Pro pokec, nebo vaše dotazy jsem vytvořila na Discordu skupinu, přidat se můžete zde: https://discord.gg/aZCahpwdZa

Obsah fóra Hlavní News comments SGA-PROJECT.COM 7.6.2009 - Literární soutěž Tau`ri Kree! prodloužena

7.6.2009 - Literární soutěž Tau`ri Kree! prodloužena

Všechny komentáře ke staršímu webu, který byl zrušen roku 2016

Odeslat nové téma Odpovědět na téma
kucix Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 664
Bydliště: Ostrava
Pohlaví: Neuvedeno


mikuliska Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 368
Bydliště: Havířov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Ou fajně myslím , že tam písnu... sice mám jen pár stránek ale můžu to zkusit :D Neočekávám nějaké umístění když tam v porotě budou odborníci na český jazyk a stargate :D ale jak jsem řekla za zkoušku nic nedám :D
I´m proud to be member of Sheppofilclub
Nejméně se bojí smrti ti,jejichž život má největší cenu.

MOJE POVÍDKA - Stargate: Pulverization zde
TEASER: „Mně už ty Vaše tajnosti nebaví! Každý normální člověk už by to řekl!“
„Já nejsem člověk, jasný!“

Ice Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1152
Bydliště: Krkonoše
Pohlaví: Neuvedeno

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
:scratchanym: :scratchanym: :scratchanym:
popravdě taky začínám uvažovat že této prodloužené šance vyžiji jednou (a jedinou :D) mojí krátkou povídkou :scratchanym: :scratchanym: :scratchanym:
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Bych to mohla zkusit, akorát nevím nevím, jaký úspěch budou mít ty moje povídky s "cizí ženskou", jak jsou pracovně nazývány. Většina čtenářů tohle nemá moc rádo. Nj, co se dá dělat, já potřebuju stavět příběh na vlastní neokoukané a hlavně nezaškatulkované postavě :smile: Mno uvidíme. Zkusit to můžu. Zkusím něco vybrat. :D

Mrs. Sheppard Uživatelský avatar
Senior Master Sergeant
Senior Master Sergeant

Příspěvky: 630
Bydliště: Sever
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Škoda , že to není prodlouženo min. do 15. 7. 09. Takhle mě asi múza nestihne osvítit a přitom bylo by tak fajn zpestřit si začátek prázdnin :roll:
After hard working I like hard playing

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
ha tak jsem odeslal poslední naději :D....ale už už jsem místo tlačítka odeslat chtěl d=at křížek :D :oops:
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Kdo všechno tam něco posíláte? Jsem zvědavá, jak velká to bude válka :smile: :D

mikuliska Uživatelský avatar
Staff Sergeant
Staff Sergeant

Příspěvky: 368
Bydliště: Havířov
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já teda nakonec ne... zjistila jsem že bych to nestihla pšepsta do compu... všechno t mám totiž na papíře ručně takže...
I´m proud to be member of Sheppofilclub
Nejméně se bojí smrti ti,jejichž život má největší cenu.

MOJE POVÍDKA - Stargate: Pulverization zde
TEASER: „Mně už ty Vaše tajnosti nebaví! Každý normální člověk už by to řekl!“
„Já nejsem člověk, jasný!“

Dark Angel Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1473
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
No válka, já pokud alespoň jednou povídkou skončím do desátého místa (samozřejmě nevím, kolik povídek tam nakonec bude, ale i tak) tak budu velmi velmi šťastný :-)
Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.

Mé Povídky ZDE

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
A to je další otázka. Kolik želízek do ohně kdo dáváte? Například já posílám jen jednu, tak abych si spočítala šance :smile: :lol:

Dark Angel Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1473
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Já jsem poslal svoje všechny...takže dvě :-)
Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.

Mé Povídky ZDE

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
já jednu :D....no taky jich víc takto malých nemám :D....a co jsem to zpětně počítal...tak jsem ten jejich limit 40 normo stran překročil asi o dvě tyto stránky...ale co píší že mají pár stránek toleranci :D ...
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Taky jsem o tom uvažoval :) Akorát si říkám, že nepotřebuju nějaký certifikát potvrzující jestli píšu slušně :bye:

Dost naštval limit 40 normostran... :lol: kdyby to tak zvýšili na 200 aby se nám všechno pohodlně vlezlo... :rflmao:

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
tak zas proč to na druhou stranu nezkusit že? :)


a 200 normo stran? nebo 200 stran :D

pokud normostran, tak by se mi tam stejně vešla jen ta poslední naděje :D.... protože tam je to tak že jedna normostrana je rovna 1'800 znaků včetně mezer :(
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Vlade: To není o tom, že bychom chtěli certifikát, který by potvrzoval, jestli píšeme slušně, tedy aspoň já to tak neberu, ale spíš jde o to, abych poznala, jak obstojím proti konkurenci. Jinak má asi každý okruh čtenářů, kteří budou jeho povídky číst, ať se ten člověk v soutěži umístil nebo ne. No, ale každý to bere jinak

Dark Angel Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1473
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Přesně tak, plný souhlas s Eleirou :-)
Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.

Mé Povídky ZDE

Vlad Dracul Uživatelský avatar
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel

Příspěvky: 2009
Bydliště: Segmentum Solar
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jak obstávají to vidíme i tak na foru a podle komentů :) 8)

Mohly být aspoň dvě kategorie, protože krátké povídky (do těch 40 normostran) se diametrálně liší od složitěji pojatých děl :scratchanym:

Že bych cítil zárodek topic war...? :lol: :rflmao: :rflmao:

Eleira Uživatelský avatar
First Lieutenant
First Lieutenant

Příspěvky: 1296
Pohlaví: Neuvedeno
Odpovědět s citací
 
Ehm....40 normostran rozhodněnení krátká povídka. Krátká povídka se pohybuje kolem 5 normostran. A díla, která 40 normostran bych nazvala všelijak, jenom ne složitěji pojatá. Složitěji pojatá může být i mikropovídka o jedné straně. Znám spoustu děl o dvou stech stranách a více a jsou to bezduché slátaniny. Nechci tady zakládat žádnou válku, ale možná bys měl přemýšlet nad názvoslovím, které používáš.
A mimochodem, vzhledem k tomu, že porota má na vyhodnocování děl nějaký čtrnáct dní (+- týden), tak číst cokoli nad těch 40 normostran, nedej bůh, kdyby se toho sešlo víc, by bylo docela sebemrskačství.

Dragon Uživatelský avatar
Administrátor
Administrátor

Příspěvky: 3020
Pohlaví: Muž

Odpovědět s citací
 
Eleira píše:
Vlade: To není o tom, že bychom chtěli certifikát, který by potvrzoval, jestli píšeme slušně, tedy aspoň já to tak neberu, ale spíš jde o to, abych poznala, jak obstojím proti konkurenci. Jinak má asi každý okruh čtenářů, kteří budou jeho povídky číst, ať se ten člověk v soutěži umístil nebo ne. No, ale každý to bere jinak


škoda že to tak neumím napsat :D

prostě s tebou souhlasím ;)
Povídky
Vše potřebné naleznete-ZDE
Osudový skok-ZDE
HRA
*Jumper vs. Wraith ´s
(klikni)
„Myšlenka, i když nebyla převedena do podoby obrazu, je sama uměleckým dílem. Myšlenkový proces umělce bývá často zajímavější než výsledná realizace.“
          Sol LeWitt

Mooony Uživatelský avatar
Command Chief Master Sergeant
Command Chief Master Sergeant

Příspěvky: 998
Bydliště: Brno
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Tak nevím, jak to tu kdo bere. Ta soutěž je pro mě tak trochu jako výzva. (Nebudeme si nalhávat, ale každý by chtěl vyhrát.) Rozhodně se nepovažuji za pisatele, který dokáže něco strhujícího. Prostě chci jen zjistit jak na tom sem. Vlastně proč tu píšu je, že nesouhlasím s tím, že obstání posle konkurence s komentáři. Tím pádem můžu přestat psát a to i všichni zde. Někdo má kupu komentářů, někdo nemá ani jeden a přitom ten bez komentářů píše lépe než ten s komentáři. Nechci nikoho urážet, jen poukazuji na to, jak je důležité si cenit jakéhokoliv komentáře to s konkurencí nemá nic společné.
Jinak všem přeji, abyste dopadli v soutěži dobře :D Však aspoň srovnáme síly a budeme si moc pak pogratulovat. :)

miki Uživatelský avatar
Second Lieutenant
Second Lieutenant

Příspěvky: 1051
Bydliště: TARDIS
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Jak to vlastně dopadlo?
Obrázek <-- watch it!
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Klenotka Uživatelský avatar
Administrátorka
Administrátorka

Příspěvky: 6407
Bydliště: Zaseklá někde mezi tady a tam
Pohlaví: Neuvedeno

Odpovědět s citací
 
Vyhrála Tar-ara, druhý byl Dark Angel, třetí Eleira.
Kerr Avon: Listen to me. Wealth is the only reality. And the only way to obtain wealth is to take it away from somebody else. Wake up, Blake! You may not be tranquilised any longer, but you're still dreaming.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma

Zpět na SGA-PROJECT.COM

cron