Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM NEWS: Amanda Tapping hovoří o třetím SG-1 filmu

NEWS: Amanda Tapping hovoří o třetím SG-1 filmu

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Harry256 Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 393
Pohlaví: Neuvedeno


Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
2010, to se zase načekáme...
Ale co, hlavně že SG-1 bude pokračovat.
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

tokrp Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 342
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak to jsem opravdu zvědaví s jakým námětem zas přijdou. Po tom co provedli v Continuum... :? Cartrová se objevuje nějak často, já chci aby se taky objevil Onei´ll !! :D
Jack: musím to vědět Danieli co znamená to jejich kree
Daniel: Pozor, poslyš, soustřeď se
Jack: něco jako haló..

RomanArts Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1583
Bydliště: Plzeňský kraj
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ze začátku se hodně mluvilo právě o tom, že by to měl být film právě hlavně o postavě Jacka, ale to jak to nakonec dopadne je ve hvězdách.
Obrázek

yzerman Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 169
Bydliště: Trhové Sviny
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No byla by to paráda kdyby v tom filmu měl jack nějakou hlavní roli, už se těšim


Příspěvky: 8
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
yzerman píše:
No byla by to paráda kdyby v tom filmu měl jack nějakou hlavní roli

To záleží jedině na RDA - když se nechá Mistr uprosit... bude Jack. Ale spíš mám dojem, že na SG už "pííípá"
Jediná porážka je ústup

Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ještě mě tak napadlo, ve spojitosti s rokem 2010, že to je o důvod víc, proč dát do filmu Asheny. :) Jistě si vzpomenete na stejnojmený díl ve 4. sérii...
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Van Tom Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 407
Bydliště: okres F-M
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
jo to by bylo hustě
"It stopped..." Felix GAYta, our commander, who we beliave in

g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
probůh, takže to se budou točit dva filmy, do toho SGU. No to bude mazec.
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To teda bude. Navíc, jak máme věřit jejich optimismu, když říkají, že by chtěli udělat dva filmy ročně? Zatím se jim jen tak tak podařilo udělat dva filmy za dva roky a teď další stejně dlouhá pauza...
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
já si myslim, že SGA bude mít akorát jeden film a tim to skončí
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Nohajc Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1452
Bydliště: P4C-970
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No vzhledem k tomu, že sami tvůrci se o filmu vyjadřovali tak, že v podstatě nic ukončovat nechtějí, netvrdil bych to tak jistě. V rozhovoru Brad Wright říká, že by se mu líbilo udělat za rok jeden film SG-1 a jeden SGA. Takže žádné uzavírání, ale pokračování příběhu ve formě série filmů.
"Come along, drop this hair dryer or whatever it is."

Nefertum Airman
Airman

Příspěvky: 8
Bydliště: Hradec Králové
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No je hezký říkat že chci dělat dva filmy ročně ale pokud dojdou diváci a následne finance tak se tento plán pravděpodobně neuskuteční. Nerad bych viděl jak se sg stane filmový propadák. Radši delší pauza s kvalitním scénářem nežli rychlokvašky uplně na prd...

yzerman Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 169
Bydliště: Trhové Sviny
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Taky bych radši kdyby dělali třeba mín filmu ale zato kvalitnich, takle se bojim že by to nemuselo dopadnout nejlíp. Jinak si myslim že ve filmu k atlantis si pořád ještě scenaristi nechaj pootevřenej děj aby na něj případně mohli navazat dalším filmem nebo dáli bůh třeba šetsou serii :)

Aeryn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 337
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
yzerman: Souhlasím. Určitě více záleží na kvalitě než kvantitě... Raději bych více filmů s kvalitním příběhem, scnářem a zpracováním... Aby se nakonec nestalo z SG kvůli filmům nestalo něco o co nestojí žádný fanoušek... :roll:

Nicméně se na třetí film těším. Jsem ráda, že je Amanda potvrdila svou účas. Sam mám ráda, ale jak je napsáno - mohl by se tam objevit Jack, ale i Ascheni. Určitě by to bylo velice zajímavé. Ale jestli budou mít stejný nápad i tvůrci... To nikdo :jako: zatím :jako: neví...
Obrázek

Widlička Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1177
Bydliště: Šaľa (Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Yzerman, Aeryn: Naprosto súhlasím. Keby SG alebo aj SGA nebodaj niekedy skončila ako nikým nechcený a nepozeraný film, bolo by to akurát smutné... V prípade kvality by sme sa síce dlhšie načakali, ale nechcem sa pozerať na niečo... "zlé" alebo "lacné" alebo nebodaj "bez príbehu"... to by bola obrovská škoda a SG by nemala takto skončiť :)

Čo sa týka mojich nápadov na tretí film, priznám sa, vôbec nemám predstavu :D
Sam je super, a Jack by bol rovnako :D Ale... v jednom časopise bol len prednedávnom článok o RDA... ak mám pravdu povedať, nebol pekný ani lichotivý... odkedy Jack/RDA odišiel z SG, stratil... ako to mám povedať :?: :Dkondička asi bude dobré slovo... takže by musel trocha zamakať, ale bolo by veľmi fajn, keby sa v ďalšom filme objavil :) A už sa moc teším :D:D

Halajda Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 641
Bydliště: Brno nebo okolí Brna
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Mám obavu, že v duchu posledních let by tam stejně Jack celou dobu měl ruce v kapsách a házel svoje grimasy na všechny strany. To zestárnutí, co mu provedli, se teď vrací jako bumerang...
Nechci tudíž být za nějakého kacíře, ale já vidím špehýrku naděje, že by se třetí film bez O'Neilla obešel. Ale to asi nebude názor pro ty, co mezi SG-1 a Jack O'Neill dávají rovnítko.
Intelligence has nothing to do with politics.
- Londo Mollari

Yeyind Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1053
Bydliště: TFS Kahlan
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já RDA mít až tak moc nemusím. Né že by mi vadil, ale nepláču doma nad oltářem z jeho fotek a nemám depres z SG bez něj. Já si spojuji SG-1 spíše s Tyovým "Indeed" a jednoobočním pohledem :-D.

Jinak si opravdu radši počkám 2 roky než sledovat nějaký odpadní film :?
In brightest day, in blackest night.
No color shall escape his sight.
Let those who joined Shepard's fight.
Beware his logic...weird ghostly child!

Aeryn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 337
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Yeyind: Tak "T" je pro mě velice důležitý, RDA mám hodně ráda, ale také to tolik neprožívám. Respektuji jeho rozhodnutí a je dobře, že se chtěl věnovat rodině :-)

Ve filmu bych ho viděla ráda, ale určitě to bez něj zvládnu :D Lepší, kdyby tam nebyl vůbec, než těch pár štěků v Continuum...
Obrázek

Widlička Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1177
Bydliště: Šaľa (Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No asi tak, buď mu tam dajú dôležitejšiu úlohu a nie že sa objaví na tri sekundy. Tiež by mi tam nejako nechýbal :scratchanym: No ale Teal´c musí byť, lebo ten "jednoobočný" pohľad som od neho absolútne nachytala a dosť často ho používam :D

Mne by vo filme už asi hodne chýbala práve Sam :) A tiež Vala, lebo do SG vnáša taký ten svoj element :D

Togorot Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 83
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
To O'Neillovo vracení mě taky dost štve. Ať dostane pořádnou roli nebo ať ho tam necpou. A vala tam pravděpodobně nebude tak to říkal Wright.

Widlička Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1177
Bydliště: Šaľa (Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hovoril, a najradšej by som mu za to oči vylúpla :evil: No, tak asi tak :D
RDA chcú urobiť väčšiu rolu, takže no. Ak mu urobia, nič proti. Ale ako zase Wright(niekedy rozmýšľam či Wraith nie je skomolenina jeho mena :D ) povedal, tak v Continuu sa oni síce snažili, ale nevypálilo to podľa predstáv a keď to teraz nevypáli tak sa akurát naštvem... :hmmm:

Togorot Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 83
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No uvidime jestli mu dají větší roli, ale co tam bude hrát vzdyť on velí celé obraně země je moc důležitý než aby ho jen tak posílali na misi po galaxii.

Už jsem to jméno párkrát zpletl a napsal ho jako Wraith :D

Aeryn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 337
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Osobně si nedokážu představit, co tam bude Jack dělat... Rozhodně to nebude jako dřív, střílení, bitky a jedna akce za druhou :roll:. To ho tam nemuseli dávat vůbec a mohli spíš vymyslet něco lepšího. Nebo vůbec nic :hmmm:
Že ve filmu nebude Vala mi také nějak nevadí, přestože jsem si jí :jako: celkem :jako: oblíbila...
Obrázek

Widlička Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1177
Bydliště: Šaľa (Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Už jsem to jméno párkrát zpletl a napsal ho jako Wraith :D

Ono niekedy by mu bolo dobré dať pár striel do žalúdka, veď on sa zasa uzdraví :lol:

Dobre. To že tam nebude Vala mi vadí vrcholne, ale čo už, s tým nič nenarobím. O Jackovi sa dá diskutovať, ale teraz je z neho niečo ako kancelársky šmejd s kopou odznakov na rukáve. Takže veľa toho asi nevymyslia, a aby sa tam len mihol na 5 minút to nebude veľmi záživné. Buď, alebo. V tomto prípade sa zlatá stredná cesta neráta :lol:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na SGA-PROJECT.COM