Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM 2.2.2008 - Atlantis bude mít nového velitele

2.2.2008 - Atlantis bude mít nového velitele

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
"Gods are selfish beings who fly around with little red capes and don't share their powers with the mankind." Lex Luthor

Příspěvek 02.2.2008 13:24:01
Lirael Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 465
Bydliště: Heřmanovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Škatule, škatule, hejbejte se :roll:
I believe that when we leave a place, part of it goes with us and part of us remains...
Obrázek

Příspěvek 02.2.2008 13:29:20
vuginek Airman
Airman

Příspěvky: 4
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No mě to přijde jako debilní nápad zase měnit velitele.A rád bych zpět Elizabeth. Po 15 dílech čtvrté řady musím přiznat, že mi tam fakt chybí jako pravidelná postava.

Příspěvek 02.2.2008 13:29:56
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No já to tam nějak vynechal, ono Amanda odchází hlavně kvůli tomu, že se hodlá věnovat Sanctuary...
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 02.2.2008 13:34:30
mulins Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 9
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Otázkou zůstava kdo té bandě bude nyní velet

Někdo nějaky nápad?
Obrázek-mulins

Příspěvek 02.2.2008 13:36:19
HAck Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1392
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Může to být kdokoliv. Já bych byl pro Caldwella a taky doufám, že to bude on...
Mr. Franz I think careers are a 20th century invention and I don't want one.

Příspěvek 02.2.2008 13:38:57
winchestere Airman
Airman

Příspěvky: 4
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Třeba to bude Teyla nebo McKey :D

Příspěvek 02.2.2008 13:45:26
Ronon Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 18
Bydliště: Levice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
NO ja si myslím, že to bude Teyla a mimino :lol: :lol: to by bolo ale velenie :lol: :lol:

Příspěvek 02.2.2008 13:48:44
Syrestesia Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 66
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Teyla asi ne. S děckem na krku bude mít fůru jiných starostí. Nemluvě o tom, že by pozemští pohlaváři těžko svěřili velení Atlantis mimozemšťance.
Vyloučila bych i Shepparda, ten si radši užívá při misích. Jako velitel by musel častěji trčet na Atlantis.
A co se týče McKaye, na velitelské pozici se asi vidí jen on sám :)
Dear diary, why does no one understand me?
I am not mad.

Příspěvek 02.2.2008 13:51:49
Mirra Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 673
Bydliště: Tlučná (u Plzně) / Mantichorské království
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já se přiznam, že jsem to čekal, když v prvním oznámení pátý série nebylo zprávou dne, že Carterová bude velet Atlantis. A po tom, co předvedla v zatim odvysílaných dílech, mi to ani nevadí. Škoda je, že už dřív oznámili, že Liz se jako velící nevrátí. Tak by to mohl být Caldwell, nebo ještě lépe Ellis...

Mmch. nepíše se v oběvovat spíše "je"? Viz
Včera vyšlo najevo, že Amanda Tapping už nebude v regular castu pro pátou sérii. Jak Mallozi potvrdil, bude jedna z mnoha postav, které se v galaxii Pegasus budou čas od času oběvovat.
Obrázek
Star Trek Atlantis vyšel Part VI 1x02
viewtopic.php?t=4621

Příspěvek 02.2.2008 14:02:14
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A víte, že bych se vůbec nedivila, kdyby to byla Teyla. Sice máme zástup schopných pozemšťanů, ale proč tam nedat šílenou Athosianku a její děcko. :D
Ale teď vážně. Docela mě rozladilo, že do čtvrtý série mermomocí narvali Carterovou jen proto, aby se objevila v pár dílech a zase zmizela. Jako že bude jinej velitel, o to ani tak nejde, stejně tam toho Sam moc nenavelela a vesměs si veleli sami, ale jde mi o ten princip, že tam prostě musela být a nakonec se zdrží jen jednu sezónu.
Co se jejího nástupce týká, tak by mohla být docela legrace, kdyby to byl Ellis - Rodney by se asi zbláznil :lol: . Mno, onen zmíněný Caldwell, jako velitele lodi ho mám docela ráda, ale nevím, jestli by mi seděl jako velitel Atlantis. A nevolila bych ani Johna, jemu sedí, když má nad sebou ještě někoho. Pro nostalgii by mohl třeba generál Hammond z Texasu :lol: :D

Příspěvek 02.2.2008 14:10:33
Kaithlin Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 355
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mám stejný názor. Měl by velet Hammond. Ale delší dobu.
Vrátit tam Elizabeth by bylo stejně trapné jako to, že po jedné sezoně vyhodili Sam. Přijde mi to dost ujeté. Není dobře, že to takhle střídají... Nechala bych tam někoho už napořád.

Caldwella... no nevím, ten mi tam moc nesedí.

John... to by asi nepřežil, jen tak sedět v kanclu a řešit velení. On musí chodit na mise.

Teyla... jenom to ne! To by snad plně zkazili. Nevím, zda-li velela dobře Athosianům, ale u Atlantis mi to nepřijde zrovna good nápad.

Rodney... ten se na velení vůbec nehodí. Nevím, jak by to zvládal...

Já bych tam prostě dala George a nechala ho tam. Je pravda, že by to byl další vojenský velitel na Atlantis, ale to by mi rozhodně nevadilo. Jako velitel SGC mi vyhovoval a myslím, že u Atlantis by to bylo stejné.
Obrázek

Příspěvek 02.2.2008 14:16:37
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nová řada, nový velitel. Čekám, až se zase začnou objevovat informace, že ta nová řada bude úplně jiná, než ta minulá, s novým super temným bomba provázaným dějem...
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 02.2.2008 14:25:44
Jenda.SG-1 Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 892
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak, že Amanda odchází z regular castu... no, jestli chtějí takhle pokračovat, že Atlantis bude mít každou řadu jinýho velitele, tak to ať se jdou bodnout... to tam tu Amandu nemuseli dávat vůbec a udělali by líp... Torri se nevrátí, takže kdo tomu bude velet? Sheppard by nadělal víc škody než užitku, Rodney by je všechny poštval proti sobě svými arogantními výstupy, Zelenkovi to nedaj, Teyla a její superdítě... no to by to dopadlo... udělat velitelem člověka, který neumí nic jinýho, než bušit tyčkama :roll: ... Ronon je fajn v poli, ale nevěřím, že by zvládnul čemukoli velet

Caldwell/Ellis- velitelé lodí dobří, ale nevím... možná Caldwell- ten už pochytil něco od Elisabeth, ale zároveň je voják, takže by šel i do bitvy... Zelenka s McKayem by získali zpět prostor, který jim sebrala Sam... navíc Amíci jsou dost velcí rasisti, takže by asi těžko nesli, aby velitelem byl černoch (Ellis)- stačí se jen podívat, kolik bylo černých prezidentů USA :?

A nebo přivedou někoho nového a pak to bude vážně zajímavý...
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Albert Einstein

Příspěvek 02.2.2008 14:26:30
crooked.eye.sgc Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 139
Bydliště: Praha (je matka měst a nálad!)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
:D Tak aspoň že tak. Carterová tam stejně nic nedělá/lala, takže když půjde pryč, určitě mi nebude scházet.
Elizabeth bych tam viděla ráda, ale jak už někdo řekl, bylo by to trapný. Takže se s ní spokojim jako s velitelkou Replikátorů.
Takže otázkou vážně zůstavá, kdo to bude?
Ellise tam nechci, ale o tom já nerozhoduju, navíc si myslim, že ho nechaj normálně na Apollu, stejně jako Caldwella na Daidalovi.
McKay by byl zajímavej velitel, ale asi by mu to moc nesedlo.
Sheppard to nevezme. Když to ,,nevzal'' ani teď.
Teyla/Rachel tam snad vůbec nebude.
Ronon určitě velet nebude.
George tam nedaj, protože se budou bát, aby jim pak uprostřed natáčení nedostal infarkt! ( :) )
Hehe - co takhle Carson? :lol: (o.k., jen vtip!)
Takže mám asi pocit, že to bude někdo úplně novej.
Hlavně, když to nebude něco jako Keller, s tou se podle mě taky pořádně sekli.

Příspěvek 02.2.2008 14:37:05
stalker Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 654
Bydliště: Rakovník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ze zaručených zdrojů jsem slyšel, že tam nebude trojdíl, čtyřdíl, ale dokonce pětidíl či šestidíl nabušený akcí, noví i staří nepřátelé a vývoj postav bude takový jako nebyl za celé čtyři sezóny dohromady! :lol:

Elizabeth byla v každém díle ale Sam už ne. Nevím jak ostatní, ale prostě si připadám, jako by na mě chtěli ušetřit, když v podstatě vyřadí jednu hlavní postavu nebo jí dají jen pár "štěků" za díl.

Nevím, nějak mě nesebralo, že tam nebude Elizabeth a že tam nebude Carterová mě určitě taky nevezme. Prostě tam šoupnou někoho jiného, který se bude najednou chovat stejně moudře a obětavě a všichni jej budou mít rádi. Město se nezboří, Wraithů neubude a chleba taky nezlevní.

Příspěvek 02.2.2008 14:47:00
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak mě teda vyhození Elizabeth sebralo. Vyhodit Elizabeth a dát tam Carterovou byla blbost, ale smířila jsem se s tím...aby se později ukázalo, že to byl levný reklamní trik, který nevyšel. Měli počítat s tím, že Amanda nebude další rok moct a nedávat ji přímo velení nad expedicí. Kdyby byl jenom velitelka lodi, rozhodně by se to dalo líp okecat a hlavně by to nebyl takový zvrat.
Já jen doufám, že to nebude nějaká další "hvězda" z SG1. To by určitě zase musel letět někdo jiný z SGA, aby se ta "hvězda" mohla zaplatit. Měli to nechat, jak to bylo. Nebo neslibovat něco, co nemohli splnit...jsem znechucená. :?
Doufám, že když už někdo, tak Caldwell. Je tam od 2. řady, zná to tam, má už vypracovanou chemii s postavami...Ellise ne, to je děsné bezmozkové stvoření, které by papouškovalo rozkazy od IOA a je to zelený mozek, který nemůže velet civilní expedici složené převážně z vědců. Pořád je to civilní expedice. Caldwell je sice taky voják každým coulem, ale už tam ten rytmus a lidi pochopil.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 02.2.2008 14:59:07
Syrestesia Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 66
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já si tak trochu myslím na Woosleyho. :oops: Čekám, že ho tam bude chtít protlačit IOA. Na první pohled je to padavka, ale zase má velké předpoklady se rozvíjet z pouhého byrokrata. Na Atlantis by to navíc znamenalo oživení - jeho jmenování by zvedlo bouři nevole a chvíli by trvalo, než by se zadaptoval a ostatní ho přijali. Mohlo by tak vzniknout dost zajímavých situací.
Dear diary, why does no one understand me?
I am not mad.

Příspěvek 02.2.2008 15:01:12
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To je nápad :D Přiznám se...docela se mi to líbí. Robert Picardo je skvělý a rozhodně by to vyvolalo zajímavou situaci...jestli by to tedy dokázali zajímavě napsat, že? Ze jmenování Carterové taky mohla vzniknout "zajímavá" situace a co se stalo? Velké nic...
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 02.2.2008 15:01:26
Dwayne Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 109
Bydliště: Navo Lanteus
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Docela pěkný by bylo, kdyby velitelem Atlantis udělali O´neilla. Hodnost na to má, s Atlantis má taky už svoje zkušenosti, neni to idiot, takže jako velící by byl ideální. Ovšem pochybuju, že by ukecali Andersona, aby jim udělal pravidelnou postavu na celou sérii nebo na víc.
Vítězství ukazuje sílu.
Vítězství bez boje ukazuje skutečné znalosti.

Příspěvek 02.2.2008 15:08:09
MorfeusCz Airman
Airman

Příspěvky: 45
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já bych tam poslal třeba O´neilla. :D Ty jeho vtipy z SG-1 mi dost chybí. :roll:

Příspěvek 02.2.2008 15:17:12
Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Robert Picardo je sice skvělý, ale Woolsey je trotl, který na velení namá a nevěřím tomu, že by scénáristé zvládli nějaký jeho vývoj. Ten člověk zažil už takových kopanců, z kterých by se každý poučil, ale on se v každé další situaci zachová stejně. Jeho dosavadní vývoj se rovná nule a v budoucnu to asi nebude jinak.
Stejně jako by na velení neměl ani Rodney. Je to sice výborná postava, ale na velení prostě nemá. Nedovedu si představit, jak by rozhodoval ve vypjatých situacích.

Příspěvek 02.2.2008 15:17:51
RomanArts Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1583
Bydliště: Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jacka to je hloupost, odešel z velení SGC, proč by se znova namočil do tohohle? Mimo to vtipy v SG-1 měl dobrý, ale v SGA už moc ne...
Obrázek

Příspěvek 02.2.2008 15:36:58
Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ellise ne, to je děsné bezmozkové stvoření, které by papouškovalo rozkazy od IOA a je to zelený mozek, který nemůže velet civilní expedici složené převážně z vědců. Pořád je to civilní expedice. Caldwell je sice taky voják každým coulem, ale už tam ten rytmus a lidi pochopil.

O to právě jde, bylo by cool, kdyby jim nevelel nějaký jejich "kamarád z kantýny", co jim promine, když ukradnou jumper a pojedou si zarybařit, ale že by jim velel ostrý voják, za jehož zády by se musela nějaká rozhodnutí dělat apod.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Příspěvek 02.2.2008 15:44:30
Grogy Airman
Airman

Příspěvky: 9
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já si nemůžu pomoct, ale mě tam Sam prostě neseděla. Je to špičkovej vědec a ve většině případů bylo stejně všechno na rodnym a přitom se je prostě chytřejší, takže bych ji radši viděl v akci, než na postu velitele, kterej vlastně ani nevelí, protože se všech zeptá a zvolí podle toho nejchytřejšího :D

Co se týče novýho velení tak jsou jediný 2 volby, který by mě fakt dorazili a možná, že by to v mé oblíbenosti konečně dorazilo SG1 a to Hammond nebo O'Neill. To by byla pecka jako svině a já bych byl šťastnej :) Nikdo jinej by nemohl bejt lepší.

A upřímě po hammondvi se mi fakt stejská, byl to super chlap a jako velitel mi hrozně sednul, chyběl mi už v posledních seriích SG1 a protože bude v continuum, tak možná je k mání a tak je tu šance. andersona by asi neukecali, pochybuju, že to nezkoušeli už od začátku, navíc by byl určitě mnohem dražší než kdokoliv jinej. :(
Naposledy upravil Grogy dne 02.2.2008 15:50:27, celkově upraveno 1

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron