Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM 21.8.2008 - Atlantis zrušena?

21.8.2008 - Atlantis zrušena?

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
WORMWEJDR Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 56
Bydliště: Kdesi daleko v předaleké galaxii
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
připomínáte mi ty zlatý doby když sem půl hodiny hledal na kazetě (ano VHS víte co to je?) hledal díl smyčka (window of opoturnity). Na vyslílací časy TV nova které zaručovali (i když sem správně nastavil čas) že společně se stargate uvidím eště kus barbara conana :D . A třetim seriálem se myslim SG vyrovná startreku v počtu seriálů...nebo ne? Tvůrci se zřejmě drzěli toho že v nejlepším se má skončit...a mohli by do SGU obsadit i nějakýho čecha...;-)
Rodney:And what schould I do now?
Sheppard:RELOAD!!

ysabell Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 21
Bydliště: Discworld
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vždyť se to ještě ani pořádně nerozjelo.... :cry:
If I was an animal, I’d be a lion
If I was a car, I’d be an Aston Martin
If I was a genius, I’d be Rodney McKay
If I was a hero, I’d be Jack O'Neill

Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
WORMWEJDR: Samozřejmě staré dobré VHS. Ještě se mi jich doma dost válí...

Ale Star Treků je mnohem víc:

1. The Original Series
2. The Animated Series
3. The Next Generation
4. Deep Space Nine
5. Voyager
6. Enterprise

Čili dvojnásobek :D
Naposledy upravil Nohajc dne 22.8.2008 11:09:34, celkově upraveno 1
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

WORMWEJDR Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 56
Bydliště: Kdesi daleko v předaleké galaxii
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A ted me napadlo... nemyslíte že by SGU mohla mít nějakou spojitost s připravovanym MMORPG Stargate Worlds? Mohlo by bejt zajímavý že na základě toho co by se událo v tom viruálnim vesmíru by se moh točit seriál...takže by příběh ovlivňovali smotní hráči... to by posunulo seriál na úplně novej level! :smile:
Rodney:And what schould I do now?
Sheppard:RELOAD!!

Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Že by tohle bylo ono zaměření na mladší generaci? Já osobně si myslím, že to už by bylo trochu moc...
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

WORMWEJDR Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 56
Bydliště: Kdesi daleko v předaleké galaxii
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nohajc píše:
WORMWEJDR: Samozřejmě staré dobré VHS. Ještě se mi jich doma dost válí...

Ale Star Treků je mnohem víc:

1. The Original Series
2. The Animated Series
3. The Next Generation
4. Deep Space Nine
5. Voyager
6. Enterprise

mno dobře já zrovna nejsem sběhlej v ST ale uz je to dlouho nebude to asi novinka ale má bejt novej ST film....

a Nohajc to sem cet asi v levelu o propojeni televize s hrama tak me to jenom tak napadlo ale doufam že za mladší generaci neberou ty děti nového milénia...
Rodney:And what schould I do now?
Sheppard:RELOAD!!

Dr. Daniel Jackson Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 364
Bydliště: Pelhřimov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mě to docela dost štve. Radši bych bral pokračování Atlantis, než SGU. Koneckonců, ještě jsme ani neodhalili plný potenciál Atlantis.
- That would be virtually limitless power. What happened?
- A slight problem. It was the creation of exotic particles in the containment field.
- He destroyed a solar system.
- Meredith.
- It was uninhabited.
---------------------
Obrázek
Obrázek

Nové Stargate SG-1 & Atlantis video
http://cz.youtube.com/watch?v=JE6JvkmkD3k

-----------------------
Blahoslavená budiž Sam.

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
No z toho zaměření na mladší publikum taky nejsem zrovna dvakrát odvázanej. Aby to nakonec nedopadlo jako večerníček na dobrou noc, pro děti předškolního věku :roll: Ale i tak jsem zvědavej na ten dvouhodinovej pilot co m´=a bít tuším už na jaře (nebo to bylo léto?) roku 2009 což by měo být téměř současně s připravovaným SGA filmem. a Dlouhé čekání mám (teda aspoň mě) zkrátí druhá půlka čtvrté sezóny BSG. a druhá řada TBBT (the big bang theory). pak se možná pustím i do Dr. Who spolu s B5. takže já jsem nějakou dobu v suchu, ale jestli to SGU bude opravdu pohádka pro děti, tak to bude konec...

doufám že tohle téma neskončí na hřbitově (čiti mám tu hafec příspěvků)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo jo, na Big Bang Theory se taky těším, protože to začíná stejně jako pauza mezi First Contact a The Lost Tribe. No a samozřejmě taky od 1.9. nová řada Prison Breaku a ke konci roku 3. série The IT Crowd. Krása.
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A ted me napadlo... nemyslíte že by SGU mohla mít nějakou spojitost s připravovanym MMORPG Stargate Worlds? Mohlo by bejt zajímavý že na základě toho co by se událo v tom viruálnim vesmíru by se moh točit seriál...takže by příběh ovlivňovali smotní hráči... to by posunulo seriál na úplně novej level!

Ano, to je fajn nápad, ale i kdyby překonali producentské problémy, tak SGW se odehrává v Mléčné dráze mezi 8. a 10. řadou SG-1.

Zaměření na mladší publikum se taky děsím (i když v TeenGate z 200 byl aspoň můj oblíbený vývoj postav :-) ) a řekl bych, že mi tedy budou vadit stejné věci, jako na pozdější SG-1 a SGA, ale tak počkám si na verdikt až jak to uvidím.

Dragon: B5 myslím můžu doporučit že by ses na to měl začít dívat co nejdřív ;-)
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Air Force Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2866
Bydliště: Praha - Smíchov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak první série SG-1 taky byli zaměřený na mladší publikum - a nezkoušejte mi tvrdit, že třeba to Apophisovo zlatý brnění mělo bejt míněný vážně.

2Dr. Daniel Jackson: Neboj, to by nevyužili ani v dalších 10-ti sériích ... zato by jsme se dozvědělim, co dělaj děti Teylinejch dětí ...
Obrázek

Mrs. Sheppard Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 630
Bydliště: Sever
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Naštěstí se to zrušení neděje v době, kdy by mi to nějak vrcholně moc vadilo. Jo tak před dvěma roky, to bych asi prožívala jinak. SGA pro mě znamenala hodně, ale všechno dobré jednou končí a změna je život.
After hard working I like hard playing

Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak první série SG-1 taky byli zaměřený na mladší publikum - a nezkoušejte mi tvrdit, že třeba to Apophisovo zlatý brnění mělo bejt míněný vážně.

To je IMO blbost, Apophisovo zlatý brnění je je prsotě součást mytologickýho feelingu. Pokud si pamatuju správně, hned v pilotu je full frontal záběr, za který by se nemusela stydět ani BSG. Celá 1. řada SG-1 se nese v dost depresivním tónu - což pokud porovnám s teen seriálem Smallvile, tak to opravdu není totéž.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Dr. Daniel Jackson Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 364
Bydliště: Pelhřimov
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Musíme se s tím hold smířit, když sou tak blbý, že neposlouchaj fanoušky. Alespoň, že máme před sebou ještě 3/4 5. sezóny. Neměl by se taky objevit v 5. sérii i Daniel?
- That would be virtually limitless power. What happened?
- A slight problem. It was the creation of exotic particles in the containment field.
- He destroyed a solar system.
- Meredith.
- It was uninhabited.
---------------------
Obrázek
Obrázek

Nové Stargate SG-1 & Atlantis video
http://cz.youtube.com/watch?v=JE6JvkmkD3k

-----------------------
Blahoslavená budiž Sam.

Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo, samozřejmě. To už se vědělo dlouho dopředu. Na něj se hrozně těším. Vůbec, od 10. a 11. dílu očekávám hodně. A věřím, že mě nezklamou. Po dílech jako Return part I, II nebo TMC a BAMSR.
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Ehm Ehm.

nešlo by to bez spoilerů prosím, nebo aspoň s funkcí spoiler? byl bych rád kdyby lidi četli pravidla a řídily se podle nich

To samozřejmě není myšleno na tebe každý někdy udělá chybu (navíc tohle je mimo sekci spoilery už několikrát (a ví to snad každej) a nemá to cenu už ani hlásit, ale pro příště :wink: )
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

proximo Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 124
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No to mi teda radost neudělali... je pravda, že některé díly stály za prd, ale stejně se na každý další díl těším... doufám, že aspoň tedy přijde nový seriál...

btw. nevím proč furt haníte 9. a 10. serii sg1 - mně se Ori serie libila, pomerne zajimavý děj, málo vycpávkových dílů, bylo to good... 8)
Surrender or be destroyed!!

Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dragon: Tak tuhle informaci už ani nepovažuju za spoiler. A nevěřím tomu, žes to doteď nevěděl. Vždyť to byla i novinka na hlavní stránce SGA-Projectu. Podobně jako ta, která nás informovala o Woolseym. A tam také nebyla použita funkce spoiler. To nešlo přehlédnout.
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Máš pravdu o výskytu Daniela jsem věděl ale nevěděl jsem v kterém dílu. taky díky někomu (už nevím komu) a ještě vím
Toto je spoiler!!!:
že se objeví Asgard

někdo to totiž napsal do pokecu o rasách v alianci čtyř ras :roll:
ale víc opravdu nevím a snad se ani nedovím.
jo a ještě jsem věděl o replikátorech a Elizabeth... i když jen jejího vědomí...
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Raynor Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3683
Bydliště: Hranice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nohajc: Mě osobě teda Return přišel ultradementní (nebýt RDA a Picarda, nedalo by se na druhý díl ani dodívat) a jiná atlantisácká dvojepisoda, Lost Boys a The Hive myslím, prostě ten dvoudíl s Fordem, mi taky přišel hrozně slabý. Myslím, že až The First Contact a hlavně BAMSR u mě obnovil víru, že zvládnou konce/prostředky řad.
Obrázek
Nový díl SGO? Konec světa na obzoru...
SGO S1E18 INSURRECTION, part 2

Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Dragon: Takže jsem ti zkazil překvapení? Promiň. Ale v tu chvíli jsem si zkrátka neuvědomil, že přítomnost Daniela v 5. řadě vůbec a informace o tom, ve kterém díle se objeví, byly oznámeny zvlášť. Nenapadlo mě proto, že budeš vědět jenom půlku.

Raynor: Nepodporuju tvůj postoj "nebýt O'Neilla...". Mně se to líbilo právě díky němu. Ale není to to jediné. Byl to originální nápad. Antikové se vrací, ale nechtějí sdílet obývák s lidmi. A potom přijdou Replikátoři vyřídit si staré účty a to je šance k návratu. Moc se mi líbila i část v SGC, jumper v místnosti s bránou, atd... Nikde nevidím tu demenci.

Prostředek 2. série to ano, ten mi taky přišel slabší.
Naposledy upravil Nohajc dne 22.8.2008 13:50:41, celkově upraveno 2
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mrs. Sheppard píše:
Naštěstí se to zrušení neděje v době, kdy by mi to nějak vrcholně moc vadilo. Jo tak před dvěma roky, to bych asi prožívala jinak. SGA pro mě znamenala hodně, ale všechno dobré jednou končí a změna je život.


Cejtim to dost podobně. Když jsem se dozvěděla o konci SG-1, byla to pro mě uplná tragédie a měla jsem z toho skoro hysterickej záchvat, přestože jsem tenkrát nepovažovala SG-1 za ten "starej dobrej seriál" co dřív a stejskalo se mi po starej sériích. Zrušení SG-1 mě prostě hrozně zasáhlo i přes všechny výhrady, co jsem k ní měla.
Kdežto teď, mě zrušení SGA dost mrzí, ale oplakávat jí vážně nebudu. Je mi to líto, ale dokážu na tom najít i klady. Je spousta jinejch seriálů... život jde prostě dál.
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Příspěvek 22.8.2008 13:51:27
Tommaso Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 168
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
hmm, tak to byl teda šok tahle zprava :cry: sice tady dost lidi nadavalo že tenhle serial poklesava a ze stoji za nic, ale ja proste prožival každou epizodu a byl to proste skvelej serial at si každej řika co chce a mrzi me ze konci, mohly dat aspon 6 serii a tam to nejak ukoncit 8)
Obrázek
Obrázek

Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Atlantis bude škoda. i když to neni nejlíp propracovanej seriál tak mi bude chybět. Přirostla mi k srdci a těšil sem se na ni.

Doufam ze SGU bude alespon stejne dobry jako prvni rady a ze tam nedaj prebytecny postavy (napr.: teyla nebo Ronon, ale s nim je alespon sranda a nedelaj z nej veledulezityho)
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Nohajc:
no co stalo se, naštěstí ještě nevím co se tam za jeho přítomnosti bude dít a podobně, takže se toho tolik nestalo...
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron