tradiční vietnamské pochutiny,exotické ovoce v dílnách si nechat udělat smývatelné tetování,vyrobit si tradiční vietnamské boty nebo klobouk a spousty dalšího



a osobně by mě zajímalo jaký nazor máte na vietnamce :?:
a co si mislíte o tomto projektu :?:
nyní pokračuji na mé povídce: Stargate trochu jinak
viewtopic.php?f=27&t=7920

a na nové povídce z prostředí neovladatelné vesmírné lodi která míří směrem k černé díře a z níž není možnost úniku(zatím nemá jméno)

Příspěvek 09.5.2010 11:43:40
Wanted Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1916
Bydliště: My jsme ku*** z Brna, my jsme všude doma!!
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Kdybych zde vyjádřil upřímně názor, tak bych zcela jistě dostal vietnamský banán a možná by mě ještě zavřeli :D :D

Našemu městečku se přezdívá Ulanbátar (sice Mongolci a Vietnamci nejsou titéž), ale kdo to odlišuje, že jo? :D :D Každopádně jsou vietnamci uspořádanější a přichází sem za svou prací, i když kopírují a prodávají levně, tak alespoň makají sami (v bistrech nevím, kteří makají). Mongolci u nás normálně přepadávají v přesile lidi, vystrnazují "nás" z pracovních míst apod. Hrůza :D

A k projektu: U nás právě bývají tyhle věci taky... nebyl jsem tam a nikdy bych nešel. Stačí mi potkávat ty skupinky večer, popř. na diskotékách a podobných akcích...
Obrázek
HNĚV POMINE, NENÁVIST V SRDCÍCH ZŮSTÁVÁ

Příspěvek 28.9.2015 23:41:49
PVelecky Airman
Airman

Příspěvky: 4
Bydliště: Vinice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak to u nás máme spíš už jenom Vietnamce, kdysi u nás v Plzni pracovali i Mongolové a s těmi to vypadalo podobně, jako píšeš. No, už chápu, proč Číňané postavili na hranicích s Mongolskem zeď. Vietnamci jsou v pohodě, starají se o svoje krámky a b*rdel v ulicích nedělají :smile:
Vedle nasycení je vietnamské jídlo chvíle pro čas strávený spolu s rodinou.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Divadlo, výstavy a další

cron