Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kultura Divadlo, výstavy a další Na čem jste byli naposledy v divadle?

Na čem jste byli naposledy v divadle?

Zajímavá představení, výstavy a další kulturní zážitky.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Sokar Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 458
Bydliště: Ostrava - Poruba
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já byl naposledy v divadle na vystoupení kde byli nějaci duchové. Ale bla to spíš komedie, celý sál se řechtal až by padaly nazem. :lol: :lol:
Obrázek

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Sehnala jsem poslední dvě vstupenky na dnešek, kdy u nás hostovalo divadlo Ungelt. Hra s Oldřichem Kaiserem Jeffreymu je šoufl. Kaiser s věkem dozrál do pana Herce, a tohle je sólo jen pro něj. S malými "vpády" tří dalších herců v podstatě odmluví dvě hodiny historkami o alkoholismu, sexu, vztazích a hazardu.
Hraje Jeffreyho Bernarda, britského novináře, který se proslavil sloupky právě na toto téma. Dlouho jsem se u ničeho tak nenasmála, takže si na to zajděte, když budete mít možnost. :wink:

Věty typu: "Baba ve fotolabu..." nebo "Hádejte, kde je holčička..." mi v hlavě asi zůstanou ještě dlouho :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Daedalus.cz Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1150
Bydliště: Hrádek n. N.
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dneska jsem byl v divadle F. X. Šaldy na muzikálu Pokrevní bratři. Bylo to opravdu výborné, moc se mi to líbilo.

JaneDoe Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 125
Bydliště: východní čechy
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Asi tak před měsícem na muzikálu Bídníci v Městském divadle Brno. Nádhera. Myslím, že mi na konci ukápla nějaká ta slza....
Šťastný není ten, kdo se druhým zdá, šťastný je ten, kdo se sám pokládá za šťastného. (Seneca)

johnz Airman
Airman

Příspěvky: 2
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ja som bol s laskou na chrobaka v hlave a bolo to dost vesele:)

gravidus Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1142
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Bylo jeviště, byli herci, ale divadlo to nebylo..nebo ne tak docela.

Sklenička vína v ruce a malá scéna jihlavského domu kultury a HBO program Na stojáka

Byla to paráda, jsem moc spokojený, herci byli jenom tři ale stejně udělali šou :)

maxwell skywalker Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 137
Bydliště: Kurviná
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Na Žebrácké opeře.

miki Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1051
Bydliště: TARDIS
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Včera jsem byl de facto se školou na muzikále Šumař na střeše v divadle na Fidlovačce. Dobrý příběh, skvělé písničky i příběh. Báječně jsem se u muzikálu bavil :)

Za dva týdny pudu na něco vážnějšího, Shakespeara.
Obrázek <-- watch it!
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Asi se to úplně nepočítá, ale minulé pondělí jsem byla v Rudolfinu na koncertu Pražského filmového orchestru. Zahráli hudbu z filmů Superman, Piráti z Karibiku, Sám doma, Pán Prstenů a Star Wars (i s 20th Century Fox znělkou :D ) a jako přídavek pak ještě Stargate. :) Paráda. Asi si zajdu i na další jejich koncert. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

miki Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1051
Bydliště: TARDIS
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
I Stargate? :shock:
Obrázek <-- watch it!
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Moliére: Zdravý nemocný s Karlem Rodenem. Bylo to takové hodně zvláštní (ta wtf operní vsuvka rozhodně), ale vtipné, a Roden smetl vše živé kolem, takže jsem se skvěle bavila. Hlavně druhá půlka byla o dost lepší (u her mívám většinou naopak s druhou polovinou problémy), a začala naprosto skvělou scénou s doktorem, odnášejícím syna dveřmi :D
Narážka na Rodenovu "Terapii" mě hrozně pobavila, ale v celém divadle očividně jen mě, protože to nikdo jiný nepochopil :smile:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Divadlo, výstavy a další

cron