Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry Stargate hry Pod jakými licencemi může být SG hra?

Pod jakými licencemi může být SG hra?


Odeslat nové téma Odpovědět na téma
k.koudy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ahojte,
když jsem se nudil, tak mne napadlo pod jakými licencemi může být šířena hra na motivy SG(samozřejmě počítám, že nebude mít licenci od MGM)? Uvažoval jsem nad Open source, Creative Commons, Freeware, BSD, GNU GPL, Artisctic, MPL, Public domain

Souhlasíte? Nebo si myslíte, že pod některými ne? Napadají vás jiné licence?
Obrázek

Quinix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2389
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, licence záleží na tobě. Potencionální spor o zneužití ochranných známek bude mít MGM taky jenom s tebou, žádná licence tě od toho imho neuchrání. :-)
Captain Thomson, Earthforce: Who is this? Identify yourself!
Ivanova: Who am I? I am Susan Ivanova. Commander. Daughter of Andrei and Sophie Ivanov. I am the right hand of vengeance, and the boot that is going to kick your sorry ass all the way back to Earth, sweetheart! I am Death Incarnate, and the last living thing that you are ever going to see. God sent me.

k.koudy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 80
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
takže pokud chápu váš příspěvek spávně, tak vůbec nesmím vyrábět hry na motivy SG?
Obrázek

Ronaldus7 Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 380
Bydliště: CZ - Plzeňsko - Tachovsko
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
můžeš, ale neziskově (myslim =)
Pokud tě štve, že zrušili SGU, hoď si tohle pod podpisu.
Pukud tě štvou lidi co jsou rádi že zrušili SGU, hoď si tohle do podpisu.

RononCZ Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 33
Bydliště: Smallville
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
k.koudy píše:
takže pokud chápu váš příspěvek spávně, tak vůbec nesmím vyrábět hry na motivy SG?


Podle mě jak tady říká Ronaldus7 podle mě taky když na tom nic nevyděláváš tak by tě asi nechali být, ale pokud bys na tom něco trhnul nějakou pětku tak si myslím že by na tebe mohli určitě podat žalobu, nejlepší je podle mého to moc nešířit a a většinou to užívat jen pro osobní využití nebo úzkou skupinu lidí to je můj názor :oops: :bounce:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na Stargate hry