Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM 7.5.2009 - Report z FedConu

7.5.2009 - Report z FedConu

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Příspěvek 07.5.2009 22:28:08
kucix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 664
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno


Příspěvek 07.5.2009 22:51:46
Kolya Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 32
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Wow. Tak to vam zavidim. Vzdycky sem chtel ty herce videt. Jestli mate nejaky foto dejte to sem.

Příspěvek 08.5.2009 07:49:21
mikuliska Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 368
Bydliště: Havířov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
opět jen tři slova: ZÁVIDÍM, ZÁVIDÍM, ZÁVIDÍM :D
I´m proud to be member of Sheppofilclub
Nejméně se bojí smrti ti,jejichž život má největší cenu.

MOJE POVÍDKA - Stargate: Pulverization zde
TEASER: „Mně už ty Vaše tajnosti nebaví! Každý normální člověk už by to řekl!“
„Já nejsem člověk, jasný!“

Příspěvek 08.5.2009 10:22:21
šAshrak Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 2122
Bydliště: Bohnice
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Kolya: Zklamu tě, asi .... těch fotel 2,7 tisíce a nevim jestli v dohledné době budu mít čas upravit to a poslat Lazymu aby to hodil do galerie (kdyz jsem mu jeste porad neposlal fotky z SConu)... mozna po maturite budou.


ale jinak prave jsem docetl ten report a můžu říct jen: (snaží se napodobit Tighův hlas) So Say We All!
The Lost Doctors

Není to úchylný, je to jen Pomeranč.
-Charlie Crews

Příspěvek 09.5.2009 15:06:00
Geros´Lal Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 154
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Klenotka: Dobrý report. Taky bych chtěla na nějaký zahraniční con.
Obrázek

Příspěvek 09.5.2009 17:53:07
Blackthunder Uživatelský avatar
Major
Major

Příspěvky: 1825
Bydliště: Pardubice - Česká Republika - Sol 3 - Sol System - Mutter's Spiral - N-Space
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já už ani ty reporty nečtu - akorád bych se naštval :lol:
Obrázek

Příspěvek 10.5.2009 18:17:00
Pomeranc Uživatelský avatar
Colonel
Colonel

Příspěvky: 2933
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Report je to řádný, jak se na takovou akci sluší a patří. :D Mě to baví číst, člověk tak zachytí takový malý střípek té atmosféry. (bez čekání ve frontách :lol: )

Takže díky. :wink:

Příspěvek 12.5.2009 09:33:30
Saphira Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 29
Bydliště: v současné době Tau'ri
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Musím se přiznat, je to tak dlouhý report, že jsem to četla na dvakrát. Při čtení se mi znovu připomněly všechny zážitky a s tím i pocit "já chci zpátky!". Bylo to všechno moc fajn a jsem ráda, že jsem tam byla s tak príma lidičkama.Tak snad zas někdy příště.
Life is too short.

Příspěvek 12.5.2009 20:43:59
Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dlouhý, jak se to vezme. :smile: Když jsem to začínala psát, tedy "první verze", měla asi jen sedm stránek. Až mě zarazilo, jak je to krátké :D A překvapilo mě, že je to tak dlouhé jako report z Pegasus 4. Když si pomyslím, kolik detailů jsem tam původně chtěla uvést.
Počkej na report Tar-ary, ten bude teprve stát za to :wink: (aneb tímto, zatím pouze virtuální, kopanec, který Tar-ara chtěla, aby začala psát :smile: ). Její report z Pegasus 4 byl skvělý, takže se těším i na tenhle.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Příspěvek 13.5.2009 01:30:17
Tar-ara Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3618
Bydliště: Kousíček od Prahy / Cardassia
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Report paráda :bravo: . Připomenula jsem si nějaké pěkné věcičky a dozvěděla se nové. Na ty fronty jsi měla vážně štěstí ;-). A příště buď klidně detailnější, nedrž se zpátky ;-). A zase to mrkání...máš fronty, ale máš mrkání ;-). A děkuji za psychickou podporu při čekání na Nanu ;-). Ale že by se to nesmělo absolvovat každý rok, aby to nezevšednělo? Jestli by mi to zevšednělo, tak bych přestala být scifista ;-).
Mmch., čtení reportů víckrát...nejlépe čas od času...to je přece krásné připomenutí akce. Já to dělám běžně ;-).
A děkuji za kopanec...dokonce už jsem report psát začala...mám už úvod, pátek a část soboty. Bohužel však, nejde to tak rychle, jak bych ráda, neb už asi třetí nebo kolikátý den řeším problém s viry z ff stránky a konec v nedohlednu :-(. Ale report bude, to garantuju. A když už mám polovinu...že jo ;-). Jinak klidně s kopancema ale pokračujte ;-). A děkuji, děkuji mnohokráte za ten pěkný komentář :oops: :-).
"Now you're cookin'!" - Milton C. Hardcastle

Obrázek

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM