Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM 12.1.2009 – Co mohlo být v 6. sérii?

12.1.2009 – Co mohlo být v 6. sérii?

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Widlička Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1177
Bydliště: Šaľa (Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No dobre. S tým oživovaním máš pravdu, aj mne to dosť lezie na nervy. Ale zase nepovedz že sa netešíš z návratu "šedých prdelek" :D
I am proud to be member of Sheppofilclub
Obrázek

Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Návrat šedivejch prdelek je sice supr, ale ty Frulnigové by byli lepší... Dalo by se s tim něco dělat a hlavně by to bylo užitečnější.
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

Jack O´Neill Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 324
Bydliště: Rychvald
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Heh, jestli toto všechno má být ve filmu, tak to ať se na něj raději vykašlou. Pokud toto chcou nacpat do zhruba dvou hodinového filmu, tak to bude bullshit, který jsme ještě neviděli. Když už ne nová série, tak alespoň ať je ten film rozdělený řekněme na 3, několika hodinové části (jako například LotR), ovšem to zase kvůli rozpočtu neudělají. No, to jsem zvědavý co z toho filmu vznikne...
"Žádný úspěch není konečný, žádná porážka není fatální. Záleží jen na odvaze bojovat." Winston L.S. Churchill

Widlička Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1177
Bydliště: Šaľa (Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pesimista nieeeeeee.... :D
No ale naozaj, nemusí to byť vôbec zlé! (Koľkýkrát som to zopakovala? :D ) No, ale chcela som sa vyjadriť k tomu nápadu s rozdeleným na tri časti. Podľa mňa - čo tam po rozpočte, keby to mali takto rozsekať, tak sa toho v živote nedočkáme... :scratchanym:
I am proud to be member of Sheppofilclub
Obrázek

Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No, film určitě nebudu žádné veledílo. Bude to opět jen prodloužená epizoda. Nečekám od toho žádnou podívanou jako třeba Star Wars, nebo Star Trek XI.

deasiel Airman
Airman

Příspěvky: 15
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
mohli se tam zaměřit na ty týpky jak byly v daedalos variation ty jak vypadali jako frankenstein byly docela hustý a měli silný lodě

Widlička Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1177
Bydliště: Šaľa (Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No jo, ale Stargate je Stargate nie Starwars ;)

deasiel: O tomto sa veľa diskutuje v novej téme.... Extinction.... no, nová rasa by bola fajn :) Potom chcú vrátiť Asgardov..... no, ale čo tam nakoniec dali to vie len lentilková dvojka :D
I am proud to be member of Sheppofilclub
Obrázek

Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Widlička: tím jsem chtěl říct, že to nebude žádné velkolepé sci-fi, vlastně to určitě nebude ani 'lepé' sci-fi. :lol: ;)

Widlička Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1177
Bydliště: Šaľa (Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
"lepé" :D No jo, týmto si ma dostal, ale bude to sci-fi na tej Stargate úrovni.... no tak zase podľa toho, ako si M&M počínali....
I am proud to be member of Sheppofilclub
Obrázek

Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak třeba Continuum byl dobrý film, ale stále to bylo, jako prodloužená epizoda. To kdyby přidali nějáké bitvy alá Den nezávislosti. :write: :ok:

Widlička Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1177
Bydliště: Šaľa (Slovensko)
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
V tomto naozaj viazne ten problém - efekty sú podľa mňa na veľmi, veľmi dobrej úrovni, ale nevyužívajú to kvôli rozpočtu čo je veľká škoda. A to, že je to na dĺžku len dvoj-epka je tiež blbé, pretože po prvé ja mám radšej dlhšie filmy a po druhé mohli by trocha viac rozvláčniť dej..... ak by vymysleli naozaj niečo kvalitné.... ináč na dni nezávislosti sa mi páčila časť, keď ten Casse, či ako sa to volal.... :D No, to je jedno, keď sa "obetoval" a napálil do tej zbrane..... no.... Ot troška.... 8)
I am proud to be member of Sheppofilclub
Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na SGA-PROJECT.COM