Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM NEWS: Amanda Tapping hovoří o třetím SG-1 filmu

NEWS: Amanda Tapping hovoří o třetím SG-1 filmu

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Kleo Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 9
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mám pocit, že jsem tu jediná, ale hlasuju absolutě pro Jacka. Na druhou stranu je pravda, že ty jeho štěky v Continuu za moc nestály. Ale už od chvíle, co přestal v SG-1 si říkám, ž by ho mohli pořádně vrátit aspoň do jednoho filmu. By to bylo hezký rozloučení...

Widlička Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1177
Bydliště: Šaľa (Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, tak je pravda, ze Jacka by v nejakej poriadnej roli videli mnohi. Lenze aj ty hovoris tu frazu, "na rozlucku". Potom by ale fanusikovia chceli dalsiu a dalsiu rozlucku. Nie ze by som Jacka nechcela obsadit do nejakeho pekneho stychu v novom filme, ale ani on sam nie je fit. A scenaristi by zaujem mali, len ked sa im ta jeho ulohu vzdy podari tak :jako: skvele :jako: napisat...
I am proud to be member of Sheppofilclub
Obrázek

sirgarfield Airman
Airman

Příspěvky: 37
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
no tak já dofam že tam jack bude to by bylo super ale jak už tady napsalo několik lidí tak aby mu daly jednu z hlavní rolí jinak to nemá skoro cenu ale mohli by tam dát i deniela a hamonda

šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak Daniel tam bude určitě když je to hlavní postava :) a gen. Hammond už bohužel nebude v žádném filmu.....
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

bulantik Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 166
Bydliště: Třebíč
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No a Vala tam taky nebude, prý kvůli těhotenství.
-I když, se mince v letu točí, nakonec vždy dopadne správnou stranou.
SEIDON-13. 2. 2009

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na SGA-PROJECT.COM