Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM 21.04.2009 – Scénář pro Atlantis film je hotov

21.04.2009 – Scénář pro Atlantis film je hotov

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Vanguard Major
Major

Příspěvky: 1861
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Stejně to nemá cenu řešit, pokud bude MaLojza chtít, budou Hive odpalovat gumové medvídky...

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
tak v 5x20 se k zemi dostala díky zachycení souřadnic a jak už někdo zmiňoval tak díky ZPM které jim dodalo tolik potřebné energie...ael stejnak by mezigalaktickej pohon potřebovali...to by se jim ten mezihvězdnej takhle oddělal...

Hemond Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 58
Bydliště: Jablonec n.N.
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak ja jsem se vzdy na sga film tesil, ale taky jsem vzdycky doufal, ze scenar napise skutecne dobry scenarista. Na druhou stranu mam-li byt trochu pozitivni, tak vysledny film muze jenom prekvapit, nikoliv nopak. :D

Trochu bych si pral aby se film odehraval ve stylu "jsem nejlepsi, jsme tu a vyhrajem", ale aby to zas nebylo zas trapne prehnane a ten heroismus upachteny (libi se mi treba styl Hvezdny pechoty, v nasem pripade by to bylo kdyz uz mame ty lode, tak je poradne vyuzijem a ne jenom jako dopravni prostredek nebo kdyz prileti do bitvy, tak hned praskne parovod, vybuchuji obrazovky a pohyby poasdky pripominaji skoky na trampoline) proste aby to melo hlavu a patu. Hlavne co by film nemel obsahovat je zcela otevreny konec, ale takovy, na ktery muze nebo nemusi byt navazano. Rozhodne by nemely byt vzkriseny nejake postavy. Ve filmu by se nemela objevit Tejla, nekdo novy by byl prijemnym osvezenim. A hlavne by mela zemrit nejaka z hlavnich postav, samozrejme ne zbytecne (to cloveka akorad nasere).
Mír ochráníme i za cenu použití jaderných zbraní!!!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Předchozí

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron