Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM 21.8.2008 - Atlantis zrušena?

21.8.2008 - Atlantis zrušena?

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 21.8.2008 13:40:22
Saix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 703
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
"Gods are selfish beings who fly around with little red capes and don't share their powers with the mankind." Lex Luthor

Jaa (c) Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 8
Bydliště: Tááábor
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Apríl už byl, takže špatný vtip :(
5. sezóna zatím vypadala nadějně, ale nevypadá, že by měla zrovna ukončovat děj...
'If the words were wisdom I'd be talking even more!' .... The Offspring

Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No teda :shock: Konečně když dostala Atlantis pořádného velícího tak s tím seknou? :roll:
Obrázek

g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
ten otazník můžete dát klidně pryč, už dopoledne to potvrdil Mallozzi na blogu
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

chrastenka Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 147
Bydliště: Týnište nad Orlicí
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
S atlantis to jde pomalu z kopce a když se tedka mírně zlepšuje tak ji zruší.Ach jo. :cry:

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No, nemůžu říct, že by mě to překvapilo, poslední dvě série byly děs a hrůza, zejména ta čtvrtá. Ale jako fanouška mě to mrzí, čekala jsem, že ještě šestá bude. No, tolik k odchodu Jasona po šesté sérii :D A Ford už se nám asi taky nevrátí :lol: I když, možná nás ve filmu překvapí. Ale aby se uzavřely všechny příběhy, které se v Atlantis vyskytly, to by musel být film dlouhý alespoň pět hodin :roll:
Btw bude mi chybět Lorne :smile: (to jen tak, že se tenhle vzlyk ode mě čeká :smile: )

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Jestli neporazí v tom Filmu Wraithy (což doufám že ne. pač by to bylo příliš) tak odletí s městem pryč s té hnusný prolezlý a smradlavý z Galaxie. :D

jinak SGA je opravdu škoda, ale stále si stojím na svém. a když ne v tom nejlepším, tak radši v tom dobrým než v tom nejhorším jako SG-1.
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Smith Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 113
Bydliště: Ida
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ani se tomu nedivím, 5. série měla snad jen dva dobré díly (4. a 5.), jinak to byl děs. Takže ať raději ukončí seriál, ušetří money, napíšou dobrý scénář a natočí film. Doufám, že se už poučili z chyb Atlantis a v Universe budou konečně používat bránu (objevování, výzkum, nové rasy, nová místa atd.) a ne aby to vypadalo jako telenovela, kde je 90 % času nudných "keců" a zbytek akce a snad tam už nebude Teyla. :lol:
Obrázek

Sheppy Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 197
Bydliště: Tachov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
V Universe by neměl bejt nidko ze současných herců SG-1 ani SGA.

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Nevím jak vy, ale já se vyhýbám spoilerům na pátou sérii a musím říci že od té doby mám z jednotlivých dílů větší radost.
A hodnocení celé série podle prvních pěti dílů je podle mě blbost a objektivní hodnocení je tak naprosto nemožné.


Nejlepší podle mě a i většiny z vás byla a je první řada.
Na té se mi nejvíce líbilo to objevování neznámého a tajemná Atmosféra. při sledování posledních dílů jsem sotva dýchal.
První série je prostě nepřekonatelná.

Druhá série se vezla na první a jen udržovala kvalitu celého seriálu. Na druhou stranu ztráta Forda byla víceméně tragická, ale seriál to přežil a dál si udržoval diváky, ale vražda bývalé hlavní a ještě k tomu velmi oblíbené postavy mimo obrazovku (opět Ford) nebila pro seriál nejlepší vizitkou. ke konci série už seriál značně polevil.

Třetí série již znatelně ztrácela ducha první série a vesměs to byly díly s minimálním vlivem na příběh. navíc se začalo ve velkém "mačkat" tlačítko restart což seriálu velmi ublížilo.

Ve čtvrté sérii s scenáristé slíbily větší dějovou linii a svému slovu jakžtakž dostály. I když mnozí tvrdí opak, já jsem tam jakousi propojenost i mezi zdánlivě vycpávkovými díly propojenost viděl.
Cartrová jako vůdce expedice se podle mě příliš neuplatnila a jen jí využily jako potencionální lákadlo na diváky.

Pátou sérii zatím hodnotit podle mě nelze, ale má našlápnuto na celkem dobrý vývoj

Celý seriál podle mě taky dost utrpěl replikátory. kvůli nimž se ztratila dějová linie s Wraithy.

O potenciálu příběhu a o nedořešených věcech alá Genini či Cestovatelé radši pomlčím a předem celému seriálu vzdávám hold :salut:


prosím příliš nekritizovat je to jen můj názor a pohled na věc.
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

lightbrand Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 52
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Už bylo na čase. A nemyslím, že je to špatný seriál. Miluju všechny epizody. Ale od té doby co mají asgardské zbraně, jde vidět, že s Wraithy by se vypořádali jedna radost. Už to není ten klasický strach jako v první serii, kde se jen tak tak zachránili. Tenkrát zničit Hiveship byl zázrk, dnes je ničí jako nic. S městem už letěli, ZPM mají, Replikátoři zničeni. Tak pokud ten seriál nechtějí zničit tím, že vytvoří nové nepřátele, tak bude jen dobře, že ho ukončí. Navíc možná kvůli třetímu seriálu se tento musí ukončit.
SG1, SGA, BSG, Heroes, Eureka, LOST, Sliders, Black Books, Voyager, Enterprise, Hustle, Andromeda, The Lost World, Firefly, Červený Trpaslík, The Big Bang Theory, M*A*S*H, 24. Tak tohle jsou mý nej seriály.

Pan Citron Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 806
Bydliště: Brno nebo Gallifrey (Mám v tom trochu zmatek)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jediný co mrzí, že Woolsey bude velitel jen jednu řadu, ale jinak jsem v to tak trochu po čtvrtý řadě doufal. Jen doufám, že mají ještě dost epizod na to aby to nějak ukončili a doufám jen, že to zase nepokusí ukončit v tom jednom filmu :roll:
ADRIC WILL FALL

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No tak vzhledem k tomu, že epizody páté řady jsou už napsané, popřípadě už natočené, tak se obávám, že ukončení bude probíhat ve filmu. Jen doufám, že to nebude zase nějaké otevření krabice :roll:
Každopádně jsem zvědavá na třetí seriál. Zajímá mě, co hodlají z případně dobrého nápadu spáchat.

Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Problém je v tom, že pokud nepočítali se zrušením po 5. řadě, nemají těch dílů dost. Nejspíš nemají žádný.
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Geros´Lal Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 154
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak tohle je katastrofální zpráva. :-( Nebude už McKay ani Zelenka. :-( No snad budou aspoň nějaké filmy.
Obrázek

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Eleira píše:
No tak vzhledem k tomu, že epizody páté řady jsou už napsané, popřípadě už natočené, tak se obávám, že ukončení bude probíhat ve filmu. Jen doufám, že to nebude zase nějaké otevření krabice :roll: ...

Já se spoilerům vyhýbám a tak nevím ce v dalších dílech bude (a ani to vědět nechci), ale mám několik teorií.
1) Stane se to co v Last Man (něco na ten způsob)
2) Postupně najdou několik ZPM-ek a odletí s městem do Mléčné Dráhy (což je ještě míň pravděpodobné)
3) Objeví se nějaká rasa a vyhladí Wraithy místo nás.
4) využijí retrovirus (opět nepravděpodobné)
5) Ve filmu načnou nějaké řešení (například ten retrovirus, odlet, či jiná rasa) a film skončí a neb domyslete si sami
6) Rozsáhlé povstání bytostí (nemusí to být nutně lidé) což bude mít ve spojitosti s technologiemi pro vesmírné boje konec Wraithské nadvlády a opět konec filmu.
7) Wraithové se v občanské válce pobijí navzájem. či se jejich počet zredukuje na velmi malý počet (lidé nemusí zasahovat)
8) vrátí se k zmraženým raplikátorům (bude stačit jen Elizabeth) a využijí její potenciál (pochybuji) ve válce proti Wraithům
9) Postaví si vlastní armádu replikátorů
10) použijí super zbraň což by mělo za následek poslání několika obálek plných Antraxu a jiných sra**k k odpovědným scénáristům. Protože s Wraithama si nevěděli rady ani Antici...
11) možná doplním
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
g.o.d píše:
ten otazník můžete dát klidně pryč, už dopoledne to potvrdil Mallozzi na blogu


Kdybych měla pořád čas sedět na zadku u internetu a sledovat všechno, co se kde u "oblíbeného" seriálu šustne, tak bych se odtud nehnula. :smile: Psala jsem to z práce a to to na Mallozziho blogu ještě nebylo.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Nefertiti Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 254
Bydliště: Litvínov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak já jsem za zrušení taky docela ráda, vlastně mě ta zpráva po ránu docela potěšila (i když to bych na foru SGA asi neměla moc říkat :lol:), ale opravdu je lepší skončit teď než klesnout na ještě nižší úroveň. Jen se modlím, aby film neměl podobnou úroveň jako AoT..

nICH Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 119
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
po Atlantis se mi bude určitě stýskat, ale nebude to tak strašný. budou filmy a věřím, že dobré.

btw pomalu by se už mohl připravovat novej web :D stargate univers

Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak jsem to před chvílí řekl mámě a ta z toho byla slušně skleslá...
"Moje máma" píše:
"To jsou hovada? Proč? Jdeme si stěžovat!"

Ta měla Atlantis dost ráda no... co se dá dělat no :roll:
Obrázek

Yeyind Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1053
Bydliště: TFS Kahlan
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
lightbrand píše:
Tenkrát zničit Hiveship byl zázrk, dnes je ničí jako nic.

To si Antici ze začátku mysleli taky.

Tahle zpráva mě věru nepotěšila a vzhledem k tomu že po Universe už se patrně další SG seriál, film ani nic podobného neobjeví sme zase o kus dál k úplnému "úmrtí" mého oblíbeného seriálu :cry: . Doufám že si konečně někdo uvědomí velmi málo využitý potenciál SG, SGA a možná i SGU, aby se na něj jen tak nezapomělo. :(
In brightest day, in blackest night.
No color shall escape his sight.
Let those who joined Shepard's fight.
Beware his logic...weird ghostly child!

Hexx Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 347
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Zrušní mě samozřejmě mrzí, ještě aspoň jednu sérii by si SGA zasloužila, (třeba bych i začala mít ráda Woolseyho... :) ) Ale souhlasím s názorem, že je lepší přestat, dokuť to má nějakou úroveň a nenechat seriál před koncem zdeformovat jako SG-1.
Bude někdy naše civilizace natolik vyspělá, že se budou koblihy plnit rovnoměrně?

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hlavně by mě zajímalo, co teď bude dělat Rachel, případně Jason. Ten se možná herecky uchytí, ale Rachel s jejím (ne)herectvím asi takhle dlouho nikde trpět nebudou :D O zbytek obavy nemám.
Berte to i z té lepší stránky - my aspoň budeme mít čas dopsat popisy epizod a dodělat Lexikon :D
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

CZ Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 325
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Cože :shock: !!!! SGA končí :shock: ???? Jestli nebudu mít pravidelně dávku nové SG, tak zhebnu!!!!
Airsoft team: 1st Battalion 3rd Marines

Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
hexx píše:
Ale souhlasím s názorem, že je lepší přestat, dokuť to má nějakou úroveň a nenechat seriál před koncem zdeformovat jako SG-1.


Tak s tímhle tím já nesouhlasím. Resp. takhle: Taky bych nechtěl, aby došlo k deformaci; rozhodně však nepodporuju názor, že SG-1 zdeformoval. Byl tam jistý vývoj, ale určitě ne deformace. 9. i 10. série byla pořád celkem na úrovni (možná až na pár dílů). Ori linie mi rozhodně nepřišla jako nějaký úpadek. Stejně tak u Atlantisu. Někteří nadávají na replikátory. Že prý zastavili děj s Wraithi. Podle mne jej spíš obohatili. Souvislost tam byla a když v jednu chvíli dokonce plnili původní účel, a sice že bojovali proti Wraithům, určitě pohnuli s dějem.
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron