Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM NEWS: Historie Antické civilizace jak ji známe ze Stargate

NEWS: Historie Antické civilizace jak ji známe ze Stargate

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Harry256 Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 393
Pohlaví: Neuvedeno


Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
se normálně nepřestávám divit že na takovouhle novinku po několika dnech odpovídám jako první :shock: :D

Rozhodně autora musím pochválit :) (mám zato že jsi to ty Harry256 :smile:)

Docela dost mi tahle novinka oživila mojí paměť, doufám že plánuješ/te ještě další články o rasách z SG :). :bravo:
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

dalibor.durcak Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 591
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Pěkně se to čte, dragon má pravdu, víc takových novinek.
Děkuji Harry
"Opravdová láska je umění najít ve světě někoho, s kým si rozumíš lépe, než se sebou samým."
autor neznámý

AnubissAss Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 75
Bydliště: Ostrava - Poruba
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Pekny clanek, v nekolika vetach vystizne zachycena historie Antiku. Coz tak
hle za vyuziti fantazie sepsat i strucnou historii rasy Furlingu? :)
Mitchell: "So what do we suppose to do, just start guessing?"
Vala: "Darlol, the dragon."
Mitchell: "How about Smokey?"
Tielc: "Perhaps...Puff!"

dalibor.durcak Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 591
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Mno, ale mě by zajímalo, kdyby bylo napsáno něco o Tauri.

Od objevení SG až k dosažení rozmachu.
"Opravdová láska je umění najít ve světě někoho, s kým si rozumíš lépe, než se sebou samým."
autor neznámý

yzerman Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 169
Bydliště: Trhové Sviny
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
to mě by se víc líbili ty furlingové, o nich bych se rád něco dověděl :)

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Furlingové?? to je jednoduchý

Jsou/byly členy Aliance čtyř ras

No a na zbytek stačí vlastní fantazie...takový článek by byl vážně o ničem...já bych rád třeba Asgardy a jiný známí rasy z SG o kterých se něco ví...třeba i tu naší hezkou planetku :)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

meisterochmi Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 935
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
paradni pocteni
Obrázek
__
It's gonna be legen...wait for it...dary! Oh yeah!

Harry256 Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 393
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
chystá se další speciál, tentokrát o Asgardech, uvažuju ale, že krom nějakého toho stručného popisu historie a technologie přidám i popisy základních představitelů rasy. K Antikům tedy doplním popisy postav: Merlin, Morgan LeFay, Oma Desala, Orlin, Aiana a možná nějaké z SGA ...

Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Ej supr počteníčko hotovej spisovatel teď už by to chtělo jen Tauri a Asgardy zbytek není zas až tak nutnej a o furlinzich nevime skoro nic takže todle je článek pro každýho z nás co si domyslí

dalibor.durcak Uživatelský avatar
Master Sergeant
Master Sergeant

Příspěvky: 591
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To by mě zajímalo, co bys tam chtěl číst o Furlinzích?
"Opravdová láska je umění najít ve světě někoho, s kým si rozumíš lépe, než se sebou samým."
autor neznámý

newborn_(CZ) Airman
Airman

Příspěvky: 37
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Skvěle napsané, ale podle mne dva rozdíly, jenž se často uvádění a jenž trochu dávají přesnost historii Antiků.
Pokud jde o technologii, jsou nepochybně nevyspělejší rasou minimálně ve známém vesmíru. Nevěřím že bude ještě vyspělejší civilizace, když ze světa Stargate je tak dávno řečeno, že jsou Antikové a před nimi již nic (ani Bůh :D ).
Proč by taky nějaká lepší být měla, to by se snad s nimy už dávno spojila, když Antici bloudily galaxiemi od jedné k další. Navíc archiv vědomostí Antiků, tam se ukrývá rozsáhlá studie celého vesmíru... no uvidíme v Universe, zda se zjeví zcela nový druh rasy.

Co se týká války s Wraithy, ty neměli s jejich technologií vůbec co se srovnávat, ale bylo jich miliony, kdežto Antiky zrovna utekly zkáze v podobě zmíněného moru. Takže tady šlo hlavně o to, co se dělo před a ne za války s Wraithy, navíc jim zpočátku nepřikládaly vůbec na důležitosti, asi či zřejmě jejich osudová chyba.

Jenom by chtěl odpovědět na dotaz a to jest, proč nepoužily Antickou superzbraň na Dakaře k vyhubení daného živočiného druhu, to jest Wraithy ?

To nebyli v té době v galaxii kde se zbraň ukrývá, nebo na Wraithy nepůsobila ?

Balial Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 820
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
No asi to bude tím, že Wraithové mají centrum civilizace na Hive ships, a ty si lítaj někde po vesmíru, no a proto že ta zbraň se používá spolu s bránou a ta vlna má určitě omezenej dosah, tak by to nebylo efektivní, netrefilo by to nikdy všechny.
Antikové mohli válku vyhrát spřehledem, jenom by museli být ochotni při tom obětovat víc než jim jejich podivná morálka dovolila. Viz Attero device atd, já jejich logiku nechápu. Jistě že cena za vítězství by byla obrovská, ale podle mě porážka byla pro Pegas daleko horší. Deset tisíc let vlády Wraithů.
"Rozhodl jsem se, že si vypěstuju závislost. To jediný mě může zachránit před tím, abych si ustřelil palici." Kurt Cobain

newborn_(CZ) Airman
Airman

Příspěvky: 37
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Balial píše:
No asi to bude tím, že Wraithové mají centrum civilizace na Hive ships, a ty si lítaj někde po vesmíru, no a proto že ta zbraň se používá spolu s bránou a ta vlna má určitě omezenej dosah, tak by to nebylo efektivní, netrefilo by to nikdy všechny.
Antikové mohli válku vyhrát spřehledem, jenom by museli být ochotni při tom obětovat víc než jim jejich podivná morálka dovolila. Viz Attero device atd, já jejich logiku nechápu. Jistě že cena za vítězství by byla obrovská, ale podle mě porážka byla pro Pegas daleko horší. Deset tisíc let vlády Wraithů.


Tak při použití na Replikátory to zničilo taky zřejmě uplně všechny, a ti rozhodně museli být po mnoha galaxií, v mnoha koutech vesmíru, a nebo si měli Antikové postavit ještě jednu takovou superzbraň.

mark65 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 276
Bydliště: atlantis
Pohlaví: Neuvedeno


Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Mohli ale nepostavili, navíc byli arogantní tudíž asii proto prohráli války

The Piko Uživatelský avatar
Technical Sergeant
Technical Sergeant

Příspěvky: 488
Bydliště: Praha 4 Braník
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Hele ten odkaz nefunguje,když na to kliknu tak je to nějaká absolutní kravina... :scratchanym:

EDIT: a kdyžtak prosím o odpověď do SZ,protože na tohle téma nechodím pravidelně..
STARGATE ENCOUNTER | Nová SG hra

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron