Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Kecárna Hry Stargate modifikace Stargate - Empire at War: Pegasus Chronicles

Stargate - Empire at War: Pegasus Chronicles


Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Příspěvky: 16
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
nevim proč mi nefunguje správně verze 1.3 mam tam mít přece možnost hrát za wraithy ale nejde to a i když jsi tam stáhnu upragdy hry tak nefungujou
prosím pomoc a dižtak pokud by ste měly odkaz na správnou verzi stima wraithama (budouctnost) předem děkuji za odpověd

Spinel Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 110
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Verze kde sou W hratelný ještě nevyšla. A jestli chceš vědět v jakym programu ten mod dělali tak musíš definovat CO dělali, na každou věc je něco jinýho. :D


Příspěvky: 16
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no celkově v jakých programech mě napadlo něco udělat jako by budoucnost stargate ale podle mně


Příspěvky: 16
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jo nevíte jak získat atlantídu (mysleno jednotku space)protože já už nevím

Spinel Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 110
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:D Ta jednotka ještě neexistuje a bude až v další verzi. :D A těch o sg mody se nemusíš bát protože jeden ted dělá Merlin a jeho tým a druhej dělám JÁ a můj tým. :)


Příspěvky: 16
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
přece jenom bych si rád skusil udělat vlastní


Příspěvky: 16
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
jo ještě jak jsete tu dávaly odkaz na tu verzi 1.4 tak já jenom nevim proč ale nechce mi to fungovat tak nevim poradíte mi jak to udělat aby to fachčilo
nebo jak se dá nejsnaž zjistit že mi to funguje protože na asurasu my antický lodě nejdou stavět

Spinel Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 110
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jestli máš 1.4 tak ti tam antický lodě musej jít stavět. Asi na to potřebuješ nějakou budovu (univerzita, hangár...)


Příspěvky: 16
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ten antickej hangár tam mam a když jsem si ten path tam dával tak jsem dal normálně přepsat a nevim proč to ten path nesežralo

Spinel Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 110
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak to už nevim normálně to de. Snad bych zkusil ten hangár vylepšit a nebo postavit asgardskou loděnici.


Příspěvky: 16
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no to tam mam taky jestly to neni tim že sem to skoušel na starej galaxii kterou mam už dlouho rozehranou

GRACHUS Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ahoj.Nainstaloval sem si tenhle super mod ale mam problem.
Nemam ve hre nabidku conquestu nebo jak se to pise.
Mam jen skrimish battle coz je o nicem.
Poradíte pls?Chtel bych si zahrat s planetkama.
Zkousel jsem jak automatickou tak manualni instalaci se stejnym vysledkem...

Tak ja to uz nejak nechapu.
Oni sou tam dve verze?Jak na datadisk tak na zakladni hru?
Kdyz stahnu 1,3 final english tak ta jede jen na zakladni hre.na datadisku ji nespustim.
A kdyz stahmu tu automatickou instalaci tak ta se nainstaluje na datadisk,ale jede,jak uz jsem psal výše jen skrimish battle.


Tak ja to fakt nechapu. :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:


Příspěvky: 16
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
tak peagsus cronicly mam ale mam stejný problem nejde kampan nevim jestly je to schválně že galaxii nedělaly nebo je vada v programu

Lisiak Airman
Airman

Příspěvky: 22
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To bude tým, že pegasus je stále v procese a kampaň nieje hotová. Je plánovaná do budúcna.
1.3 je len pre základnú hru.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na Stargate modifikace

cron