Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM 12.1.2009 – Co mohlo být v 6. sérii?

12.1.2009 – Co mohlo být v 6. sérii?

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
kucix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 664
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno


cziss Airman
Airman

Příspěvky: 9
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Většina toho zní fajn, škoda, že ta 6tka nebude :( . Aspoň že budou ty filmy, i když film = ani ne 3 epky. Akorád s těma replikátorama ať už konečně jdou... :palka: . Tahle trapárna kompletně zkazila Ark of Truth. Jako kdyby nebylo "milion" jiných možných námětů.
Naposledy upravil cziss dne 13.1.2009 00:58:13, celkově upraveno 1

Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jo tak nevim nevim...

časovkovej film už byl... replici už sou vohraný... a film, kterej se zaměřuje na postavy :?: :roll:

To ať udělaj další sezónu SGA.

btw: Taky vám přijde že Mallozi prokecne co se dá :?:
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

Togorot Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 83
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jo divim se že ho ještě nevykopli. Opravdu kdyby udělali šestou serii bylo by to lepší, jak to tak čtu tak ten film bude asi takovy paskvil jako Ark of truth s českým dabingem a je to škoda.

Fill Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 65
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
bral bych film ohledně těch asgardů co našli v pegasu :?
2 Armáda hlásí, že naše severní pevnosti se drží. Ať jejich ocelové zuby drtí nepřítele, TUDY PŘECE WEHRMACHT NEPROJDE!

Fixda Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 243
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Panebože replikátoři... v SGA byli imho trapní už od úplného začátku(zachraňoval to snad jen David Ogden Stiers), proč se na ně proboha nemůžou vykašlat :scared: ... Doufám, že se do filmu nedostanou.
www.familyguy.cz

www.americandad.familyguy.cz

Lirael Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 465
Bydliště: Heřmanovice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak třeba u té časovky je mi opravdu líto, že nebude natočená, soud zní taky zajímavě... Ale ti replici :scared: osud byl milostiv, když nás toho ušetřil...
I believe that when we leave a place, part of it goes with us and part of us remains...
Obrázek

Aeryn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 337
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Náměty jsou vskutku zajímavé, ale spíš na sérii než film. Ohledně Replikátorů souhlasím - ať už je do děje netahají... Ze začátku to bylo ještě zajímavé, ale teď už by to bylo spíš trapné.
Zaměření na postavy by bylo rozhodně dobré, jelikož o to v tomhle seriálu nikdy moc nešlo... Jenže ono jim ani tohle téma moc nejde, tak nevím, zda-li by to bylo vůbec ku prospěchu :roll:
Sam u soudu... námět je zajímavý, co se mi ale nějak nelíbí:

Carterová před soudem by mohlo být zajímavé zadostiučinění pro lidi, kteří ji v SGA moc nemuseli


Nevím, co je na tom za zadostiučinění... Nemám nic proti názoru proti Sam v SGA, ale tohle se mi nějak nelíbí... Chápu, že si ji někdo neoblíbil, ale to neznamená, brát jako "zajímavé zadostiučinění" její soud. Nechci tím nikoho naštvat, urazit nebo vyvolat hádku. Tohle prostě ne :roll:
Obrázek

dalibor.durcak Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 591
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pravda pravdoucí, to, že se Sam dostane před soud je zadostiučinění?
Ale no tak....pojďme to pojmout trochu normálněji, ne? :)
Bez urážky
"Opravdová láska je umění najít ve světě někoho, s kým si rozumíš lépe, než se sebou samým."
autor neznámý

Destiny Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1226
Bydliště: Pegasova galaxie, Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky nesouhlasím. To že Sam se většině nelíbila v SGA neznamená, že se po ní musí vozit. Přece jenom nikdy nikomu, tak hrozně nevadila a teď ji budou přát jen to špatné.

Nápady na 6 sérii jsou skvělé, škoda jen, že ji už nezrealizují. Azgardi by si určitě zasloužili trochu víc rozvést. Soud se Sam by byl zajímavým zpestřením, ale rozhodně ne se po ní vozit. Díl zaměřený na postavy by jen prospěl.
I am proud to be member of Sheppofilclub
Obrázek
Můžeme být jen tím čím jsme. Nic víc, nic míň. (Kahlan Amnell)
Není tak těžké za přítele umřít, jako najít takového, aby umírat stálo za to.

Aeryn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 337
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Přesně. Věci které nechápu jsou, jak lidé dokáží být protivní. Většina z vás nadává na nějakou postavu a přeje jí jedině to špatné. Už je to strašně ohraná písnička, kterou já osobně vůbec nemám v lásce. Když mi není někdo sympatický, tak ho prostě nechám, ať si dělá co chce. Tedy pokud to není bůhvíjaký parchant (za což Sam nepovažuji). Prostě ho přijmu a žiju s tím.
Rovněž neuším, proč by se měla před soudem rozebírat pokažená mise Sam. Nevím, že by něco opravdu vyloženě zkazila, aby kvůli tomu šla před soud...

Destiny:
Ano, rozebrat postavy by bylo hezké, ale nevím, jestli by to dokázali správně napsat...
Obrázek

puffy Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 27
Bydliště: Slovensko
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Sam v SGA = velky omyl.
Pred sud by som ale nepostavil Sam, ale autorov SGA.

Destiny Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1226
Bydliště: Pegasova galaxie, Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
puffy Ono to nebyl tak hrozný omyl. Dovedu si představit, že kdyby jí lépe napsali, tak by tam nikomu nevadila. Tam jde spíš o to, že jí vyměnili za Liz jen proto aby přitáhla fanoušky SG1 a současně popřeli vše čím v SG1 byla.

Aeryn: Kdyby scénaristé opravdu chtěli, tak by určitě nějakou takovou epizodu dokázali napsat. Zas tolik je nepodceňuji i když někdy....

Pokud jde o tu zpackanou misi, tak by se jednalo asi o něco v tom smyslu, že by byla na nějaké misi s Hammondem a něco by se nepovedlo. A IOA by jí to dali pěkně sežrat.
I am proud to be member of Sheppofilclub
Obrázek
Můžeme být jen tím čím jsme. Nic víc, nic míň. (Kahlan Amnell)
Není tak těžké za přítele umřít, jako najít takového, aby umírat stálo za to.

pumelo1 Airman
Airman

Příspěvky: 23
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No 1 řadě nekopírují Farscape, ale Startrek,respektive všichni kopírují Startrek ono se toho zase tolik vymyslet nedá, když si člověk vezme kolik dílů všech hlavních scifi seriálů bylo vytrořeno.Můžou být některé díly v 6 serii docela zajímavé.Osobně mne Atlantis jako celek moc nenadchla,jsem zvědavej jak bude vypadat nový SG-seriál. Předpokládám že to bude muset mít podobný systém jako je v Treku.Co jiného by mohly vymyslet.Budou muset s tou lodí lítat světem letem.A Atlantis by měli taky někam poslat akonečně taky najít nějako vyspělou rasu a ne ty chcípaky. :yahoo:

Aeryn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 337
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hrozný omyl nebylo přivedení Sam na pozici velícího, ale zbavit této pozice Elizabeth. Je to jedna velká chyba, kterou jim asi neodpustím a která je podle mne ta nejhorší. To, že místo ní dali Sam mi nevadí.

Neřekla bych, že by mohl mít ten soud něco společného s Hammondem. Ten přeci dostal infarkt a nevím, zda-li by byl ještě předtím na nějaké misi... No, nevím...
Obrázek

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ve Farscape je přímo taková epizoda, kde se na jednu situaci dívají z různých pohledů do minulosti. :wink: Ono to bylo ve více seriálech.
To se Sam hlavně nechápu v tom, proč by nějakou její zpackanou misi s SG1 měli dávat do SGA. Leda by to bylo něco, co se stalo pod jejím velením na Atlantis.
To s tím zadostiučiněním jsem asi nenapsala dostatečně jasně a nebylo to mířeno proti Sam, spíš jako fakt, že pro některé Sam v SGA prostě velké ne a, i když to nebyla vina herečky, tak si ji spousta lidí bude spojovat se začátkem konce SGA. Proto ten "vojenský soud" - za "zničení" SGA. Vím, že to tu většina lidí tak nevidí, vlastně někteří ji mají hodně rádi a já to nikomu neupírám. Je pravda, že tím velkým zlem bylo vyhození Torri z její role Elizabeth, to byl ten velký omyl. Ale tohle jen mělo být konstatování i pro tyhle lidi, kteří si to myslí. Proto to taky bylo v závorce. A z části i ironie.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Aeryn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 337
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka: Já ti rozumím. Chápu, že někteří mohou brát Sam tak, jak jsi to napsala ty. Jenže mě nepřijde, že ONA může za "začátek konce" a za "zničení" SGA. To bychom mohli za tohle všechno dávat vinu i Woolseymu, který velí až po Sam a je v poslední finální sérii.
Stejně tak je na tom Kellerová, která nahradila Carsona přibližně ve stejné době jako Sam Elizabeth...

Nepřijde mi, že by Sam udělala ve velení na Atlantis nějakou velkou chybu, která by vedla před soud. Proto mi taktéž přijde hloupost tahat to do SGA... Ale nakonec stejně nic podobného nejspíš nebude... Pokud to nestrčí do filmu, což by taktéž pokládala za chybu. Sledovat celý film tahanice u vojenského soudu? To ať radši nic netočí...

Na tu episodu ve Farscape si vzpomínám. I když mi to přijde trochu odlišné, určitá spojitost by to byla. Určitě je podobný díl ve Star Treku... Takže by to v SG nebyla originalita, ale pojmout nějak nově by to možná mohli...
Obrázek

Mark Jackob Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2660
Bydliště: Praha 6
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No tak s tím opičením. Snad kařdý sci-fi se opičí boď po Star treku, nebo po Star Wars. (Rodičů všech kvalitně zfilmovaných sci-fi)

Taky mi přijde zbytečný tahat Sam před soud, nic neudělala, jen ji vyměnily (nelogicky) sice mi tam překážela, protože Sam patří do SG-1, ale neudělala nic špatnýho.

Časovky mi nevaděj, ale chtěl bych už nějakou pořádnou. Kdy se přesunou do doby Antiků a musej jim pomoct s bojem proti wraithům, ale jak znám scénáristy, tak všichni Antici by po vymírali a vše by hrdině zachránil Shepp. :scared:
STARGATE pre-Vates 01x16 První kontakt (30. 7. 2011)

"Matematika je jazykem géniů, ostatní jen opisují." - Vratislav Šembera

dalibor.durcak Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 591
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To s tím zadostiučiněním jsem asi nenapsala dostatečně jasně a nebylo to mířeno proti Sam, spíš jako fakt, že pro některé Sam v SGA prostě velké ne a, i když to nebyla vina herečky, tak si ji spousta lidí bude spojovat se začátkem konce SGA. Proto ten "vojenský soud" - za "zničení" SGA.

To je tedy prapodivné vysvětlení, ale budiž. :) Hlavně, že se to vysvětlilo :)
"Opravdová láska je umění najít ve světě někoho, s kým si rozumíš lépe, než se sebou samým."
autor neznámý

meisterochmi Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 935
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tím filmem bych se nechal prekvapit..myslim ze neco scenatisti vymysli...snad bude filmu vic
Obrázek
__
It's gonna be legen...wait for it...dary! Oh yeah!

Aeryn Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 337
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mně by stačil zatím jen jeden Atlantis film, ale musel by mít dobrou kvalitu, dějový obsah a hlavně žádnou splácaninu jako AOT nebo Continuum! Radši méně filmů, ale rozhodně lepší. Klidně si počkám, jenom ať o není zase to: "Rychle se do toho pustit, ať je to za námi a můžeme točit další"...
Obrázek

Dr. Malas Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 217
Bydliště: U PC
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Aeryn píše:
Neřekla bych, že by mohl mít ten soud něco společného s Hammondem. Ten přeci dostal infarkt a nevím, zda-li by byl ještě předtím na nějaké misi... No, nevím...


Myslím, že Destiny mluvila o lodi Hammond. :)


Jinak mě se ty nápady na 6. sérii moc líbí, tedy kromě těch, již několikrát zmiňovaných Replikátorů.
No, uvidíme, zda některý z těch nápadů použijí i do filmu. Každopádně už teď se ho nemůžu dočkat. :)
Obrázek

cziss Airman
Airman

Příspěvky: 9
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Jj, Asgardi by tam mohli a MĚLI být. Třeba by mohli být i trochu "příjemněji" naladěný. Rozbrat postavy apod. A v dalším díle nějaká koalice (My, Lidi z Pegasu a Asgardi) by mohli vyhladit Wraithy a případně třeba "vyléčit" Toddovu skupinu a bylo by. Už se k tomu nevracet. Prostě end of story, jak jednou řekl Shep :smile: . Rozhodně by neměli dělat další příběhový vlákno, když už jich tam dost je nevyřešených a hlavně ne ty %!?+'"! :palka: repliky, jak jsem psal už na začátku. To by pro mě už asi SG ztratilo soudnost a smysl :cry: .

Na druhou stranu Atlantis měla polovic dílů než SG-1. Končila defakto už kompletně vyřešená. Nepočítám-li už hodně umělě vytvořený Orie, páč pravá SG byla o Goauldech. Tady je toho spousta ještě nakousnutýho, tak je šance, že by mohli řešit věci k tématu a nevymýšlet trapnosti typu IAO se nelíbí to a to. Ten a ten velel špatně a hlavně hodně a hustou plnou replikátorů. :bounce:

Destiny Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1226
Bydliště: Pegasova galaxie, Atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Aeryn: přesně jak Dr. Malas, myslela jsem loď :)
I am proud to be member of Sheppofilclub
Obrázek
Můžeme být jen tím čím jsme. Nic víc, nic míň. (Kahlan Amnell)
Není tak těžké za přítele umřít, jako najít takového, aby umírat stálo za to.

cvigy Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1361
Bydliště: Atlantis , soukromy apartman treti patro
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Já osobně proti replikátorům jako robotickejm pavoukům nic nemam , ale ty lidský ............ to neměli vůbec vymýšlet . Každopádně bych byl asi nejvíc rád za časovku s wraithama.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Další

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron