Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM 21.8.2008 - Atlantis zrušena?

21.8.2008 - Atlantis zrušena?

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Raynor: No, to máš pravdu. Já osobně mám před sebou ještě všechny Star Treky, které hodlám zkouknout (Zatím jsem viděl jen 3 série ENT 1 sérii TNG). Takže v nejbližší době nemám důvod měnit životní styl. :D
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kvalitních věcí ke koukání (i ne-sci-fi) je myslím více, než je kdokoliv schopný při běžném pracovním/školním vytížení s občasnou návštěvou přátel schopný zvládnout ;-)
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Klenotka píše:
Ale víte co to taky může znamenat? Že bychom mohli konečně začít žít skutečný život. :D


A tobě by se chtělo? :smile: :D Navíc nikdo z nás skutečný život stejně žít nebude, protože jsou tu mraky jiných seriálů. Ale Stargate je to, co nás všechny sjednocuje. Stargate už je pro mě něco jako rodina. Udržela mě při životě značnou část základky, zachránila mi zbytky zdravého rozumu na střední, nějak si neumím představit, že mě nebude provázet vysokou.
To dřív začne v Pekle sněžit, než scifisti jako my začnou žít normální život :D :smile:

Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Indeed.
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Taky myslím že je to velmi nepravděpodobné(žít skutečný život)....Teď jsem si uvědomil že jsem ještě neviděl babylon5 a dokonce ani doktora Who. Na oba seriály mě furt někdo dokopává a já stále neměl dost času a věčně ani místo na HDD, ale to se teď změní...nejspíš začnu s Doctorem ať se můžu všem co bly na srazu severních čech omluvit když mi vyklouzlo že je to hovadina :oops:
Promiňte, ale spletl jsem si to s jiným seriálem Doktora Who jsem ještě neviděl :)

A navíc jsem našel na torrentech balík deseti filmů se Star Treckem v CZ dabingu (tedy aspoň většinu
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

tokrp Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 342
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jo je to vážně škoda, čekam jsem že Atlantis bude delší (vůbec nevím co budou dělat s Wraithama). Na netu je spousta seriálů, které to budou muset nahradit, ale Stargate je prostě Stargate. Každý koncept seriálů je jiný a na Stargate se nazapomíná, takže doufám že bude aspoň následovat dostatečný počet filmů jako v případě Star Treku nebo Babylonu 5.
Jack: musím to vědět Danieli co znamená to jejich kree
Daniel: Pozor, poslyš, soustřeď se
Jack: něco jako haló..

cvigy Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1361
Bydliště: Atlantis , soukromy apartman treti patro
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
:cry: :cry: :cry: tohle me uplne mrzi jak svin ja jsem cekal aspon 7 serii :cry: :cry: :cry: vratim se z tabora a takova spatna zpreva ja si nemuzu pomoct , ale fakt me to sere :cry: :cry: :cry:

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
OK, OK, ten skutečný život byl jen návrh :smile:
Já ale vyrůstala spíš na Star Treku, takže to, když zrušili poslední seriál a Nemesis propadla v kinech pro mě byla větší rána, no. :oops:
Každopádně já si spíš naženu filmové manko. Spoustu klasických filmů jsem ještě neviděla. :)
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka píše:
...
Ale víte co to taky může znamenat? Že bychom mohli konečně začít žít skutečný život. :D

Děkuju, nechci. Jsem ráda ten, co právě probíhá. SG tvoří část mého života. Zavrtala se hodně hluboko ;-). A jak tu už bylo mnohokrát trefně řečeno, sci-fisti nemají "normálně skutečný" život ;-).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

maxwell skywalker Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 137
Bydliště: Kurviná
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
souhlasim s vami, kteri odmitate, seru na nejaky"realny" zivot, mam ten svuj, a ten je cool, stargate, tak jako vetsinu z vas, ovlivnila i me, jak tu jiz nekdo psal, vetsi cast zakladky a ted stredni mi pomaha udrzet si zdravy rozum, a taky nas airsoft team, sice nedavno vznikly, ale fungujici, kde si primo bereme na musku svet stargate. tak jsem premyslel co mi stargate vlastne dala, mimo to ze mi vzala nescetne hodin pri koukani na nove epizody( o starsich a hodne oblibenych epizodach nemluvim) a to pohled na jiste veci, takove ty moralni hodnoty atd, proste neni to jen bezduche sci fi, skoro vzdy mela epizoda nejaky hlubsi kontext, myslenku nad kterou se dalo premyslet...a toho se nehodlam vzdat

V3N0M666 Airman
Airman

Příspěvky: 3
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Konecne nekdo taky dostal rozum. Doufam, ze s novym serialem se vrati ke korenum SG. :bravo:

BTW doporucuju serial Eureka, svym stylem je celkem podobny SGA (teda krome akce.. ktera je ale stejne v SG jednou za uhersky rok) s tim rozdilem, ze je mnohem zabavnejsi i vtipnejsi.

V3N0M666 Airman
Airman

Příspěvky: 3
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
maxwell skywalker píše:
pohled na jiste veci, takove ty moralni hodnoty atd, proste neni to jen bezduche sci fi, skoro vzdy mela epizoda nejaky hlubsi kontext, myslenku nad kterou se dalo premyslet...

SGA v soucasne podobe JE bezduche sci-fi, navic plne klise a vykradajici samo sebe.

Lukec Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Prostějov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Je to škoda. Relativně nedávno zrušili SG 1 a Atlantis následuje. Asi udělám nějaký vzpomínkoví SGA video, abych se něčím zbavil a nemyslel na to, že mi rušej nejoblíbenější seriál. Už druhej.
Obrázek

rigix Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 386
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Konec Sg-A .... co ted semnou bude ? hlaVNě nepanikařit... ne v poho ja nepanikařím............. PAAAAANIIIIIIKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :cry: :cry: :cry: :cry:
Jsem prostě pako a nikdo z Vás to nezmění !

Yeyind Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1053
Bydliště: TFS Kahlan
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pro ty, co chtěj, aby děj místo filmu ukončili další sérií: Ve filmu vyřeší hlavní zápletku a je vyřešeno. V seriálu by se najednou "náhodou" začalo vše vysvětlovat a dokončovat. :(
In brightest day, in blackest night.
No color shall escape his sight.
Let those who joined Shepard's fight.
Beware his logic...weird ghostly child!

Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A sakra :x Že bychom měli utrum? :shock: No co se dá dělat, hlavně ať ten film nedopadne katastrofálně :wink:

Na Universe se docela těším, i kdyby to byl vykradený Voyager s přidanými stargates, budu rád :smile:

g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
SGU potvrzeno, zatim neoficiálně

http://www.aintitcool.com/node/38024
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Skvělej článek :)
nejvíc se mi líbila tahle věta na konci
A dvouhodinový "Universe" film udeří do kanálu v první polovině příštího roku, následovaný sériemi řádné další léto.
(je to ze strojového překladu)
V originálu takto
A two-hour "Universe" movie will hit the channel in the first half of next year, followed by the series proper next summer.

:D
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

StarFunXXX Airman
Airman

Příspěvky: 12
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Proc zrusili SGA? Protoze sledovanost klesla natolik, ze kdysi jednoznacne nej serial scifi channelu se propadl ve sledovanosti az na treti misto a dle statisktik by v propadu pokracoval dal. Pak se jeste ten luuuzr malozi vymlouval, ze kanadskej dolar zacina bejt pro amiky drahej takze stoupaj naklady. Nevim proc, ale nenasel se nikdo, kdo by rekl pricinu tohoto stavu...a to ze malozi a dalsi to naprosto potopili a udelali z toho casto nezkousnutelnou sracku. Asi tohle ale bosove na vysokych postech nevedi nebo je nekdo opomel o teto skutecnosti informovat. Adekvatni reakce by totiz mela byt povyhazovani soucasneho scenaristickeho povlu a vymena osazenstva kolem serialu. Herce uz prohazeli dost i kdyz tam porad zustava nejaky ten odpad (teila).
Na druhou stranu je dobre ze to skonci co nejdriv....4,5 serie je ukazkou toho jak hluboko muze klesnout oblibeny rozjety serial, kdyz k tomu pusti idioty.
Osobone doufam ze maloziho a jeho dvojku vyhodi a nenechaj je ani PRIBLIZIT k SGU. Muzou zkusit udelat nejakou brazilskou telenovelu...neco ve stylu esmeralda2..na to by snad stacili.
V kazdym pripade je SGA ukazkou naprosto nevyuziteho potencialu, ktery muze dejiste v pegasu nabidnout.

Leslie Airman
Airman

Příspěvky: 6
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
SGA si pohřbili sami počátkem 4 serie..mě osobně se ze 4 libily tak 4 díly zbytek spíše zblitek je uplně zbytečný a nezajimavý jak ze strany akce tak napětí...1 a 2 serie byy skvělé ..3 taky dobrá, ale teď "nuda". Líp by udělali kdyby se místo filmu natočíla miniserie cca 4-6 dílu a v ní došlo k uzavření , protože jestli to zmrví jak v arše pravdy tak ať raději netočí nic.

díky FOXu za "House MD" a "24"....to je jiná -)))

Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
SciFi Channel dává zelenou seriálu Stargate Universe

http://www.gateworld.net/news/2008/08/sci_fi_green-lights_istargate_un.shtml
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Paráda, takže je to už oficiální :) a neb ať už běží :D

EDIT:
pomalu by se mohlo rozšířit fórum o nabídku SGU
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
nechci to hned začít odsuzovat, ale docela se bojim toho, že to chtěj zaměřit na mladší publikum
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Ted Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 113
Bydliště: Praha
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A kdy bude SGU-project? :D
Meiles: "I had the most amazing idea last night"

zavosek Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 108
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
to si delaji srandu at dou do prd.le..fakt o neni mozny..na co se buduu koukat?nemam slov
i love scifi my favourite serials are:
1:sg-1 & sga
2.farscape
3.battlestar galactica
4:firefly a 4400
5.futurama
6.babylon 5 & heroes
7.eureka
8.jericho
9.andromeda

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron