Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM 20.05.2009 – Film už má (pracovní) název

20.05.2009 – Film už má (pracovní) název

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
michael a kloni je vyřízená záležitost...a s wraithi bojují už pět let a kdyř s nim bojovali antikové tak nebyla občanská válka a replikátoři...

Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Dalo by se říct,že replici byli jen nefungovaly a tak je znicili par jich přežilo a mckay z nich nachvilku udelal vyhodu dokud nezacali utocit na humany :)
artos25977 píše:
Deadalus, Apollo, Odyssey, Sun-Tsu, Gen.Hemmond...+ Atlantida
j to bysme šanci asi meli,ale atlantida nema zpm(sou strasne vybiti takze by ani nevzlitla) a odyseay je na tajne operaci o ktere bychom mi ani caldvel nemeli neved :D

mark65 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 276
Bydliště: atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
tajná operace určitě na ní najdou nového nepřítele
Obrázek

tominocz Uživatelský avatar
Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 127
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Tak to by bylo už važně trapný :rflmao:
Obrázek

Mirek Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 667
Bydliště: Praha 9
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
j ale třeba by natačeli sg-a a přidali ji 2 serie navic jako u sg-1 :D :D :D

Fixda Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 243
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Za předpokladu, že by se jednalo o Wraithy se bojím oživení myšlenky na jejich vyhubení/přeměnu na lidi nějakým "retrovirem" - nuda.
www.familyguy.cz

www.americandad.familyguy.cz

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
kdes vzal že ZPM jsou hodně vybitý...ono si ten pohon sice vzal hodně energie ale ZPM byli tři a pokud to dobře chápu doplňují se navzájem...že si tu energii bere z každýho zároveň...

mikuliska Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 368
Bydliště: Havířov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Daedalos304 píše:
ale atlantida nema zpm(sou strasne vybiti takze by ani nevzlitla)


ale Zelenka vytvořil nějaký ten extra pohon který využili v posledním díle ale nevím jestli an to ZPM potřebujou a navíc mám fakt pocit že se úplně nevybily a kdy tam byla Sun-Tsu? Já si na ni njak nemůžu vzpomenout...
I´m proud to be member of Sheppofilclub
Nejméně se bojí smrti ti,jejichž život má největší cenu.

MOJE POVÍDKA - Stargate: Pulverization zde
TEASER: „Mně už ty Vaše tajnosti nebaví! Každý normální člověk už by to řekl!“
„Já nejsem člověk, jasný!“

mark65 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 276
Bydliště: atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
zpm sou vybití protože jim selhávaly štíty to znamená ze byly tak vybití že sotva dokázou udržet štíty
Obrázek

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
tak to nemusí přímo todle znamenat protože používali štít hvězdnej pohon a ještě křeslo ze kterých ovládali drony + inerciální tlumiče...myslím že todle ZPM hodně zaměstná...ale uvidíme ve filmu no... :)

Quick Airman First Class
Airman First Class

Příspěvky: 103
Bydliště: Frýdek-Místek
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
pohon na zaklade cervi diry si bere hodne energie to znamena ze jedine mozne reseni je ZPM sun tzu jeste nebyla ukazana

kamael Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 12
Bydliště: Kyjov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Myslím, že přeložit "extinction" jako vyhubeni je velmi smělé. Znamená to také splacení dluhu a to by bylo asi reálnější.

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
a co bys tady chtěl komut splácet??? a myslím že to nebude ono...extincion má mnoho překladů ale nejlepší mi příjde vyhubení...

mikuliska Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 368
Bydliště: Havířov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky bych neřekla že to bude splacení dluhu... já si vůbec nepamatuju že by se u někoho zadlužili... tím nemyslím peněžně ale chápete jak to myslím... leda že by se někdo zadlužil u nich alidi to teď budo splcte...
I´m proud to be member of Sheppofilclub
Nejméně se bojí smrti ti,jejichž život má největší cenu.

MOJE POVÍDKA - Stargate: Pulverization zde
TEASER: „Mně už ty Vaše tajnosti nebaví! Každý normální člověk už by to řekl!“
„Já nejsem člověk, jasný!“

kamael Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 12
Bydliště: Kyjov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
A co třeba poděkovat Teddovi, za ZPM a informaci, která zachránila Zem. Navíc se budou zřejmě vracet do Pegasu. A během filmu by návrat a ještě zničení všech Wraithů nestihli. Ale stejně nezbude nic jiného, než se nechat prekvapit.

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Proč by to nestihli ...vždyť film můžou začít atlantidou v hyperprostoru a nějak to vysvětlit ...s sebou si vezmou všechny BC-304 co máme + novýho Gen.Hammonda a Voilá na Wraithy....

kamael Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 12
Bydliště: Kyjov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To by byl docela akční film. Představa, že prohledají planetu po planetě a každé mistečko ve vesmíru a pozabíjejí Wraithy do polsedniho, je taky přitažená za vlasy. Je fakt, že by to Atlantis uzavřelo perfektně,ale asi by to mnoho lidí neuspokojilo, udělat ze závěrečného filmu genocidu Wrairhů a nenechat naději na další případný film.

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
tak ještě tam sou ti enemy z paralelní reality na který tady ještě nenarazily...

kamael Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 12
Bydliště: Kyjov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Nepřátelé z paralelní reality jsou opět Wraithové.

A jinak ZPM by se mělo v klidovém stavu opět plně nabít.

Nepiš dva příspěvky pod sebe. Quinix

mark65 Uživatelský avatar
Senior Airman
Senior Airman

Příspěvky: 276
Bydliště: atlantis
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
vážně :shock: ??? to by byla blbost kdyby to tak bylo tak by pořád nehledaly nový zpm když by se jim vybilo
Obrázek

kamael Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 12
Bydliště: Kyjov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Energie nulového bodu je tu stále, tvoří celý vesmír a vše v něm, takže neni jediný důvod, proč by nemohli ZPM nechat nějaký čas vypojené a ono by se dobilo. Nebo myslite, že je na to potřeba "nabíječku"? Já myslím, že ta hmota samotná je schopna pohlcovat energii vakua bez tachionové sběrnice. Na to scénaristi trochu zapoměli. Ale to asi spadá do jiné kategorie.

DAVE! Uživatelský avatar
Captain
Captain

Příspěvky: 1676
Bydliště: Normandy SR-2
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Quick píše:
pohon na zaklade cervi diry si bere hodne energie to znamena ze jedine mozne reseni je ZPM sun tzu jeste nebyla ukazana


stačí se podívat na daedalos, apollo, odysseu a uvidíš jak vypadá sun tzu. stejná loď akorát patří Číňanům.


kamael: a proč se teda SG-1 v díle Lost City vydávala kamsi do háje pro nějaké ZPM, když na Zemi jedno bylo a VYBITÉ. Ta energie v něm není nekonečná (až na projekt arcturus a taky to tak dopadlo). ZPM je něco jako tužková baterka (akorát s mnohonásobně větším množstvím šťávy :D ). Vybiješ, vyhodit nebo nabít, ale to by byla pouhá teorie jelikož to v seriálu neukázali, protože kdyby lidé měli podobnou věc, tak by byly nejen proti wraithům nepřemožitelní
Obrázek

kamael Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 12
Bydliště: Kyjov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
To byla pouze moje teorie podložená studiem teoretické fyziky. Jinak pokud by to v seriálu zohlednili, tak by byl seriál nudný pro lajckou veřejnost. Ale pokud vememe funkci ZPM to důsledku, tedy pohlcování energie nulového bodu z okolí, tak by to tak správně mělo být. Tam by totiž byl problém jenom v tom, že za jednotku času vydá více enrgie než příjme a tím se vyčerpá. Hned v prvním díle SGA nalezli ZPM vyčerpané jen proto, že napájelo štít města moc dlouho. A pokud ZPM ponecháš v klidu, tak by se zase mělo nabít. Ale tohle hold nezohlednili, nedokoumali nebo schválně ponechali tak,aby to bylo zajímavější.Poradce mají skvělé a tohle by jim nemělo uniknout.

kamael Uživatelský avatar
Airman
Airman

Příspěvky: 12
Bydliště: Kyjov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jinak ještě poznámka: ZPM už existuje a nese pracovní název JACKER, řeší se pouze problém, jak z něj získat energii elektrickou. Což v seriálu už Antikové vymysleli :)

Daedalos304 Uživatelský avatar
Major General
Major General

Příspěvky: 3867
Bydliště: Boskovice
Pohlaví: Muž
Odpovědět s citací
 
Fšak Rodney říkal že to ej jen mnohem lepší tužková baterie... a Rod z paralelní relaity ho dobil takže by to teoreticky jít mělo...pokud se chceš držet faktů...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
PředchozíDalší

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron