Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Divadlo, výstavy a další Soudné sestry

Soudné sestry

Zajímavá představení, výstavy a další kulturní zážitky.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 10.11.2007 15:40:45
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dneska ve 20 h na ČT2 dávají adaptaci knihy Soudné sestry od Pratchetta v podobě divadla. Kdo má rád Zeměplochu, rozhodně doporučuji všema deseti. A kdo nemá, tak doporučuju taky ;-). Je to moc pěkně zpracované. Herci parádní (čarodějky supr, Smrť krása... :)). Také doporučuji zaměřit se na oblíbenou Ježčí píseň ;-).
Byla jsem na tom v divadle a bylo to skvělé. Je fain, že si to teď budu moci oživit :). Vůbec adaptace Pretchetta zvládají v Dlouhé parádně ;-).
Jestli se bude někdo dívat, klidně napište, jak se vám to líbilo ;-).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 10.11.2007 17:07:40
tpe3xxy Airman
Airman

Příspěvky: 1
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pratchett je můj oblíbený autor, v dnešní době počítačů je to vlastně to jediné co čtu. Soudné sestry jsem ještě nečetl, ale rád bych se podíval na jejich divadelní zpracování. Bohužel, dneska je sobota a ve 20.00 rozhodně nebudu doma, a asi se nenajde nikdo, kdo si to bude ripovat do PC. Kdybych však byl přiveden v omyl a dokonce se tu objevil link, byl bych nesmírně potěšen. :)

Příspěvek 11.11.2007 12:38:37
Waschik Airman
Airman

Příspěvky: 7
Bydliště: Waschikton D.C.
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
hello, bylo by možné že by to někdo někam uploadnul? :), v divadle jsem na to byl jenom dvakrát a momentálně jsem ve skotsku a nějak nam to tu nedávaly :( */:]
Deficit omne, quod nascitur.

Příspěvek 11.11.2007 16:38:57
Riwik Airman
Airman

Příspěvky: 18
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
tak jsem poveril sestru aby me to nahrala a ono nic..... nic nemááám :cry: :cry:
nastesti to budou davat jeste jednou a to ve stredu nebo ve ctvrtek v noci ted si nejsem jistej dnem ale kdo nevidel ma druhou moznost (jako ja)

Příspěvek 11.11.2007 17:28:56
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jen bych chtěla připomenout, že tohle není warez fórum. Doporučuji kouknout na warforum, někdo to určitě nahrával (já taky, ale nemám začátek). Tady by bylo spíše hezké napsat, jak se vám to líbilo ;-). A díky za upozornění na opakování.

V divadle je tedy daleko lepší atmosféra, ale i tak to byla pěkná připomínka. Kamery to točily dobře a střih taky v poho. Rozhodně jsem se zas pobavila :).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Příspěvek 11.11.2007 17:47:17
Waschik Airman
Airman

Příspěvky: 7
Bydliště: Waschikton D.C.
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
za pokus to stalo :), mohly by este davat Maskaradu, tu jsem videl v divadle zatim jen 4x :)
Deficit omne, quod nascitur.

Příspěvek 11.11.2007 17:51:38
Nefertiti Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 254
Bydliště: Litvínov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ach jo, ta má skleroza :oops: Dívat jsem se chtěla, ještě krátce před tím jsem se o tom s kamarádkou bavila a ono zase nic. Vzpomněla jsem si až když bylo po..Tak holt to teď musím někde sehnat.. :?

Příspěvek 12.12.2009 11:36:12
gehita Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 56
Bydliště: Chýnov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pratchetta žeru a díky Soudním sestrám jsem přežila v špitále já si to postila snad 5x.

Příspěvek 26.11.2011 22:26:48
-Jack O Neill- Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 141
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já osobně do divadla moc nechodím spíš vůbec. Jediná divadelní hrana kterou jsem se dostal (ještě k tomu NEdobrovolně) byly soudné sestry. Vůbec jsem však nelitoval a skoro se válel po podlaze :-)
Pokračování STARGATE zde:

STARGATE FUTURE - SGF


Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.
Pukud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU, hoď si tohle do podpisu.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Divadlo, výstavy a další