Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM 21.8.2008 - Atlantis zrušena?

21.8.2008 - Atlantis zrušena?

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
S těma chevronama to byl jenom takovej vtípek. A vy mě hned berete za slovo. Klidně by mohli vymyslet něco jiného. Třeba celý seriál o cestování v čase pomocí brány. Taková variace na startrekovskou temporal cold war. :wink:
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Amazon Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 81
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vždyť je to jenom diskuze :lol: Nejde o to, kdo koho bere vážně, ale o to, že můžem pokecat o tom co nás baví. Jinak námět zajímavý - vlastně opravdu dobrý. (tady to beru vážně :lol: ). Určitě by to bylo zajímavé, ale zase ten Star Trek... :D :D
Obrázek

Tronmkiheda Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 20
Bydliště: Náchod
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Považuji zrušení SGA za rozumné. Samozřejmě, že mi bude chybět, ale chápu to. Zrušení této série umožní MGM plně se soustředit na nový spin-off. Nebude nutno tříštit síly, a i z hlediska ziskovosti (protože ať se vám to líbí a nebo ne, seriály jsou točeny proto, aby se na nich vydělalo) to bude lepší, dva souběžně běžící seriály ze stejného prostředí by si mohli navzájem poněkud vykrádat diváky (už jsme něco podobného zažili, když souběžně běžela SG-1 a SGA).
Je to ale špatná zpráva z hlediska vývoje 5. řády. Už několikrát jsem tu brečel nad tím, že v 4. a 5. řadě se nerozvíjí žádná souvislejší dějová linie. A asi tomu už tak i zůstane. Nicméně pokud budou další díly alespoň tak dobré, jako Ghost in the Machine, tak si není proč stěžovat.
Už tu byla několikrát zmíněna podobnost nového seriálu se sérií Star Trek Voyager. S tím nemám žádný problém. Myslím, že svět stargate je natolik bohatý, že existence lodi, která se snaží dostat domů, může být jediná podobnost. Jen aby to nějaká žaloba ze strany Paramount Pictures nezařízla ještě dříve, než se vůbec začne natáčet :( . Jinak se moc těším. Posádka by mohla být zase v úplně jiné galaxii, což by zase mohlo znamenat úplně jiné nepřátele.
Bender@ilovebender.com
Save the cheerleader, save the world!
My ass does not deserve to have it´s own website.
No matter what I try to do, you're gonna die, Charlie.
You are very clever - I will even give you brilliant; but there is brilliant, and then there's me.
One touch and I can see things. Things that happened, things that will happen. You should see, what I see.

Geros´Lal Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 154
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak už jsem podepsala petici za SGA. Neříkám, že je to nejlepší sci-fi seriál, ale SGA je škoda. Úroveň se v páté řadě zvedala, tak to neměli rušit. SG-1 měla 10 řad, tak to přejte i tomuhle seriálu.
Obrázek

Amazon Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 81
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Geros´Lal: SGA je kvalitní seriál, to ano. Ale osobně se musím přiklonit k názoru Tronmkiheda - těším se na Universe...
Obrázek

Eve Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 27
Bydliště: Uherské Hradiště
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
SGA je vážně skvělý seriál, taky mu přeju těch 10. sérií, i když se jich asi už nedočkáme, v každém případě petice za SGA už je dávno podepsána, souhlasím s Geros´Lal Atlantis už se teď lepší a oni ji ruší, sice podle mě to byl a stále ještě je dobrý seriál, prostě těch 7. sérií bych u něj viděla minimálně...snad si to na MGM ještě rozmyslí...
Obrázek
Atlantis mi chybí už teď...By Eve

g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Eve:MGM chce SGU a filmy, SCIFI chanell chtěl SGA a byli připravení začít jednat o 6.řadě, ale MGM jim to zatrhlo. A SCIFI chanell vidí v SGU příležitost jak nalákat mladší publikum (něco jako BSG, která se cílená na publikum kolem 20 let) a navíc chtěj seriál podobnej BSG. MGM a SCIFI chanell se dohodli poměrně rychle a společně utli SGA.
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

JoyDeivis Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 57
Bydliště: Loket
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
I cry coz I have nothing to say...
Necháme si příští mateřskou lod!

King Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 73
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
sux sux sux

Samozrejme ze ne kazdy dil byl super, ale byl to SG, takze prirozene sakuje, ze se SGA prestane tocit.., chybet mi bude hlavne McKay a Sheppard..

Snad SGU bude dobre..., do te doby si budu muset najit jiny scifi serial..
Apophis: A single human life is worth so much you would risk a world?
Jack O'Neill: That's right. That's why they call us the good guys.

Sattero Airman
Airman

Příspěvky: 1
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jsem zde nový a nesleduji moc dění kolem SG, ale napíšu názor. Sice tento seriál miluji, ale nechtěl sem doposud získávat informace o nových epizodách předčasně. Desátý díl páté série SGA mě k tomu ale donutil, protože se to hodně zamotalo a divil jsem se, proč už sakra není další díl venku.

Bohužel zpráva o ukončení SGA mě zamrzela. Sám jsem chtěl, aby se to ukončilo čtvrtou sérií, to se ale nestalo a když začla pátá a pěkně se to rozjelo, počítal sem, že když už, tak to seknou šestou sérií, aby mohli autoři vše vysvětlit. Netuším, jak to ukončí kluci a jen doufám, že to nedopadne jako konec SG1. Přišli tam noví herci a noví nadějní nepřátelé a pak šlus konec nazdar bazar.

AoT ani Continuum sem neviděl a popravdě, ani se mi do toho moc nechce díky konci desáté série SG1 a pokud skončí SGA taky tak neslavně, film vypustím. O Universe toho moc nevím, ale nemělo by se spíš vymyslet něco jiného nebo konečně natočit nový pořádný Star Trek? Sice Enterprise byla báječná (až na opravdu směšné efekty, prostě to radši víc měli točit v interiérech a požít více "suchou" grafiku. Ne žádné zesvětlování (motion blur, blur, smooth, ...))... Když se podívám na ST:TNG, pořád se mi líbí až na zkoprnělost první série a poslední sedmou sérii. ST:Enterprise byla efekt taková, no... však víte co myslím. SGA tímto neduhem trpí taky, tedy oproti SGC. Vesmírné boje jsou pěkné, to ano, ale jak má být nějaká futuro stavba na nějaké planetě, nedejbože pohybující se postavy na zemi, je to děs. Na prvním díle SGA (přílet helikoptéry) a posledním díle ST:Ent (náhled na velitelství "Federace" a poté když šel Archer mluvit před obecenstvo) to jde hodně vidět.

No abych to shrnul. Po Shappíkovi a McKayi se mi bude stýskat a stejně po Danielovi a Jackovi, pokud nebudou v Universe aspoň na chvíli. Teyla a její přeumělkované herectví neherectví mě dralo na kusy při každém záběru a nic se nezměnilo, ani když hrála Wraithku na Hive ship. :wall: Beckett byl dobrý, taky sem si nakonec oblíbil Ronona a "Wejravou", ale Teyla je na mě moc. Nová doktorka (Jewel) se mi moc nelíbí (prostě Beckett klasika) a Samanta Carter (Tapping - Topinka) ve vedení taky ne. Woolsey (Picardo) je naopak výborný a beru ho. Sice sem ho neměl zrovna v lásce ani v ST:Voyager, ale je dobrý a jeho postava se vyvíjí. Škoda, že scénáristi vždy u seriálů poséřou nějak konec. Vím, nejtěžší je vždy zakončit něco takového, ale musí se to zvládnout. Pokud to zvoslí, tak mě vážně nas...

Ad: Teď sem si projel něco o Universe... Fialová? Ne ne, já bych uvítal zelenou. Proč? Je hodně ale hodně výrazná a fialová není ono. Už by mi to připadalo moc uteplené. Navíc v rámci Sci-Fi zelenou spojuji s Borgama...

Ad2: Teď mě napadla spásná myšlenka. Propojit SG s ST. Jak? Okno do jiné dimenze v jiném čase a nové spojenectví a nakonec nová Enterprise spojená z toho nejlepšího z obou dimenzí a pak by ta loď prozkoumávala obě dimenze a poté se třeba ztratila v jiné a hledala by cestu domů (ala Voyager, jen mnohem rychleji) a pak velká válka, která by poničila velkou část Milky Way v obou dimenzích... Prostě velkolepé finále, že by z toho každý sednul na prdel a slintal :)

reanimator Airman
Airman

Příspěvky: 9
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
zatím poslední díl SGA 5x10, byl úžasnej... kdyby takovýmto tempem pokračoval celej seriál tak by mohl pokračovat donekonečna:) škoda že atlantis končí... zas o jeden opravdovej sci-fi seriál míň:( naštěstí bude brzo o další víc;)

g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tak MGM mělo v plánu zrušit SGA ještě před tim, než začala běžet 5.řada
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Blackburn Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 547
Bydliště: Najdete mě v Pardubicích
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
no to je včudu ona nam ta SGA skončí :think: :stupid:
Gilbertsonův zákon: Nic není dostatečně chráněno před průměrně talentovaným blbem.

Eureka SGA SG1 SGU

Aeryn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 337
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Řekla bych, že to se už nezmění, takže nějaké smutnění ohledně konce už je zbytečné a škodíte spíš sami sobně. Všechno jednou "končí".

Dostáváme nový prostor pro další seriál do rodiny SG, za což můžeme být přeci rádi, že? Vždyť "pětka" je krásné číslo, prvočíslo, štastné číslo :D.

Navíc tohle !NENÍ! konec! Vždyť tu budou filmy! A naše vzpomínky... :ok:
Obrázek

Destiny Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1226
Bydliště: Pegasova galaxie, Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Na nový seriál se sice těším, ale zároveň mi vadí, že SGA končí. Měla jsem ten samý pocit u SG1 a mám ho i teď. :( Když něco sleduješ přes 12 let tak tě to hold zamrzí. Ale jak říkáš všechno jednou skončí. Je čas se pohnout z místa a uvítat nový seriál.

Pětka je sice pěkná, ale mě by rozhodně nevadila šestá, sedmá. Aspoň, že budou ty filmy :ok:
I am proud to be member of Sheppofilclub
Obrázek
Můžeme být jen tím čím jsme. Nic víc, nic míň. (Kahlan Amnell)
Není tak těžké za přítele umřít, jako najít takového, aby umírat stálo za to.

Aeryn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 337
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já SG sleduji již skoro od začátku. Vadí mi tyhle "smutné konce", ale stále si to nehodlám připustit. Ještě nás čekají poslední episody, tak proč si je kazit trápením, že už další nebudou?
Obrázek

Destiny Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1226
Bydliště: Pegasova galaxie, Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zbývá už jen 6 epizod a já si je míním užít co nejvíc. Rozhodně si je tím nenechám zkazit. :)
I am proud to be member of Sheppofilclub
Obrázek
Můžeme být jen tím čím jsme. Nic víc, nic míň. (Kahlan Amnell)
Není tak těžké za přítele umřít, jako najít takového, aby umírat stálo za to.

g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
šmarja, tady to je jako na pohřbu. Všechno jednou končí, tak to chodí. Takhle vyvádět kvůli seriálu , to asi nepochopim. Mně taky mrzelo když skončilo 4400, Babylon 5 a na jaře mi skončí BSG. Ale že bych kvůli tomu takhle vyváděl, to vážně ne
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Aeryn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 337
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
g.o.d: Naprosto souhlasím :D Katastrofa největší :D
Obrázek

Tommaso Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 168
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
g.o.d píše:
šmarja, tady to je jako na pohřbu. Všechno jednou končí, tak to chodí. Takhle vyvádět kvůli seriálu , to asi nepochopim. Mně taky mrzelo když skončilo 4400, Babylon 5 a na jaře mi skončí BSG. Ale že bych kvůli tomu takhle vyváděl, to vážně ne


a proc by jako nemohli? ne každej je jako ty, diky bohu :lol:
Obrázek
Obrázek

meisterochmi Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 935
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Chce to trochu života do toho umírání...všechno má svůj začátek a konec...s tím se nic nenadělá. :)
Obrázek
__
It's gonna be legen...wait for it...dary! Oh yeah!

Joe McQuay Airman
Airman

Příspěvky: 3
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
V Universe by neměl bejt nidko ze současných herců SG-1 ani SGA.

Darth_RevanCZ Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 562
Bydliště: Segmentum Solar - Terra
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Go away, troll ... :roll:

Vzhledem k tomu, že v SGU se objevila např. Carterova, O'Neill nebo McKay je tohle tvoje "konstatování" lehce irelevantní.
If I die in combat zone ... box me up and ship me home!

Pin my medals upon my chest ... tell my mom I've done my best!


Hardcore tacti-cool taštička na dokumenty ...
http://www.army-obchod.cz/zbozi/doplnky/ostatni/3-tasticky-na-dokumenty-1215

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron