Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM 29.12.2008 – Střípky o Atlantis filmu

29.12.2008 – Střípky o Atlantis filmu

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Widlička Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1177
Bydliště: Šaľa (Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Toť pravý optimista :D Alebo bohužiaľ to má naozaj reálny sklon to takto dopadnúť. Ale nebudeme hádzať flintu do žita(sena, obilia, čo len chcete :D ). Zatiaľ.

Togorot: Dnešný diel bol ale znesiteľný ;) No, ak mám pravdu povedať, nič extra, ale ani nič hrozné. Ale nestihla som pozrieť kto tú časť napísal. Nevieš? :)

Destiny Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1226
Bydliště: Pegasova galaxie, Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
dalibor.durcak Taky, že určitě bude :D už jen protože je to SG. A já upřímně doufám, že to bude skvělý film :D

Widlička To víš optimismus je krásná věc, ale je lepší někdy být nohama na zemi, ať tě může něco příjemně překvapit :)

a ten dnešní díl co byl na nově napsal Michael Cassutt. A abych řekla dá se,ale není to můj z oblíbených dílů
I am proud to be member of Sheppofilclub
Obrázek
Můžeme být jen tím čím jsme. Nic víc, nic míň. (Kahlan Amnell)
Není tak těžké za přítele umřít, jako najít takového, aby umírat stálo za to.

dalibor.durcak Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 591
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Naděje umírá poslední :)
"Opravdová láska je umění najít ve světě někoho, s kým si rozumíš lépe, než se sebou samým."
autor neznámý

Togorot Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 83
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Taky v to doufám uvidíme za půl roku, teda spíš dříve s tím ja dokažou udrže tajemství hlavě jeden nejmenovanáý člověk a jeho blog :D

Widlička Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1177
Bydliště: Šaľa (Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Už teraz vypúšťa do éteru, čo by mohlo byť v 6 sérii. Takže jeho jazyk asi dlho za zubami neostane :D

Togorot Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 83
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já vím proto to píšu že možná nebudeme čekat dlouho :D

dalibor.durcak Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 591
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Za takové informace já jsem jen rád :)
"Opravdová láska je umění najít ve světě někoho, s kým si rozumíš lépe, než se sebou samým."
autor neznámý

Togorot Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 83
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo to já taky ja jak tak přemýšlím tak za ně buď mužeme být rádi dvojnásob nebo vůbec protože ho stakovou za chvíli mgm vyrazí a buď najdou někoho jiného nebo zruší celý projekt SG.

Widlička Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1177
Bydliště: Šaľa (Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak to by bolo hrozné! :( Nestačí im že zrušili moju milovanú Atlantis a keby ešte skúsili zrušiť celé SG!! Šťastie že sa o to nepokúšajú!! :lol:

Togorot Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 83
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No uvidíme jakou má mgm trpělivost a jak se jim to kdyžtak bude chtít řešit :d

Widlička Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1177
Bydliště: Šaľa (Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No, tak myslím, že raz keď príde neúspech ich filmov, tak sa rozhodnú pre zrušenie. Alebo by mohli zasa prejsť na seriál :lol: . Osobne si myslím, že ľudia by radšej pozerali seriálovú "formu" Sg - ja osobne radšej seriál než filmy... :scratchanym:

Destiny Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1226
Bydliště: Pegasova galaxie, Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pokud by měl špatný film za následek obnovení seriálu, tak pravým " Ať je to ten nejhorší, jaký kdy natočili"

Ale bohužel s obnovení SGA seriálu nejspíš počítat nemůžeme, tak ať natočí nejlepší film aby mohlo být ještě spoustu dalších :)
I am proud to be member of Sheppofilclub
Obrázek
Můžeme být jen tím čím jsme. Nic víc, nic míň. (Kahlan Amnell)
Není tak těžké za přítele umřít, jako najít takového, aby umírat stálo za to.

Widlička Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1177
Bydliště: Šaľa (Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak v tomto prípade by optimistom nemohol byť ani ten najväčší. Ani ja nerátam, že by sme sa dočkali "reinkarnácie" seriálu. Čo je smutné, ale s tým nič nenarobíme. Ono nech len točia super filmy, na ktoré sa budeme vždy tešiť a bude sa mať na čo pozerať :wink: . Len dúfam, že to naozaj nedospeje do toho bodu, že na filmy už nikto nebude pozerať a SG to odženie do zabudnutia a do zaniknutia :(

Destiny Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1226
Bydliště: Pegasova galaxie, Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak v tomhle jsem optimistka. Sg má po světě pořád dost fanoušků, kteří nedovolí aby se na něj zapomnělo. Vždycky přežije, dokud budou lidé, kteří uchovají jeho odkaz.

A navíc SGU určitě přiláká další fanoušky.

O filmy bych se nebála, AoT i Conntinuum si vedli dobře a nevidím důvod aby stejný osud nesdílel SGA film
I am proud to be member of Sheppofilclub
Obrázek
Můžeme být jen tím čím jsme. Nic víc, nic míň. (Kahlan Amnell)
Není tak těžké za přítele umřít, jako najít takového, aby umírat stálo za to.

Widlička Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1177
Bydliště: Šaľa (Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak ani ja si nemyslím, že by sa tak stalo. Ale vždy je to možné a bolo by to smutné. Ale minimálne pár rokov nás stará dobrá Sg bude otravovať :D

Togorot Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 83
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Taky myslím že SGU nepoloží po první serii. Já nepsal že nebudou mít trmělivost na sg ale na Mallozziho.

Widlička Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1177
Bydliště: Šaľa (Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Práve toho druhu trpezlivosti by som sa obávala :lol:
I am proud to be member of Sheppofilclub
Obrázek

Togorot Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 83
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
myslim ze by se nasel nekdo jiny a lepsi.

Widlička Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1177
Bydliště: Šaľa (Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tj, nová scenáristická krv by nemusela byť na škodu :wink:

g.o.d Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1514
Bydliště: Holy city of Celestis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kavan wasn't speculating about the movie, he said it as fact. But, things could change or might have already and he might not know about it. But he was definite that the movie had been temporarily shelved because of the financial climate and that they'd be looking at the situation towards the summer.
Podpis byl odstraněn z důvodu porušování pravidel.

Widlička Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1177
Bydliště: Šaľa (Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Áno, tak k tomuto som sa farbite vyjadrila vo vedľajšej téme....
Tak támto ma maximálne vytočili!!!! :evil: :evil: Ja ich asi zabijem!! všetkých! MGM, finančnú krízu, všetko čo mi príde pod ruky. Nechcem byť zbytočne pesimistická ale buď sa načakáme alebo sa nedočkáme! Do hája aj s tým :( :evil:
Ku všetkému navyše už všetci budú mať iné projekty budú zhánňať všetkých ďalší rok. A dám ruku do ohňa za to, že finančná kríza len tak nepominie. Ale nie že by odložili svoj drahý Sgu - nič proti SGU - oni musia rovno pozastaviť natáčanie filmu. Asi sa opakujem - ale úplne ma napálili tak nech idú do kelu :cry:

Tak, toť moje vyjadrenie :D

Destiny Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1226
Bydliště: Pegasova galaxie, Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Widlička: Absolutně s tebou souhlasím
I am proud to be member of Sheppofilclub
Obrázek
Můžeme být jen tím čím jsme. Nic víc, nic míň. (Kahlan Amnell)
Není tak těžké za přítele umřít, jako najít takového, aby umírat stálo za to.

Widlička Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1177
Bydliště: Šaľa (Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No dobre, po všetkej tej pesimízii tu mám jednu celkom nádejnú citáciu:
(Ešte jedna v poznámka.... v preklade som nebola činná ja.... :D No ale tak nevyužite to, keď vám to príde rovno mailom :D )
Po nedávnej novinke o Stargate Atlantis filme to vyzeralo, akoby sa plány pre tento film na istú dobu zastavili. Joseph Mallozzi pravdepodobne chce vyvrátiť tieto fámy, pretože na svojom blogu publikoval ďalší článok o SGA filme.

"Napriek tomu, že SG1 film dostal zelenú, tak vás môžem ujistiť, že stále je aj SGA film v pláne". K filmu sa vyjadril aj Brad Wright: "Joe a Paul akurát dokončujú scenár, takže akurát je otázka, na ktorom s týchto filmov začneme skôr pracovať". Takisto fanúšikov ubezpečil, že film naozaj bude, pretože MGM by len tak neplatili niekoľko miliónové nájomné za štúdia, ak by sa nemalo pokračovať.

Vo svete nastalo pár zmien, špeciálne s produkciou a predajom dvd. Zároveň, SGA film narozdiel od 3. sg1 nevyjde najprv na dvd, ale pravdepodobne bude najprv vysielany na Scifi Channely.

Na svojom blogu Mallozzi vysvetloval, že SGA film bude financovaný z iných zdrojov ako SG1 film. Podľa Mallozzi je scenár k filmu napísaný do polovice, celý by mal byť na konci apríla. Zatiaľ vraj netreba rozmýšľať negátívne, keď bude treba, tak nám Mallozzi dá vedieť. Zatiaľ vidí pokrok na všetkých frontoch SGU, SG-1 aj SGA!
I am proud to be member of Sheppofilclub
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron