Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM 21.8.2008 - Atlantis zrušena?

21.8.2008 - Atlantis zrušena?

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Mulligan Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 61
Bydliště: Uničov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
už bylo na čase, aby SGA skončila, poslení díly se mi sice docela líbili, ale i tak...

pako_02 Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 33
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak toto je fakt vpr**li. Budem mat normalne pokazenu dovolenku. Aspon 6 serii by to chcelo. A preco vlastne skoncili? Aky je na to dovod?

Van Tom Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 407
Bydliště: okres F-M
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
pokud by stihli do konce 5 zabit Teylu a měli v ČR svoji pobočku tak bych jim poslal dárkový košík
"It stopped..." Felix GAYta, our commander, who we beliave in

Balial Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 820
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mám otázku, tady v novince je že SGA ruší přímo MGM, na Gateworldu je, že Scifi channel. Takže jak je to? Díky
"Rozhodl jsem se, že si vypěstuju závislost. To jediný mě může zachránit před tím, abych si ustřelil palici." Kurt Cobain

Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ne ne. Na Gateworldu jsou teď dva články. 1. MGM ruší SGA 2. SciFi channel to potvrzuje.
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
A teď se nabízí otázka.
Co tvrdí Maloizi (či jak se píše) na svém blogu?
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

col.O'neill Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 27
Bydliště: Colorado Springs USA
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak tahle zpráva mě fakt zasáhla (SGA se mi líblila a její konec nechápu sledovanost sice možná neni nejlepší, ale plno seriálů je na tom hůř). Když končila Sg-1 tak mě to taky zasáhlo, ale ne tak moc, protože to už byla rozběhlá Atlantis a já věděl co od ní můžu čekat, to v případě SGU nevím.
plk. Jack O'Neill: "Víte dokážu se orientovat v celé galaxii, ale ve Washingtonu se vždycky ztratím."

Balial Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 820
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
uhhh moment moment

WEDNESDAY, AUGUST 20 (GENERAL)
The SCI FI Channel has cancelled Stargate Atlantis after five seasons, but the series will continue with movies.

Scifi channel zrušil SG Atlantis po pěti řadách, ale serie bude pokračovat filmy.

SCI FI confirms Atlantis cancellation


Scifi potvrzuje zrušení Atlantis

Podle tohohle, a je to z GW, to zrušila Sfifi, ne MGM, nebo je někde něco co mi ušlo?
Jde mi o to, že pokud by to zrušila sama MGM, tak je Univers prakticky jistej, ale pokud to byla televize, tka to tak jistý není. A na Univers sem docela zvědavej a bylo by škoda to aspon neskusit.
"Rozhodl jsem se, že si vypěstuju závislost. To jediný mě může zachránit před tím, abych si ustřelil palici." Kurt Cobain

Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo, myslím, že máš pravdu. Blbě jsem to čet. Stejně by mě ale zajímalo, proč to ruší. To tam nikde nepíšou...
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

col.O'neill Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 27
Bydliště: Colorado Springs USA
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kdyby to prostě přesunuli na jinej kanál třeba Sky One a na Sci-fi se vys**li udělali by nejlíp
plk. Jack O'Neill: "Víte dokážu se orientovat v celé galaxii, ale ve Washingtonu se vždycky ztratím."

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Na netu se již objevila petice na záchranu SGA
http://www.petitionspot.com/petitions/SaveSGA

A je tam napsáno
OK People Since MGM has Declared to end SGA, it now the time to join the fight for Atlantis.

takže těžko říci. chtělo by to opravdu vědět co říká ten s prominutím blbec Maloizi na svém blogu...
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

henzis Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 344
Bydliště: Havířov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Že ja jsem dnes PC zapínal :(. Mohli to uzavřít v seriálu věnovat tomu třeba celou šestou serii. :(

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak nechci se zastávat Mallozziho, ale v tomhle není důvod nadávat na něj, on je tady docela malý pán.
MGM zrušila SGA, tedy podle toho, co jsem vyčetla. Jestli se to změnilo, tak to pak v další zprávě opravím, ale ještě čekám na nějaký další ujasňovací článek. Já to četla a psala v práci, takže ta novinka může být trochu matoucí. :oops:
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Balial Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 820
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dobrře, jasně,mě to jenom trochu zmátlo, a jak sem říkal zajimá mě to hlavně kvůli Univers.

Od pana Jakuzziho budeme vědět něco až v zítřejší aktualizaci, dneska už to nestihl, díval sem se.
"Rozhodl jsem se, že si vypěstuju závislost. To jediný mě může zachránit před tím, abych si ustřelil palici." Kurt Cobain

Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dragon píše:
Na netu se již objevila petice na záchranu SGA
http://www.petitionspot.com/petitions/SaveSGA


Hehe, já už mám tuhle adresu celou dobu v podpisu.
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

elf Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 23
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak to je škoda :( , ale když už tak bych byl alespoň pro nějakou zkrácenou 6.řadu, aby se ty děje z 5.řady (a dalších) mohli dokončit a potom udělat film kde se to ukončí celý.

ipa Airman
Airman

Příspěvky: 24
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
to us rovnou petici na zachranu sg-1 :D
SGA skoncila tak se s tim smiřte

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Nohajc píše:
Dragon píše:
Na netu se již objevila petice na záchranu SGA
http://www.petitionspot.com/petitions/SaveSGA


Hehe, já už mám tuhle adresu celou dobu v podpisu.


:D A kde myslíš že jsem jí našel :lol:
Jen doufám že ti nevadí že jsem tě neuveřejnil jako "zdroj" :)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Zoidy Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 246
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak k petici sem se přidal, i když už taky myslím, že SGA v poslední době nebyla to pravé jak první 3 řady, ale přesto je to prostě Stargate a na ten se budu dívat vždycky. Trochu mě mrzí, že teď už se nikdy nedočkám mé vysněné scény ve stylu obří pozemní bitvy s Wraithy se zapojením pozemní techniky, tanků atd. Třeba jako Stargate Odyssey. To sem chtěl vždycky vidět a myslím, že nejsem sám. Prostě spousta nevyužitého potenciálu....
Living is easy with eyes closed.....

Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
ipa píše:
to us rovnou petici na zachranu sg-1 :D
SGA skoncila tak se s tim smiřte


A ty se smiř s tím, že praví fanoušci SG na tomhle fóru ještě nevymřeli.
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Je pravda, že fanoušci znějí trochu odevzdaně. Oni v MGM i Sci-Fi vědí, že fanoušci chtějí pokračování, ale asi je jim to jedno.
Není to ale konec, určitě bude min. jeden film a řekla bych, že jich bude víc. Jen doufám, že budou lepší než AoT a Continuum.

Ale víte co to taky může znamenat? Že bychom mohli konečně začít žít skutečný život. :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
žít skutečný život? a my? to mi zní jako Sci-fi. :lol:

A taky si myslím že na vísledek petice moc koukat nebudou...Jedině kdybito podepsalo hafec lidí a ne jen maximálně "pár" tisíc lidí co ji najdou.
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A co je skutečný život? My, odkojeni seriály, v nichž se často vyznává Einsteinova relativita, bychom dobře měli vědět, že není tak jednoduché určit, co je opravdu skutečné. :)
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
NEEEEEEEEE bože zač me trestat život bez SG si nedokažu představit to radši skočim z mostu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ale víte co to taky může znamenat? Že bychom mohli konečně začít žít skutečný život


To spíše myslím, že lidi začnou koukat na jiné seriály :lol:
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron